Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Vicarage Nurseries LTD

страница 3 от 4

< 1 2 3 4 >
Публикувано на 29-02-2012 19:17 | RE: Vicarage Nurseries LTD
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Значи тази ферма е с 3 имена, така ли да разбираме?
http://brigadiri.com/forum/viewthread.php?forum_id=4&thread_id=199

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 23-03-2012 00:29 | RE: Vicarage Nurseries LTD
didence79
Потребител

ami da s 3 imena e neznaino za6to moje dase obarnete da pitate Mr Ball koito e sobstvenik na prekrasnata ferma,kolkoto do tova dali da zaminavate pro4etete vseki edin komentar vnimatelno.I vse pak ima svetlinka moje da ima promqna kam po dobro az bqh tam predi 2 godini taka 4e sega neznam kak e tova e ot men imam i po stari komentari ot kogato bqhme tam.Samo da kaja 4e karavanite bqha ekstra ama samo tova i horata s koito se spriqteli sa super ama ot kam rabota i zapla6tane wink
Публикувано на 23-03-2012 21:40 | RE: Vicarage Nurseries LTD
p_82
Потребител

здравеите ,аз миналата год. бях в тази ферма,не е лоша фермата или поне не толкова колкото си представях аз,но определено там парички трудно се искарват.плащат прекалено малко наи силният ми пей слип беше 250 паунда и то еднократно, е имаше и хора котито искарваха повече но те от години се занимават с бране на ягоди или друг вид селскостопанска дейност...фермата е голяма собствениците са индийци,условията за живот не са лоши!дано сам ви била полезна!!успех! и се стягайте за яка работа!!
Публикувано на 28-03-2012 21:44 | RE: Vicarage Nurseries LTD
sunny77
Потребител

Здравейте! И аз миналата година бях в тази ферма и мисля ,че името си е 1 Vicarage Nurseries! Според мен фермата е на средно ниво-нито е зле,нито е много добре Аз съм доволна и сега ще ходя пак там.Ако някой се интересува от подробности да ми пише.Успех!
Публикувано на 01-07-2012 11:01 | RE: Vicarage Nurseries LTD
rabish
Потребител

Zdraveite ! Predi den se vurnah ot ferma Vicarage na nikoi ne preporuchvam da hodi dam edno che usloviqta za jivot za poveche ot otvratitelni a i poletata sa v ujasno sustoqnie nqmat nikakvi qgodi a tezi koito imat sa rabish pulen film na ujasite e tazi ferma i ako nqkoi e poluchil oferta za tam za negovo dobro e da ne q priema samo shte se nabuta s pari za da zamine pari tam ne se izkarvat angryangryangryangryangryangryangryangryangry

*КИРИЛИЦА!
Редактирано от Elektra на 27-08-2012 17:54
Публикувано на 27-08-2012 12:08 | RE: Vicarage Nurseries LTD
sunny77
Потребител

sunny77 писа:
Здравейте! И аз миналата година бях в тази ферма и мисля ,че името си е 1 Vicarage Nurseries! Според мен фермата е на средно ниво-нито е зле,нито е много добре Аз съм доволна и сега ще ходя пак там.Ако някой се интересува от подробности да ми пише.Успех!

Здравейте! ... и аз се върнах вече от фермата и както казах 2011-та беше добре,но тази година съм много разочарована и няма да се върна там... Нарочно цитирам, за да няма подведени по моя коментар за 2011-та, защото не вярвам да стават нещата там по-добре.. Пълна бъркотия,никаква организация .. не им пука за работниците,за условията на живот аз мисля,че са добри,но условията за работа са ужасни(когато има работа,разбира се).. no
Публикувано на 18-04-2013 16:29 | RE: Vicarage Nurseries LTD
midnightsunnn
Потребител

Някой, който е във фермата сега има ли? Или хора, които имат оферти за май месец? Искам да чуя коментари за 2013 година.
Публикувано на 19-04-2013 08:15 | RE: Vicarage Nurseries LTD
denichka_uzunov
Потребител

и аз ще съм благодарна ако някой даде някаква информация за тази година, ако нещо знае или е там
Публикувано на 12-05-2013 20:14 | RE: Vicarage Nurseries LTD
crazy_maniqk
Потребител

Zdrasti az shte hodq v tazi ferma ako govorim za edna i sashta (sobstvenika e nqkakav indiec). Dai malko info

*Пиши на кирилица!
Редактирано от Elektra на 12-05-2013 20:57
Публикувано на 12-05-2013 21:44 | RE: Vicarage Nurseries LTD
joro411
Потребител

Здравейте,
аз имам позната, която замина за съответната ферма преди 2 седмици някъде. Странното е, че са казали от фирмата с която заминава, че единствено жени и момичета вземат на работа от България, мъже не искали. Имало достатъчно руснаци, предполагам и поляци, те са навсякъде. Като цяло до колкото съм чувал отзивите не са от най-добрите, но хора различни, едни са доволни, други не.

страница 3 от 4

< 1 2 3 4 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23828 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 70 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Desi Stoeva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo mitko55 batko87 plamen365 Ivo feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти