>
>
>

страница 11 от 14

<< < 8 9 10 11 12 13 14 >
Публикувано на 06-10-2012 20:01 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
Petrova
Потребител

Здравейте на всички,които вече са били в АК и на тези,които смятат да ходят.Аз съм от тези,които смятат да ходят идващата година.Искам да Ви попитам дали сте доволни от бригадата си тази година,къде бяхте и какво работихте?На мен много ми се заминава,но нз нито за кой град,нито какво да работя.Бях в ОС хаускийпър и не е зле работата,така 4е би било хубаво пак да поработя това.но определено ми се ходи в АК.А...и с коя компания пътувахте?Аз обмислям пак да си кандидатствам през tobeone или Usit Colors!

Публикувано на 09-10-2012 13:17 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
Petrova
Потребител

Да ти кажа Мартинка аз много обичам да пътувам така че не ми е притеснено за това колко часа е полета.Моя приятелка беше във Fairbunks и остана дски доволна,спести си доста парички и така всичко е ок.На теб иначе колко $ ти излезна цялото заминаване?и с коя компания де?Мерси мн за отговора и съвета ти!razz
Публикувано на 10-10-2012 19:50 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
Petrova
Потребител

Марти и аз заминах през tobeone ама за спонсори никога не сме говорили и даже сега чета и мигам на парцали понеже нз за какво става въпрос хахах!Пътувах иначе с British airways и съм много доволна,приятели ,които са пътували с Air France бяха много разочаровани.Ходих вчера до Usit colors да попитам за АК,но все още нямаха оферти и ми казаха че е по-добре сама да си осигуря договор ако мога..а аз нямам мн близки които да ми помогнат точно за това.Когато се чух с момчето,което работи в tobeone в моя град ми каза за АК че вече нчма смисъл за там,нз дали ми каза истината или просто за тях е по-изгодно да пращат студенти по др дестинации.По между другото ми казаха че в Cape Cod е доста добре и се изкарват добри парички ако успееш да си намериш втора работа,което е доооооста трудно.Иначе очаквах да ми кажеш,че по-скъпо ти е излезнало заминаването до АК,понеже вс говорят,че за АК са доста повече парички,то аз за ОС дадох толкова колкото ти за АК...ако и тази година е така ще е доста добре за мен ахахх Поздрави Марти
Публикувано на 11-10-2012 16:24 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
boriana_
Потребител

Здравейте! Мисля тази година да ходя на бригада .. за пръв път ще ми е. Ориентирала съм се към Ориндж като агенция, но се колебая още за Аляска. Знам, че са нужни доста пари за заминаването ..и самолетният билет като цяло е по-скъп, говорейки за Аляска. Понеже ще тегля студентски заем за заминаването, искам да ви попитам в Аляска дали ще мога да си избия парите и дали евентуално мога да се върна и със спестени? ..Или трябва да се преориентирам към Източното крайбрежие
Публикувано на 16-10-2012 11:35 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
Elilito
Потребител

Аляска е супер яка идея за УАТ,аз за там лоши неща не съм чувалаМнго се замислих дали да не ида,но май ще го оставя за догодинаИначе оферти има,но явно не при всички фирми...гледай добре,Юзит ако нямат,търси при другите
Иначе съм съгласна с martinka, сега е най-евтино,после цените скачат
Публикувано на 16-10-2012 19:33 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
boriana_
Потребител

И на мен това не ми харесва, че работните оферти излизат Ноември, а агенциите тогава вдигат цената на програмата.. Мисълта ми е, че щеше да е по-удобно, ако можехме да си изберем агенцията според офертите, които ни интересуват. Примерно аз искам да отида в Аляска, но ако се запиша сега в Ориндж, може да се окаже, че Интеграл имат по-добри и разнообразни оферти за мястото, което ме интересува...
Публикувано на 17-10-2012 10:25 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
martinka
Потребител

boriana_ писа:
И на мен това не ми харесва, че работните оферти излизат Ноември, а агенциите тогава вдигат цената на програмата.. Мисълта ми е, че щеше да е по-удобно, ако можехме да си изберем агенцията според офертите, които ни интересуват. Примерно аз искам да отида в Аляска, но ако се запиша сега в Ориндж, може да се окаже, че Интеграл имат по-добри и разнообразни оферти за мястото, което ме интересува...

Амиии, попитаи в агенцията към която си се насочила дали могат да ти намерят оферта за там, както и се запиши, като си платиш депозита ти си записана на стара цена и в договора го има това. Именно така направих аз, записах се с платен депозит и в договора ми е опомената цената,а пак агенцията и даже март да ти намери подходящата оферта ти си си на стара цена, защото имаш договор, които никой неможе да оспори, нали ? Все пак попита си във фирмата де, че могът и да те преметнат в това, което ти казвам
Успех
Публикувано на 17-10-2012 11:30 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
Elilito
Потребител

Разбирам те,ама то винаги има риск някой-някъда да извади по-добра оферта според твоите предпочитания, ама това значи, че ако седиш и чакаш до последно, хем ще платиш повече, хем може и да НЕ видиш по-добра оферта и висчките оферти вече да са минали....А що с еотнася до Ориндж-те имат разни застраховки,така че като се откажеш от програмата да не губиш никакви пари.Аз и тази година си направих такава,защото не знам дали няма да имам проблем с университета и да ме изненадат неприятно...така че реално нищо няма да загубя ако се откажа,твоя случай е подобен...номера е да разбиташ хууубаво навсякъдето,където обикаляш,и да си прецениш къде те устройва най-добре..

boriana_ писа:
Публикувано на 23-10-2012 19:16 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
boriana_
Потребител

Здравейте Днес се записах с Ориндж, реших също и да се възползвам от една от техните застраховки, за да нямам проблеми.. В една друга тема пишеше, че не е хубаво да се ходи на бригада в Национален парк ( като Денали ), защото нямало работа. Малко по-късно видях и друг пост, в който бе подробно описано всичко и как има възможност и за втора и за трета работа ... Ако може някой, който е ходил да сподели отзиви

Публикувано на 29-10-2012 20:57 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
army_8807
Потребител

Аз бях там да има възможност за 2 работа за 3 не мисля,че ще ти стигне времето ,но няма да видиш истинската Америка там ,ако ходиш за първи път ще ти трябеа national insurence number а той се взема от Анкоридж,който е на майната си от всички паркове ,но ако отиваш за пари Аляска е мястото аз се върнах с 8 бона чисто бачкахпо 16 часа на ден де ,но има смека ,но ако искаш да усетищ Америка няма да стане.cry

страница 11 от 14

<< < 8 9 10 11 12 13 14 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23575 | Форумни мнения 29640 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 72 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Hienata1993
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 Emilova Hienata1993 emo-ivanov plamen365 Ivo laskabras aydin DANINA ivo_dv ivan_dmx jambo kserx76 lelekako Dzhani_99 tugi topchi86 mihailova80 sixkiller12 biser69 kobra80 Mitko_dqvola90 Did189 diana66 stefka pencheva

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти