>
>
>

страница 6 от 14

<< < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Публикувано на 06-12-2011 19:46 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
neling
Потребител
sladurankata57 https://facebook.com/Neli Ivanova

patkana писа:
DAMN3D писа:
Здравейте на всички! Мисля лятото на 2012 да го изкарам с една бригадка в САЩ и по-точно в щата Аляска. Фирмата в която се записах е Ориндж. Та...пишете!
П.С. Понеже не видях нова тема за това, реших да направя такава и да събера другарчета със същите планове

Здравей и аз ще мисля да опитам една бригада тази година във Аляска,и аз също се записах във Ориндж,ти оферта харесал ли си си??

Ние с него вече подписахме оферта за Феърбанкс, Аляска с фирма Ориндж

Публикувано на 07-12-2011 11:04 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
DAMN3D
Потребител

MDD писа:
Та аз в крайна сметка отивам в гр. Kenai при рибите. laugh

Айде успех и добър сезон! И да пишеш след това как е било.

patkana, Нели ти отговори вместо мен вече, но съм го споменавал няколко пъти в темата, а и има други полезни неща които ще са ти от полза сигурно
Ако има нещо не се притеснявай да драскаш на лични wink
Публикувано на 07-12-2011 19:35 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
MDD
Потребител

Благодаря ти ), на теб също ( въпреки че е малко рано още). Иначе задължително ще пиша.
Публикувано на 10-12-2011 22:29 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
patkana
Потребител
https://facebook.com/Александър Друмев

Интервюто ни за Seward,Ak,е сега на 12 декември в СА,айде пожелайте ни успех на мен и моето момиче ,Дано ни одобрят и заминем заедно и живот и здраве се видим с още сънародници там!
Публикувано на 10-12-2011 23:15 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
MDD
Потребител

Успех, дано всички се уредят там за където са се запътили! Мен не ми се пътува сама и все още се надявам някой да се обади, че е към моята посока. (по-точна емотикона няма как дА си избера просто)
Редактирано от MDD на 10-12-2011 23:17
Публикувано на 11-12-2011 12:24 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
neling
Потребител
sladurankata57 https://facebook.com/Neli Ivanova

patkana писа:
Интервюто ни за Seward,Ak,е сега на 12 декември в СА,айде пожелайте ни успех на мен и моето момиче ,Дано ни одобрят и заминем заедно и живот и здраве се видим с още сънародници там!

Стискаме палци нещата да се наредят така, както ги искате Да не забравиш да пишеш след интевюто какво е станало
Публикувано на 17-12-2011 15:29 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
baisvetlan
Потребител

Във фирмата с която искам да замина няма оферти за Феърбанкс-Аляска,приятел който ще ходи там за 3-та година ми предлага да съм заминавал с него в началото на май без работна оферта ,по негови думи в началото на май там търсели много работници.Как мислите дали си струва риска да заминавам без осигурена работа ?
Публикувано на 19-12-2011 15:06 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
MDD
Потребител

Днес разбрах, че съм много преебана. Вече не позволявали да се работи в рибни фабрики и няма да съм в Кенай и ще трябва да търся нова оферта. По-лошото е, че v ToBeOne не предлагат за Аляска нищо и целият ми план отиде по дяволите. За жалост аз ги избрах заради офертата за Кенай , но ще трябва да остана с тях,т.к. депозита не се връща.
Редактирано от MDD на 19-12-2011 15:09
Публикувано на 20-12-2011 23:03 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
ABCD
Потребител

Добре дошла! И аз съм в същото положение и аз се записах за оферта за Кенай и сега какво? Много съм им ядосана, защото в понеделник подписахме договор, а те са знаели предварително, че е възложена тази забрана, която е влязла в сила още от 16.12.... Нямам думи, а останалите им оферти никак не са изгодни angryangryangryangryangryangryangry

Публикувано на 21-12-2011 10:51 | RE: Work and Travel 2012 - Аляска
velinsotirov
Потребител

ABCD писа:
Добре дошла! И аз съм в същото положение и аз се записах за оферта за Кенай и сега какво? Много съм им ядосана, защото в понеделник подписахме договор, а те са знаели предварително, че е възложена тази забрана, която е влязла в сила още от 16.12.... Нямам думи, а останалите им оферти никак не са изгодни angryangryangryangryangryangryangry

За съжаление тези общи условия и обстоятелства важат за всички студенти, които са избрали да работят във фабрика в Аляска ! Аз също съм много разочарован от тези нови регламенти, които лично смятам за неприемливи още повече, че от посолството излизат с това становище декември месец, когато доста хора са се записали и избрали дестинация !
Лично мене ме хваща яд и за това, че няма да мога да се върна на старото си място, където се надявах да видя познатите лица и къдете ми харесваше !
В този случай лично аз не смятам, че агенцията в БГ (ТуБиУан) е виновна за създалата се ситуация и съм сигурен,че на тях ще им е даже по-трудно да убедят студентите, че вината не е тяхна и дано успеят на намерят подходящи заместващи позиций за всички нас!

Не съм и съгласен с ABCD, че нямат подходящи позициий, напротив такива имат доста, но кофтито е, че търсят повече момичета, а за нас момчетата добрите оферти са доста малко! Или са само за едно момче или са за спасители, но има доста време преди заминаването ни и се надявам да предложат подходяща добра оферта и за нас !
А сега предстоят последни изпити, както и Коледни празници....music
Редактирано от velinsotirov на 21-12-2011 11:02

страница 6 от 14

<< < 3 4 5 6 7 8 9 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23590 | Форумни мнения 29650 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 43 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: IvchoKn
Бригадири в момента или преди малко във форума:
mihailova80 balannn11 georgid IvchoKn plamen365 Fero jnis1981 DS miro75 Anelia Dimit... vixren Jorkaef Gnl23 tanito Emil K sofialex Hienata1993 Kseni94 bozevia ivanka81 tra... miama mitko55 kostadin90 Rall emo-ivanov

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти