Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Easter Grangemuir

страница 1 от 2

1 2 >
Публикувано на 31-08-2010 19:38 | RE: Easter Grangemuir
radoslav20
Потребител

В сайта им има формуляр, на който може да питаш самите хора за всичко. http://eastergrangemuir.co.uk/contact

Успех.

Публикувано на 26-05-2012 04:49 | RE: Easter Grangemuir
smirn0ff
Потребител

В момента какво е положението там че натам съм се запътил и аз ?
Публикувано на 09-02-2013 17:12 | RE: Easter Grangemuir
Brown
Потребител

6те сайалявате ако заминете за тази ферма..пален та6ак е никви пари няма да изкарате.няма даси платите ражодите само за билетаа..правят пари само хората които са сас вразки там,,а сас новите се ебават якоо не им дават пове4е от 39 4аса на седмица да работят и вар6ите наи 4ерната работа,,особенно сега март ако замине6 6те ти се е*е маиката от мрасна и тейка работа и пове4е от 160-170 паунда на седмица няма да видий...караваните са пален та6ак с4упени и мизерни от всякаде..вземат ти по 34 паунда на седмица за мизерни каравани,по 62 паунда за газ 10 паунда е картата за ток която сега немойе да те изкара за една седмица 6тот е голям студ и духалки трябват якоо..новите и хубавите каравани ги дават маи месец като идват моми4етата ги дават на тях..и то пак на тия кадето са от мн години..с една дъма сега март ако замине6 си преебан от всякаде и тисе е*ава маиката..

Ivo: пиши на кирилица или ползвай кирилизатора!
Редактирано от Ivo на 09-02-2013 17:33
Публикувано на 22-02-2013 12:42 | RE: Easter Grangemuir
vivit
Потребител

преди два месеца са пратили покана на едно момче и сега се обадили че си я вземат обратноlaugh тва е пълна трагедия.миналата година едни литовци са се напили и са се изклали и не са ги изгонили,а българите които работят най-отговорно и качествено в тази ферма ги егнорират-пълна трагедия.аз лично съм виждала как работят нашите момчета и повярвайте ми нямат равни особенно когато покриваха оранжериите с найлон и на саденето на ягоди едно момче беше направило 5000бр на саденето прецедент за фермата мойе би и за цяла шотландия.кво дави кажа аз бях пикар и не бях доволна вапреки че се справях.цялата работа е в голямата интрига която я правят вайзерите-българските по точно.който трагва за там прави грешка запомнете.съвет несе сабирайте с българи в тая ферма и по точно с тия които са отдавна там ште разберете зашто като идете
Публикувано на 24-02-2013 14:20 | RE: Easter Grangemuir
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Изтрих коментарите, които бяха нищо повече от обяснения кой какъв е във фермата.
Колкото и да има нещо общо с информацията, то не е това, което трябва да се коментира.
Кой крал, кой се бил, кой пил, кой e*ал, кой не е.. и т.н. айде няма нужда.

Извод: Българите сме най-смотаната нация в чужбина. laugh
Айде със здраве!

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Редактирано от Ivo на 24-02-2013 14:28
Публикувано на 24-02-2013 17:08 | RE: Easter Grangemuir
Brown
Потребител

Easter grangemuir tova e Edna ferma ,v koqto Balgar6tinata natdelqva ot vsqkade,palno e sas intriganti,licemeri i klukari,prepora4vam vi koito otide tam da vnimavate ses balgarite(po starite.osobeno vaizerite)sami 6te razberete Kade ste popadnali.edinstveno i vav cqlata ferma ima samo dvama polqci -Andji i Adrian tova sa nai golemite pi4ove vav fermata,s koito moje da se raboti normalno:6tot te si gledat samo rabotata i ne gi interesuva koi kav e i kakvo dr pravi.do kolkoto nqkoi balgarski vaizer4eta se interesuvat samo ot kluki ,koi kvo e napravil,koi s koi sa e e*al vav fermata i dr.
Публикувано на 02-03-2013 08:58 | RE: Easter Grangemuir
galab
Потребител

чакайте и аз да се включа та - всеки който е работил в 4уйбина знае,4е с балгари работа да си няма6,смотани ,клукари и лицемери сме-за сайаление.бях там лятото на 2012г. поработих,потрудих се и да викайа,4е на литовци и ръманци мойе6е пове4е да се раз4ита отколкото на булгарите.старите се разделяха на групи ядяха,пиеха и ба4каха заедно,за новите има6е по малко 4асовка.трагедия бе6еза пове4ето с около200 паунда седми4но,но един ден........който ве4е е стар и който лизе газовете на Запрян и Георги мойе и да стигне до 60 4асас седми4но .това е Бай Ганио е навсякаде.Аза Коцето,той бе6е пи4,но ве4е е в историята,Сте трябва да се догаоваряте с невинната кака Ева- новата менидйерка на ягодите.Успех на вси4ки през новият сезон и дано няма толкова рабиш,4е ви замина труда на вятъра..devil
Публикувано на 18-04-2013 14:45 | RE: Easter Grangemuir
dennn
Потребител

Наистина ли е толкова зле в тази ферма? На мен ми дадоха оферта за нея и сега мисля дали да отида или не, но от това което прочитам тук... Наистина ли са само българи там и само връзкари ли могат да изкарат пари? Не трябва ли часовете да са поравно за всички? Дали ще мога да спестя нещо там, моля ако някой е работил там да каже, защото единствените мнения, които намирам за тази ферма са негативни.
Публикувано на 19-04-2013 11:22 | RE: Easter Grangemuir
belmustakova
Потребител

Не е чак толкова зле.Наистина е широбаджанащина, но ако е добър сезона можеш да изкараш някой лев. Като цяло има доста добри ферми, но ако откажеш оферта не мисля, че ще ти дадат друга, защото вече почти приключиха с офертите за тази година. За часовете е малко на кантар, по-принцип по старите работят повече.. а останалите правят по 30-35 часа на седмица. Аз бях там миналата година и изкарах пари. Не са особено много, но пак са доста повече от колкото щях да изкарам на морето . Пожелавам ти успех и не забравяй, че ако не ти изнася във фермата можеш да си направиш трансфер.
Публикувано на 22-04-2013 16:39 | RE: Easter Grangemuir
Brown
Потребител

ако си за бране на ягоди,тази година е мн зле времето и май сезонат за ягодите няма да е от най добрите.А с хората,които берат ягоди там се е*ават най много,имаше хора миналата година неможаха даси искарат пари за билет дасе преберат,неса само българи там има и поляци ваизери,но те са доста по добри от някои смешници-(българи там кадето се правят на шефове,а немогат дасе погледнат от страни колко са смешни)laugh изкарват пари само лизачите и близките на вайзерчетата,а ако си за първа година и береш ягоди си преебан от всякаде.Е ходи и пробваи ще разбереш за кво става на вапрос,но после на дали щеса ти по хубави коментарите за фермата..щот аз още положителни коментари за тази ферма несам чел никаде

страница 1 от 2

1 2 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23820 | Форумни мнения 29794 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 85 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: papazov_ivailo
Бригадири в момента или преди малко във форума:
papazov_ivailo mitko55 miro75 everblazin91 jordasha batko87 gesha1912 kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83 vicicha17 Ivo Criptoslav stels Gloriq1996 borko75 Geri1 orbitel iirenaa ddichoo ismail_garbev Duraman14 Djako

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти