Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: MANSFIELD F W & SON

страница 2 от 3

< 1 2 3 >
Публикувано на 13-09-2011 17:01 | RE: MANSFIELD F W & SON
kokoshinko
Потребител

Diana Yordanova писа:
tova e nai smotana ferma koqto moje da sa6testvuva nqma nikakvi pari osven tova usloviqta sa ujasni ob6ti bani taoletni v karavanite nqma dori i voda ne se lajete da idvate tuk angry
taka e napulno vqrno e i az se obedih li4no za jalost stra6no mnogo nervi izhabih za 3 meseca

Ivo: пишете на кирилица!

Редактирано от Ivo на 13-09-2011 18:28
Публикувано на 23-11-2011 22:13 | RE: MANSFIELD F W & SON
luiza
Потребител

Аз бях в тази ферма лятото на 2011 г. за 4 месеца ми се стопиха нервите. Работата като цяло не е толкова тежка и трудна ако се стараеш разбира се и най-вече ако няма гадни вайзери или мениджъри, които да те спират да си правиш нормата. За вайзерите, които ми се бяха паднали немога да кажа нищо лошо, но имаше такива, които се правят на много интересни и спират пикърите, притесняват ги и правят всичко възможно да НЕ си направят нормата. Мениджърите са под всякаква критика фермата като цяло е една шуро-баджанащина. Цялата работа им е толкова абсурдна и глупава че аз бях изумена как в една такава голяма и цивилизована държава като Англия се случват толкова абсурдни неща. Мениджърката на кампа, в който бях аз въпросната г-жа Веста е таква долна жена, че гледа само как да те прецака с пари и работа и всичко останало. Когато има проблем тя естествено неможе и неиска да го разреши, а точно тя е човекът към когото трябва да се обърнеш. Освен това редовно се правят грешки в пей-слиповете. Всъщност още в първият ми такъв имах липсващ ден и двойно повече удържани пари за каравана. Условията са под всякаква критика просто немога да си обясня тея от въпросната фирма Хопс каква им е работата та не следят в какви условия пращат студентите. Когато пристигнахме във фермата като видях в какво състояние са баните, тоалетните и помещенията където се приготвя храна се молех да не си тръгна с хепатит. В караваната, в която ни настаниха имаше доста дупки по пода и по тавана. Излишно е да казвам, че като валеше и дори в караваната неможеш да си на сухо. Така до тук станаха доста неща мениджърите, вайзерите, хигиената, пей-слиповете, караваните, но това съвсем не е всичко. Отношението и неорганизацията просто ме възмутиха! Отношението на "по-главните" беше сякаш сме под турско робство. Обидждаха ни постоянно "глупаци, некадърници, мързеливци, боклуци" са само част от нещата които получавахме в замяна на нашия труд и в замяна на това че стоим мокри по 7-8 часа на ден. Съветвам най-приятелски тези, които имат оферта от тази ферма да не отиват освен ако не искат да бъдат унижавани и третирани като глупаци!!!
Публикувано на 28-03-2012 21:06 | RE: MANSFIELD F W & SON
galeto82
Потребител

е за тази ферма човек може напълно да се обърка на едни мнението е добро,на други не ,аз също с приятеля ми заминава ме на 20-ти там и се надявам само да не е като Pencoyd cort farm,че нз г-жо Веска колко е страшна,но г-жа Берил е просто
Редактирано от galeto82 на 28-03-2012 21:06
Публикувано на 30-03-2012 12:51 | RE: MANSFIELD F W & SON
totti77
Потребител
ando7757 https://facebook.com/Айдън Алиев

/е за тази ферма човек може напълно да се обърка на едни мнението е добро,на други не /
Всичко зависи в кои камп(ферма) си ........но в всеки един си има по една "Веста" )))))))))))) не е болка за умиране
Публикувано на 30-03-2012 17:17 | RE: MANSFIELD F W & SON
luiza
Потребител

totti77 писа:
/е за тази ферма човек може напълно да се обърка на едни мнението е добро,на други не /
Всичко зависи в кои камп(ферма) си ........но в всеки един си има по една "Веста" )))))))))))) не е болка за умиране

Аабе не те знам кой си ама явно знаеш за въпросната Веста и мен ако питаш си е доста голям проблем особено за хора, които отиват за първи път на бригада, а ако беше само тя проблема в точно тази ферма наистина не е болка за умиране, но повярвай ми с всичките други неща... човек може да се прибере с хепатит и минимум едно психично отклонение wink от личен опит!
Публикувано на 30-03-2012 17:53 | RE: MANSFIELD F W & SON
ilian_05
Потребител
ilian_05

хахахха аз я знам Бери луда жена
Публикувано на 30-03-2012 18:46 | RE: MANSFIELD F W & SON
totti77
Потребител
ando7757 https://facebook.com/Айдън Алиев

Е да в Norton си е малко по гадничко (няма година в която да не са ме награждавали с warning там , за всякакви простотии ги раздават))) , но на такова място трябва да не ти пука много ,много )))) има много да се говори.......
Публикувано на 02-02-2014 15:01 | RE: MANSFIELD F W & SON
imp0ssibl3
Потребител

Някои които ще ходи в тази ферма ?

Ivo: уговорки си правете в раздела "Аз отивам - ти отиваш".
Редактирано от Ivo на 02-02-2014 15:29
Публикувано на 31-03-2014 18:58 | RE: MANSFIELD F W & SON
kroko81
Потребител

Абе,Валдемар,Веста ,глупака Ян с неговата руса ку....чка Дидка още ли са там
Публикувано на 02-05-2014 16:05 | RE: MANSFIELD F W & SON
PG32
Потребител

Някой може ли да даде малко по прясна информация за тази ферма,имам оферта за 15 юни,вече съм бил в шотландска ферма и се надявам на малко по добро място да попадна тази година

страница 2 от 3

< 1 2 3 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23828 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 65 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Desi Stoeva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo mitko55 batko87 plamen365 Ivo feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти