Форум >
>
Work and travel дестинации >
Тема: Информация за Grand Teton Lodge,Wyoming
Публикувано на 25-01-2012 23:19 | Информация за Grand Teton Lodge,Wyoming
chaburak
Потребител

Здравейте, тази година реши и аз да се запиша на бригада в щатите. Офертата на която се спрях е за посочената фирма. Въпроса ми е ако някой е ходил там да даде малко повече инфо за мястото или ако не поне да ми даде информация за щата-какви са условията, скъпо ли е, има ли възможности за 2ра работа и т.н. Благодаря Ви предварително (Фирмата с която заминавам е Интеграл)

Публикувано на 26-01-2012 11:11 | RE: Информация за Grand Teton Lodge,Wyoming
patkana
Потребител
https://facebook.com/Александър Друмев

chaburak писа:
Здравейте, тази година реши и аз да се запиша на бригада в щатите. Офертата на която се спрях е за посочената фирма. Въпроса ми е ако някой е ходил там да даде малко повече инфо за мястото или ако не поне да ми даде информация за щата-какви са условията, скъпо ли е, има ли възможности за 2ра работа и т.н. Благодаря Ви предварително (Фирмата с която заминавам е Интеграл)

Миналото ляго ходих на бригада във gillette,wyoming,като чистач за почистваща компания,да ти кажа ефтин щат е,и е високоплатен по принцип,аз отидох на 9 на час почнах след 1 месец ме повишиха на 10,но за 2-рата работа нямахме никакъв късмет(почти никой нямаше),беше много трудно и имаше много кандидати за 1 работно място,така че не искам да те разочаровам,но ако искаш съвет още като отидеш кажи че искаш да работиш много часове за да ти обърнат внимание и да те имат в предвид,аз така направих и въпреки че нямах късмет с 2-рата работа изкарах късмет само с една работа но много часове (12-13-14 на ден),правили сме и по от 15 до 20 часа на ден,(верно изкъртваш се от работа ,но после като си видиш пейчека и си ,квартирата беше 300 долара на месец,като си имаше всичко включено и мястото си беше много добре ,като цяло щата е доста добър правят се пари там,пак ще ти дам съвет,бутай се колкото можеш,бъди нахален(но не прекалено нахален де laugh ),казвай там на шефовете си че искаш да бачкаш много и постоянно ги убеждавай че не си уморен laugh ,i дано имаш късмет да изкараш доста парички cool
Публикувано на 26-01-2012 11:50 | RE: Информация за Grand Teton Lodge,Wyoming
chaburak
Потребител

Ясно, разбирам. Моята оферта е за работник в компекс там, условията са 7.56 на час, безплатна квартира 30 часа минимум. Благодаря за мението колега. Ако има още някой да сподели- да не се срамува
Публикувано на 17-03-2012 17:35 | RE: Информация за Grand Teton Lodge,Wyoming
chaburak
Потребител

Up
Публикувано на 16-03-2013 06:51 | RE: Информация за Grand Teton Lodge,Wyoming
turbonet
Потребител

Приятелю, голям късметля ще бъда, ако откриеш това ми съобщение и отговориш скоро, би ми било потребно. Затова ще си пусна фиша метафорично и ще си задам въпроса. Предложиха ми фирмата посредник работа в същия ресорт (Гранд Тетън) и днес е 16 март, на 19ти е интервюто. Бих заминал ако ми бъде позволено да работя повече часове - седмично 60-80. Обичам сред природата да съм, спокойно местенце е, надявам се да има работа. Но за 40 часа седмично (7,56 долара на час) не си заслужава. При теб как се получиха нещата? Всичко което разкажеш ще е от полза. Благодаря!
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23850 | Форумни мнения 29814 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 56 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: YordankaAleksieva87
Бригадири в момента или преди малко във форума:
YordankaAlek... GeorgiDimitr... Ivo puhinio stoqn_921 mitko55 megastas mir8611 radosslavv sisoko81 sarfaa quiksilver gogonbr miro75 _pepito_ statope precakan sv85uk garvana8308 sitalk2004 emma76 junek Geri1 bloodyroot jordasha

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2024 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти