Форум >
>
Работни оферти >
Тема: БРИГАДА ЗА НЕСТУДЕНТИ - БЕЗ ПРОГРАМНА ТАКСА
Публикувано на 14-03-2014 08:27 | БРИГАДА ЗА НЕСТУДЕНТИ - БЕЗ ПРОГРАМНА ТАКСА
HarmonyConsult
Потребител
Аватар на потребителя
rosiharmony https://www.facebook.com/profile.php?id=554515835

Мнения: 146
Регистриран на: 10.09.12
СПАСИТЕЛИ НА БАСЕЙНИ

9.90$ НА ЧАС- ВИРДЖИНИЯ
9.49$ НА ЧАС - МЕРИЛЕНД

БЕЗ ПРОГРАМНА ТАКСА

17 MAY - 10 SEPT

02/989 75 27
harmony@work-in-usa.org



Публикувано на 14-03-2014 13:22 | RE: БРИГАДА ЗА НЕСТУДЕНТИ - БЕЗ ПРОГРАМНА ТАКСА
army_8807
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 75
Регистриран на: 29.10.12
Може ли повече инфо как за Не студенти ? Какъв тип е визата ?
Публикувано на 14-03-2014 13:28 | RE: БРИГАДА ЗА НЕСТУДЕНТИ - БЕЗ ПРОГРАМНА ТАКСА
HarmonyConsult
Потребител
Аватар на потребителя
rosiharmony https://www.facebook.com/profile.php?id=554515835

Мнения: 146
Регистриран на: 10.09.12
H2B виза
Публикувано на 14-03-2014 17:04 | RE: БРИГАДА ЗА НЕСТУДЕНТИ - БЕЗ ПРОГРАМНА ТАКСА
ilona4ka93
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 3
Регистриран на: 28.03.13
здравеите можели някои да сподели фирми с които може да се кандидаства за нестуденска бригада в USA ,а именно с тоя тип виза Н2В,понеже не намирам инфо в форума.Благодаря
Публикувано на 20-03-2014 14:41 | RE: БРИГАДА ЗА НЕСТУДЕНТИ - БЕЗ ПРОГРАМНА ТАКСА
biohazard_nyhc
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 2
Регистриран на: 17.03.14
ilona4ka93 писа:
здравеите можели някои да сподели фирми с които може да се кандидаства за нестуденска бригада в USA ,а именно с тоя тип виза Н2В,понеже не намирам инфо в форума.Благодаря
Публикувано на 17-05-2014 17:05 | RE: H2B USA - за нестуденти/завършили - без програмна такса
HarmonyConsult
Потребител
Аватар на потребителя
rosiharmony https://www.facebook.com/profile.php?id=554515835

Мнения: 146
Регистриран на: 10.09.12
СПАСИТЕЛИ НА БАСЕЙНИ - ОЩЕ 5 МЕСТА


9.49$ НА ЧАС - МЕРИЛЕНД

БЕЗ ПРОГРАМНА ТАКСА

17 MAY - 10 SEPT

02/989 75 27
harmony@work-in-usa.org
Публикувано на 17-06-2014 23:04 | RE: БРИГАДА ЗА НЕСТУДЕНТИ - БЕЗ ПРОГРАМНА ТАКСА
ronika84
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 5
Регистриран на: 06.02.14
Здравейте!Някой използвал ли е услугите на cosmos agency които предлагат работа на речни и морски кораби
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23904 | Форумни мнения 29918 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 39 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: UrbanNomad
Бригадири в момента или преди малко във форума:
UrbanNomad AllieBrady enyar zazz2 Ternence Ephraim jhb66 Jacubov JeansKeyzhu Lilidala Adrianayng koreandr Rodrigo Taylorlly MirabelConnell Ivo Hartmann846 luissuraez798 Andrew736 Damnmy Seraphinang Kongyawen nataliana plitvinko BennieDe

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2026 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти