Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: JC & MW Suckley

страница 1 от 3

1 2 3 >
Публикувано на 29-10-2010 19:59 | JC & MW Suckley
Unlimited
Потребител

Когато разбрах, че ще ходя в тази ферма търсих инфо, но в сайта нямаше нищо... сега реших да напиша нещо за нея.
Фермата е за картофи. Работата въобще не е тежка с изключение на това, че се стои дълго време изправен. Работи се на грейдер - една машина по която минават картофите и трябва да се сортирват... ако има камъни, някой развален или наранен картоф и буци кал се изхвърлят - понякога буците са били огромни, особено ако е валяло дъжд скоро. Плащането е 6 точки... плаща се само и единствено на час и овъртайм има доста. Като цяло много добри пари се правят.В най-добрия случай се работи 3 месеца - от август до октомври, в най - лошия както бях аз само 1 месец - от 10 септември до 12 октомври, но пак съм доволен. Нормалния работен ден беше сутрин от 7 до 8 - 8:30 вечерта, единствения проблем беше само дъжда... когато завали по - яко и спирахме, понякога само изчаквахме да премине ако е по - слаб. Фермата има три кампа, аз бях в този до Wellington или Cluddley Farm както по принцип се води, другите два - Pradoe Farm и Hopton Farm са в различни посоки и са далеч един от друг. Един камп се състои от около 15 души. Условията на живот са супер, в караваните си има всичко... просто без забележки от където и да го погледнеш... поне за мен беше така. Удържат пари само за каравана и това е... пари за ток и газ въобще не се удържат.
Най - близкия град е Wellington... на около 3км в едната посока, не е много голям град, по - скоро е малко градче, но е интересно, има всякакви магазини. Telford също е наблизо... на около 5км, също много интересен град, а Birmingham е на 20 мили.
Ако на някой му предстои да идва в тази ферма... мога само да кажа да се радва и то много и ако някой иска допълнителна информация, други подробности и снимки... да каже, няма никакъв проблем.

Англия! Kакво е Англия? Кофти време, чай and Мери фак'ин Попинс :)
Редактирано от Unlimited на 25-11-2010 20:40
Публикувано на 29-10-2010 20:09 | RE: JC & MW Suckley
mima
Потребител

картофите са за два месеца след това
Публикувано на 29-10-2010 20:22 | RE: JC & MW Suckley
mima
Потребител

да може да пусниш някоя снимка и как замина чрез фирма
Публикувано на 16-11-2010 08:13 | RE: JC & MW Suckley
kvasimodo
Потребител

Подкрепям те братле,просто нямам думи за фермата.Беше супер.Само искам да допълня...няма никой да ти ,,виси,, на главата абе.....clapclapclapclap
Публикувано на 16-11-2010 10:51 | RE: JC & MW Suckley
kartofa
Потребител

Можете ли да дадете малко повече инфо как може да се кандидатства в тази ферма за картофи-с коя фирма хопс или конкордия
Публикувано на 22-11-2010 22:13 | RE: JC & MW Suckley
Unlimited
Потребител

kartofa писа:
Можете ли да дадете малко повече инфо как може да се кандидатства в тази ферма за картофи-с коя фирма хопс или конкордия

Хопс е фирмата, но трябва да знаеш, че ако попаднеш случайно някога в тая ферма е някакъв супер късмет.

Англия! Kакво е Англия? Кофти време, чай and Мери фак'ин Попинс :)
Публикувано на 09-05-2011 19:01 | RE: JC & MW Suckley
deniluda
Потребител
peacebebzz

някой може ли да ми даде майл на фермата?
Публикувано на 10-05-2011 14:46 | RE: JC & MW Suckley
Unlimited
Потребител

w0w... там ли искаш да ходиш... ми браво, добре си се ориентирала !!!
Публикувано на 17-05-2011 12:47 | RE: JC & MW Suckley
deniluda
Потребител
peacebebzz

само че как да се свържа с тази ферма ?
Публикувано на 25-06-2011 11:39 | RE: JC & MW Suckley
Dani-Boy84
Потребител

Zdravei cash money poluchih razpredelenie v tazi ferma dali 6te te vazmojno da mi pratish nqkoi pic i kak stoi vaprosa s traktoristite i forklift driverite i ima li hora koito se vra6tat vsqka godina tam ili principa e slu4aen 6te se radvam ako ima malko pove4e razqsneniq.Blagodarq

Elektra: Пиши на кирилица wink
Редактирано от Elektra на 25-06-2011 11:50

страница 1 от 3

1 2 3 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23825 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 93 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: tishuu
Бригадири в момента или преди малко във форума:
berimbolo tishuu Iskren33 miro75 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 papazov_ivailo mitko55 everblazin91 jordasha batko87 kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83 vicicha17 Ivo Criptoslav stels Gloriq1996 borko75 orbitel

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти