Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: SCOT HERBS LTD, Angus,Forfarshire, Scotland

страница 2 от 3

< 1 2 3 >
Публикувано на 13-01-2011 14:30 | RE: SCOT HERBS LTD, Angus,Forfarshire, Scotland
Venelinaa
Потребител

Точно така

Публикувано на 13-01-2011 16:22 | RE: SCOT HERBS LTD, Angus,Forfarshire, Scotland
Elektra
Модератор

аз съм в съседната ферма до Scotherbs и да Ви кажа, винаги съм чувала положителни мнения за там, особено за условията, че са доста добри, а и за работа не съм чула да се оплакват така че успех бригадирчета, пък може и на лято да се видим ( все пак сме комшии по ферми) claprazz

Публикувано на 03-02-2011 20:24 | RE: SCOT HERBS LTD, Angus,Forfarshire, Scotland
DONSimon
Потребител

Здрасти на всички тъкмо и Аз разбрах ч4 съм разпределен за SCOT HERBS да видим сега какво следва
clap
Публикувано на 08-03-2011 16:25 | RE: SCOT HERBS LTD, Angus,Forfarshire, Scotland
k_lpool fc
Потребител

...аз също съм разпределен за SCOT HERBS LTD-начална дата 16 май,ако има някой за тази дата да драсне...и малкото което намерих за там е с положителен знак,мои познати вече пристигнаха във фермата,скоро ще имам повече инфо за мястото.
Публикувано на 22-03-2011 20:56 | RE: SCOT HERBS LTD, Angus,Forfarshire, Scotland
vangeliq
Потребител
https://www.facebook.com/dancebiscuita

Ние вече сме във фермата... много поздрави от бъдещите колеги.
За сега всичко е наред, допада ни, носете си спален чувал задължително и възглавница. Може и одеало..... и много стари дрехи
Публикувано на 07-10-2011 11:29 | RE: SCOT HERBS LTD, Angus,Forfarshire, Scotland
vangeliq
Потребител

Бях там от Март до Септември 2011г. Доволна съм много специално аз. Имаше хора, разбира се които не останаха доволни, всичко си е според човека явно. Отношението на супервайзерите е добро, тоалетни навсякъде по полетата и т.н. Караваните са нормални за живеене, някои по добре, други по зле, ама то който не пази, така е. Заплащането е редовно, стараят се да ни намират работа, дори ако за днешния ден няма. Имали сме и day off разбира се, като вали ужасен дъжд, няма как да сме на полето. Плаща се на норма и на час.
Надявам се догодина пак да отида. Успех на всички за новия сезон 2012
Публикувано на 10-10-2011 18:21 | RE: SCOT HERBS LTD, Angus,Forfarshire, Scotland
Elektra
Модератор

Това е съседната ферма на фермата, в която бях. Мисля, че и преди съм писала, доколкото знам от приятели или познати на познати, фермата си е добра, добре се плаща, има работа, условията са добри.
И пресния магданоз хич не е лош laughlaugh

Публикувано на 11-10-2011 00:40 | RE: SCOT HERBS LTD, Angus,Forfarshire, Scotland
vangeliq
Потребител

Elektra да ти беше писала и преди а викаш харесва ти магданоза хахахах на полето където е от страната на вашата ферма ли? laugh
Публикувано на 11-10-2011 11:01 | RE: SCOT HERBS LTD, Angus,Forfarshire, Scotland
Elektra
Модератор

Ххахах е не знам кой точно е бил, на мен ми го донесоха ) Хубаво е да се правят бартери м/у фермите, кой каквото няма laughlaugh

Публикувано на 11-10-2011 11:24 | RE: SCOT HERBS LTD, Angus,Forfarshire, Scotland
vangeliq
Потребител

Нали? Хубава работа си е наистина, някой да ти дава ягодки, а ти да даваш магданозец

страница 2 от 3

< 1 2 3 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23829 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 69 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: alex20076
Бригадири в момента или преди малко във форума:
alex20076 miro75 piscun papazov_ivailo Dakr003 WorkTravelEasy Ivo ottuka3 mitko55 batko87 plamen365 feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти