Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Sheeplands farm

страница 2 от 2

< 1 2
Публикувано на 24-01-2011 23:03 | RE: Sheeplands farm
liondri
Потребител

Хей, izmamenata, би ли казала каква е тази неизпълнима норма? Колко касети е нормата на час на ягоди, да речем? Или на боровинки?

Публикувано на 02-02-2011 21:37 | Manor & Grove
stef_86
Потребител

Здравеите! Работя в Manor Farm, Groves farm
от миналия февруари и имаше страшен недостиг на берачи това лято. Полетата едвам се обираха. Работа имаше, пари имаше. Топ пикара имаше рекорд това лято - 860 паунда заработка за седмица. Не съм чувал и виждал другаде... условията за живеене са много добри в сравнение с другите ферми в които съм бил. И знам че доста хора се връщат. А за поляците те са в цяла Англия, не само тук и във всички ферми сигурно са поставени на 1 во място за което и аз се дразня. А за нормата , това според мен зависи от мениджерите как управляват бюджета си. Не казвам че е перфектно , но това е моето мнение. може да видите много информация и снимки тук : http://www.hallhunter.co.uk/
УСПЕХ music
Редактирано от Fairy на 02-02-2011 21:51
Публикувано на 24-08-2011 11:25 | RE: Sheeplands farm
izmamenata
Потребител

liondri писа:
Хей, izmamenata, би ли казала каква е тази неизпълнима норма? Колко касети е нормата на час на ягоди, да речем? Или на боровинки?

(7щ/час) за 8 часа 57 щайги по 10 панетки от по 360 грама или около 205 кг за деня, и ако 15 грама е едната ягодка, това са 14000 ягоди или под 2 секунди за ягодка, защото има от тези 8 часа - време, което се губи за занасяне на щайгите, сгъване на нови, пълнене с панетки, местене на количката и т.н.
Публикувано на 07-09-2011 13:02 | RE: Sheeplands farm
BoXXeM
Потребител

Това е най-осраната и гадна ферма която може да съществува !!! за пари и условия няма какво да говоря защото просто нямам думи с които да опиша каква мъка беше там . ако някои проявява интерес ще разкажа подробно , а този Спиро и така наречената фирма "summer job " са адски некоректни работят само със 6-7 ферми и те са все такива смотани като sheeplands пари няма работа няма мизерия дискриминация и на а всички опити да се свържем с него удариха на камък , дреме му на дядовия **********

Ivo: без заплахи.
Редактирано от Ivo на 07-01-2013 10:28
Публикувано на 07-01-2013 09:22 | RE: Sheeplands farm
darkangell
Потребител

BoXXeM писа:
Това е най-осраната и гадна ферма която може да съществува !!! за пари и условия няма какво да говоря защото просто нямам думи с които да опиша каква мъка беше там . ако някои проявява интерес ще разкажа подробно , а този Спиро и така наречената фирма "summer job " са адски некоректни работят само със 6-7 ферми и те са все такива смотани като sheeplands пари няма работа няма мизерия дискриминация и на а всички опити да се свържем с него удариха на камък , дреме му на дядовия **********

кажи нещо повече за тази ферма плс. Аз ще ходя там и твоя коментар ме притесни малко
Редактирано от Ivo на 07-01-2013 10:28
Публикувано на 09-01-2013 20:27 | RE: Sheeplands farm
stiliqnestiq
Потребител
нямам https://facebook.com/нямам

Доста глупости се изговориха за sheeplands farm, ето какво ще Ви кажа аз който съм бил там 2 сезона и ми предстои трети. Фермата е втората по големина от 8-те ферми на HHP, условията за живот са много добри, работа има много и който е трудолюбив ще изкара много добри пари.
Колкото до г-н BoXXeM може да се пробва за началник в някоя БГ фирма виждам че има нужните качества да е постоянно недоволен от всичко и от всеки.

Танцът е вертикално положение за хоризонтални намерения.
Публикувано на 31-07-2013 22:45 | RE: Sheeplands farm
innka_90
Потребител

stiliqnestiq писа:
Доста глупости се изговориха за sheeplands farm, ето какво ще Ви кажа аз който съм бил там 2 сезона и ми предстои трети. Фермата е втората по големина от 8-те ферми на HHP, условията за живот са много добри, работа има много и който е трудолюбив ще изкара много добри пари.
Колкото до г-н BoXXeM може да се пробва за началник в някоя БГ фирма виждам че има нужните качества да е постоянно недоволен от всичко и от всеки.

аз не съм съгласна с теб.този сезон е ужасен. няма пари,няма цени и наистина мизерията е голяма. ако разбира се живееш в каравана няма смисъл да говорим за мизерия....а за бункерите просто не искам и да чувам,нито за общите бани и тоалетни. Всеки тръгва с нагласата да работи и да изкарва пари...е извинявай не може да си 12 часа на полето и да изкарваш едвам 50 паунда.Мениджърката да ти идва на полето и да не ти дава брейк или лънч...ние не сме животни.И за мен това е най- осраната ферма..ако някой има възможност да не идва тук да не идва.Вярвайте ми много ще съжалявате
Публикувано на 16-03-2015 10:23 | RE: Sheeplands farm
sunay1986
Потребител

Здравейте аз тази година за пръв път ще заминавам на бригада и реших това да е точно тази ферма.Искам да науча мнения относно фермата?Благодаря предварително

страница 2 от 2

< 1 2

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23828 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 62 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Desi Stoeva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo mitko55 batko87 plamen365 Ivo feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти