Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM

страница 3 от 4

< 1 2 3 4 >
Публикувано на 01-06-2014 16:17 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
Gangster
Потребител

tediborko писа:
На ясно съм с факта , че доста от хората ще пътуват на различни дати НЯМА КАКВО ДА МИ ОБЯСНЯВАШ ! Аз имам в предвид хората, който ще пътуват на датата 13.06 в 12 и 30 .
Ако ти не желаеш, или ще пътуваш на друга дата просто не взимаи участие ...
А тази работа с дременето на гЪза на работодателя силно ме съмнява но както и да е ... Изобщо нямам намерение да споря и да се карам с някои ... В края на крайщата всеки сам си решава какво да прави wink

И аз ще пътувам на тази дата и ако искаш да знаеш аз съм този дето съм я планирал още преди 2 месеца, след това плановете бяха да тръгнем от Виктория Стеишън Лондон до Дънди и понеже много професори излязоха като вас и започнаха да дават акъл от къде до къде да пътуваме при положение, че никога не сте минавали по тоя маршрут, че чак ще се показваме кви Българи сме. Няма как да стане и това ти го обясних щото вие си избирате друг маршрут от Лутан доколкото разбрах и за това ти обеснявам , че всички си имат различни планове и всеки да се спасява как му е удобно. ОК?

Публикувано на 02-01-2015 13:37 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
Nikoleta95
Потребител

Здравейте аз съм момиче на 19 и много искам да ида на бригада в англия някой може ли да ми помогне и да ми каже как става и каде трябва да кандидатствам. Мерси предварително

*Не пишеш в правилната тема!
Форумът е точно за помощ, направи си труда да прочетеш по-важните теми и ще се ориентираш и сама! Започни от тези със звездичките!
Редактирано от Elektra на 02-01-2015 16:53
Публикувано на 02-01-2015 19:42 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
Tanya83
Потребител

Леле вие не сте добре там е като при Карън в Денхед Фармс не ходете бе хора накрая ще се приберете без пари ... ако сте платили за тая дупка то поискайте другаде само не там !!!
Публикувано на 02-01-2015 19:52 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
ianko_1993
Потребител

Tanya83
а ти си била там или от каде знаеш
Публикувано на 19-05-2015 01:44 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
bravo_fiat
Потребител

Губене на време.Фермата е румънска вече на 100% в повечето случай работа има за румънците.Радвам се че ме изгониха за това че поисках трансвер.cool
Публикувано на 25-05-2015 16:14 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
tixomir90
Потребител

Здравеите.Има ли някои които ще заминава за 3 Юни в тази ферма.Някои може ли да ми даде по подробна информация за тази ферма.Относно заплащането и какви са условията на работа.Благодаря
Публикувано на 26-05-2015 12:22 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
terziyskii
Потребител

Здравейте, аз също съм разпределен за 3-ти юни. Има ли някой, който е бил там миналото лято да обясни как е положението?
Публикувано на 28-05-2015 13:52 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
honey89
Потребител

Здравейте,искаме сами да си направим трансфер в тази ферма,но не разполагаме с никакви контакти (неможем да ги намерим и в интернет).В момента сме в англия в Дръмонд положението е повече от ужасно просто нямаме думи.По възможност някои от старите работници да ни даде някакав телефон и имейл за връзка.Отказаха ни трансфер от Дръмонд просто еи така и са писали някакви глупости които нямат никаква връзка с реалността.От фирмата с която сме ни отказаха трансфер поради тази причина.Много ви моля които може да помогне по някакав начин да пише на лично,защото положението е много зле и сме в безизходица.Моля ви хора някои ако може да помогне.Благодарим предварително.
Публикувано на 30-05-2015 15:40 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Ще ви помоля тази тема да я оставите единствено с информация за ПРЕСТОЯ в нея.
Всичко останало - като уговорки по заминаване в раздела "Аз отивам - ти отиваш".

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 17-06-2015 22:14 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
stanislav76
Потребител

Здравейте Бригадири,ще дам кратко инфо вие си правете изводи сами.За 7 дни престой във фермата имам 8 часа работа.А има колеги които все още се надяват че ще работят.За сега работата е мираж.Успех на всички.

страница 3 от 4

< 1 2 3 4 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23829 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 58 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: alex20076
Бригадири в момента или преди малко във форума:
alex20076 miro75 piscun papazov_ivailo Dakr003 WorkTravelEasy Ivo ottuka3 mitko55 batko87 plamen365 feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти