Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: MANSFIELD F W & SON

страница 3 от 3

< 1 2 3
Публикувано на 26-06-2014 15:14 | RE: MANSFIELD F W & SON
sunris3
Потребител
CC.CC.CC.CC

НЕЗНАМ КОЙ Е ДОВОЛЕН ОТ ТАЗИ ФЕРМА И КОЙ НЕ Е , НО В МОМЕНТА 26,06,2014 ХОРАТА ТАМ СЕДЯТ БЕЗ НИКАКВА ВЕСТ РАБОТА НЯМА А ЗА УСЛОВИЯ ДУМА ДА НЕ СТАВА...И ВЪПРЕКИ ВСИЧКО ТОВА СПИРО АГЕНТА ОТ КОНКОРДИЯ ПРОДЪЛЖАВА ДА ПРАЩА ХОРА ТАМ !!!!

Публикувано на 26-06-2014 17:24 | RE: MANSFIELD F W & SON
Anatolius
Потребител

Чакам да ми дадут дата за заминаване на череши трябваше около 20 сега пак ми викат края на месеца нчалото на другия ? какво става никои нз
Публикувано на 26-06-2014 18:04 | RE: MANSFIELD F W & SON
sunris3
Потребител
CC.CC.CC.CC

Anatolius писа:
Чакам да ми дадут дата за заминаване на череши трябваше около 20 сега пак ми викат края на месеца нчалото на другия ? какво става никои нз
ооо знаят и то много добре... Спиро пратил толкова народ а всички седят никой не ебарна; череша от месец има хора който седели още.. и Спиро казал не мога да ви помогна... как може да пращша хора като му е пределно ясно че работа няма ейтова незнам аз
Публикувано на 29-06-2014 16:06 | RE: MANSFIELD F W & SON
timefactor
Потребител

Като гледам те сега в момента череши берат в NORTON,то до другия месец ще са свършили черешите те са 3 седмици и после малко чек после са сливите и накрая ябълките
Публикувано на 07-07-2014 08:13 | RE: MANSFIELD F W & SON
karuk
Потребител

Май все още никой няма идея какво става със заминаващите
Публикувано на 07-11-2015 23:16 | RE: MANSFIELD F W & SON
Gerisa
Потребител

Здравейте. Виждам, че темата вече не е много актуална, но искам да изкажа мнението си, за да бъда полезна, в случай че някой реши да заминава за там.
Това лято бях там, не директно към Mansfield, но с агенция, която ме "предоставя" на Mansfield. За тези, които не знаят, Mansfield всъщност са множество ферми, собственост на човек, който носи въпросното име Mansfield. Фермите са разположени на различни места, с различни мениджъри, вайзери и т.н. Като цяло във фермите се отглеждат череши, ябълки, сливи, ягоди, круши и други меки плодове. Сега ще кажете, че може би, понеже не съм живяла в камповете на на тази ферма и мнението ми няма да е реално, но искам да ви споделя, че контактувах с хора, които живеят точно в някой от гореспоменатите кампове и бях потресена от условията. Ако не вярвате, наскоро гръмнаха всички английски медии с клип, заснет от работник в пакхаус на Mansfield, за лошите условия на работа и живеене там и в камповете, няма такава мизерия. За работа вече и моето мнение е напълно реално- работата не е трудна, просто условията са ужасно много и нереални. Аз работих там около 3 месеца, и всички бяха доволни от работата ми, получавах и почти максимални бонуси, но искам да ви кажа, че парите там не си заслужават за работата ви. Не можеш да работиш повече от 8 часа на ден, правят така, че никога да нямаш овъртайм, когато завали малко, те спират, но не те пускат да си ходиш, а стоиш и чакаш да спре дъждът, което разбира се не ти се плаща. Има безброй много изисквания за начина на работа, които са просто нелепи и трудно може човек да ги спазва. Знам, че сега думите ми за вас са просто мнение на непознат и може би вече сте се навили да заминавате и няма да се откажете каквото и да е. И аз съм била на ваше място и на лошите коментари си казвах: "Е колко пък лошо може да е? Все ще изкарам няколко месеца..". Решението си е ваше, само аз си знам, колко трудно е било там и колко много хора бяха разочаровани. Та мисълта ми беше- ако имате възможност и право на избор, то не избирайте Mansfield.
Успех на всички бъдещи бригадири! razz
Публикувано на 07-02-2016 15:58 | RE: MANSFIELD F W & SON
koko_boko
Потребител

Здравейте Аз също бях във въпросната ферма през 2014.
Относно мнението на "Gerisa" - много точно е описана действителността във фермата,като могат да се добавят и още много,много други минуси - румънската доминация ,мизерните условия,нулева дисциплина и правила и т.н. и т.н.
но дори да направите компромис за мизерията и отношението,пак няма да си заслужава,защото,както е написано в предишния коментар - не се дава никава възможност за овъртайм ,въпреки че,стоиш на полето по 10-12 часа на ден.
по темата могат да се дадат още куп други примери....
П.С. - Аз бях в "нортън",нямам лично наблюдение как стоят нещата в другите кампове,но по думите на други бригадири,май е същата работа
Успех на всички!!!
Публикувано на 04-08-2016 15:31 | RE: MANSFIELD F W & SON
kefa88
Потребител

Аз бях в таз? ферма,и ви казвам най добре не ходете там.Това е най лошата ферма в цяла англия.Там постоянно бяхме без работа.Много лошо отношение и на мениджарите.Остави че работехме по 3 дни в седмицата,но имахме и недостижими норми.Това е ферма която взима хора,само зада взима субсидий за тях.Не се лажете да ходите там,особенно с измислената фирма БУЛМИТ. Свищов които изпратиха мен и още 49 човека в тази измислена ферма.Булмит е фирма която каза че ако няма работа ще ни осигори трансвер.Но това беше само зада ни вземат парите.Като им звъняхме и им казах ме че няма работа ,и искаме да ни преместат,те ни казаха да неги тарсим,и че няма да ни помогнат.За ваше добро е да не ходите с Булмит Свищов,и особенно да не ходите в тази ферма

страница 3 от 3

< 1 2 3

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23828 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 72 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Desi Stoeva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo mitko55 batko87 plamen365 Ivo feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти