Форум >
>
Work and travel дестинации >
Тема: Някой за Old Orchard Beach,Maine

страница 2 от 2

< 1 2
Публикувано на 13-04-2013 15:33 | RE: Някой за Old Orchard Beach,Maine
boryan_paskov
Потребител

cvetislavcheto писа:
здравейте, аз заминавам за ogynquit, градчето е близо до Портланд също. Някои знае ли къде да потърся квартира и полета до Бостън ли е най добре да го хвана или?

Най-добре до Бостън и след това с влак до където ще работиш.Като си вземеш билет пиши кога пътуваш.

Публикувано на 17-04-2013 13:44 | RE: Някой за Old Orchard Beach,Maine
avoxed
Потребител

Здравейте. И аз ще работя в Old Orchard Beach това лято, ще пътувам на 4-ти юни (първият ми работен ден е на 6-ти). Билетът ми е до Амстердам, след това от Амстердам до Бостън и от Бостън до OOB с влак. Бих искал да попитам дали има някой друг, който ще пътува на тази дата, защото заминавам сам и бих се радвал много, ако си намеря другарче.
Публикувано на 18-04-2013 22:45 | RE: Някой за Old Orchard Beach,Maine
nvvelikov
Потребител

Аз летя на 25 май, като това ми е и началната дата на договора. Подписал съм договор с Waves Oceanfront Resort, но без housing (чувал съм да казват, че си е наигравка, но ако работодателя ти осигурява квартирата и стават изцепки губиш и работата, така че на кантар май). Виждам, че доста хора са се насочили натам, а и отзивите са добри (мислех си, че е някое селище от типа на Кранево или Шкорпиловци, честно) - айде да разменяме координатите, че не остана кой знае какво време (на Л.С ако ще има FB профили, че тук ще седят с години)
Публикувано на 20-04-2013 18:04 | RE: Някой за Old Orchard Beach,Maine
coaster
Потребител

И аз съм за там, +1 за ООБ това лято! Ще летя на 11 юни, като договорът ми започва от 14 юни. Май доста българи ще се съберем : ) Споделете как се стига до градчето след кацане в Бостън - разбрах, че с влак е най-добре, има ли директен до ООБ? Може ли да се запазват билети по електронен път?
Поздрави!
Публикувано на 22-04-2013 17:06 | RE: Някой за Old Orchard Beach,Maine
boryan_paskov
Потребител

Ето фейсбук групата за ООБ.

http://www.facebook.com/groups/355692461207847/

страница 2 от 2

< 1 2

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23849 | Форумни мнения 29812 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 49 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: ivanivanov85
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Ivo miro75 puhinio venelinabg bLqsuchko cepeur Pettya Min4ev83 sissi_vt mitko55 pacho plamen365 mihailova80 ivanivanov85 sepuko Mitre Geri1 megastas quiksilver batko87 K_79 Mart1nVas1lev jordasha kengurce chiko0484

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2023 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти