Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM

страница 4 от 4

< 1 2 3 4
Публикувано на 18-06-2015 22:16 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
bah22
Потребител

Как се казват топ Пикарите от Смолян ако не е тайна ?

Публикувано на 19-06-2015 21:01 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
stanislav76
Потребител

Като ги опозная ще ти кажа,един от тях се казва Павлин.
Публикувано на 03-07-2015 18:48 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
Donio
Потребител

Здравейте, аз съм разпределен за 10 юли! Има ли някой, който е бил там миналото лято да обясни как е положението?
Публикувано на 03-07-2015 19:55 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
Donio
Потребител

Здравеите.Има ли някои които ще заминава на 10 юли в тази ферма.Някои може ли да ми даде по подробна информация за тази ферма.Относно заплащането и какви са условията на работа.Благодаря
Публикувано на 07-07-2015 13:55 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
hriska
Потребител

Моля за телефон за връзка
Публикувано на 07-07-2015 13:58 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
hriska
Потребител

Трябва ми телефон за връзка,предстои ми да замина за тази ферма Rousemount farm
Публикувано на 14-07-2015 14:27 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 11-09-2015 08:55 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
norinrad
Потребител

Здравейте, обръщам се към всички отправили се към тази ферма. Преди няколко седмици се върнахме от там. Изкарахме около 3 месеца там. Фермата е почти румънска. Супервайзъра е румънец, а вайзърите и ролчекърите са 50/50 (българи/румънци). Фермата има нов собственик и нещата въобще не са цветущи. Кампа е добър, има и каравани, има и порткабини. Газта се заплаща (30 паунда бутилката), както и електричеството. Ние заминахме юни месец за Rosemount Farm, след пристигането ни настаниха (взимат 50 паунда депозит било то за каравана или порткабина). Като работа в началото беше много зле... 10 дена седяхме в караваната и чакахме да започнем работа. Като започнахме ни пуснаха да чекираме- правехме по 2-3 часа дневно. Работата се позасили дойде Пика на брането, обаче след това как стекоха събитията. Свърши Пика ягодките намаляха, хората започнаха да си тръгват леко-полека. И тук идва развръзката- в този момент когато хората си тръгваха и няма много работа логично би било да не се наемат още работници. Обаче те получавали субсидии за всеки нает работник, и какво се случва: напускат работници- викат други- напускат- викат други.... И какво се получава вместо ние останалите да работим по 4-5 часа дневно, ние работихме по 2-3 понеже бяхме прекалено много !!! Като заплащане: плаща се на час, но имаше и норма
В кампа има офис на Staffline(говореше се че другата година нямало да са те), който мога да твърдя, че не се справяше много добре със задачите си. Това беше от мен, дано съм бил полезен с информацията
Публикувано на 10-01-2016 02:01 | RE: Blairgowrie, Scotland, ROSEMOUNT FARM
LAPHROAIG
Потребител

НЯКОЙ ДА ДАДЕ ИМФОРМАЦИЯ ЗА ТАЗИ ФЕРМА,БЛАГОДАРЯ!

страница 4 от 4

< 1 2 3 4

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23829 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 53 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: alex20076
Бригадири в момента или преди малко във форума:
alex20076 miro75 piscun papazov_ivailo Dakr003 WorkTravelEasy Ivo ottuka3 mitko55 batko87 plamen365 feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти