Форум >
>
Work and travel дестинации >
Тема: Put in bay, Ohio
Публикувано на 11-01-2013 13:26 | Put in bay, Ohio
avi
Потребител

Здравейте, някой ходил ли е на бригада в Put in bay, Ohio ? Ще се радвам ако някой сподели мнения и отзиви за това място

Публикувано на 02-02-2013 13:05 | RE: Put in bay, Ohio
binev_out
Потребител

avi писа:
Здравейте, някой ходил ли е на бригада в Put in bay, Ohio ? Ще се радвам ако някой сподели мнения и отзиви за това място

Здравей!И аз получих оферта за там.
И щях да пускам същата тема но няма смисъл при наличието на твоята.
Дано съберем достатъчно мнения от които да си направим изводи.
Нека уточним местоположението,за да може все пак ако някой е бил наоколо да даде мнение за щата и региона като цяло.
Острова се намира в езеро Ерие,щата Охайо.
На около 1.30мин е от Кливлън и 2.30мин от Детройт(с кола)
Близо до Канадската граница.
Редактирано от binev_out на 02-02-2013 13:07
Публикувано на 03-02-2013 19:50 | RE: Put in bay, Ohio
waterfire
Потребител

Здравейте, аз вече за трета година ще ходя в Пут ин Бей. За мен лично бе сбъдната мечта и е страхотно място. Като цяло островът не е особено голям - ако не ме лъже паметта 3 на 2 мили. Основен транспорт там е кракомобилът, колелото и голф количките. Времето е почти като лятото на морето в България, тоест обикновено е около 37-39 градуса. Към края на сезона започва да вали стабилно. Работа има от Мемориъл дей (който е последната седмица на май) до около седмица и половина след Лейбър дей (първата седмица на септември). Пишете ми на лично къде ще работите и ако имате други въпроси ще се радвам да ви отговоря. Била съм там 2 лета и смятам, че знам доста неща за острова wink
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23722 | Форумни мнения 29739 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 83 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: raqhari
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Ivailo1982 mladen710 rusirusev [email protected] borko111 miro75 raqhari Mill Ico Y lorder87 Venko7 mitko55 drumev emo-ivanov karamfila vixren Mitre quiksilver georgievan rosco mustafa111 statope Ivo AK 47 Lione

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2020 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти