Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Flavour Fresh(do Southport)

страница 2 от 4

< 1 2 3 4 >
Публикувано на 09-01-2012 18:44 | RE: Flavour Fresh(do Southport)
Antonio 321
Потребител
https://facebook.com/Antonio Radev

Moje li nqkoi da dade nqkakvo info za Tazi fermaa zaminavam April mesec 2012 i me int. za nastanqvaneto vqrno li e che momche i momiche ne moje da jiveqt zaedno v edna karavana ili tam kakvoto ecry laugh i dali pla6tat dobre ? Blagodarq predvaritelno.

Публикувано на 18-01-2012 12:33 | RE: Flavour Fresh(do Southport)
freeforall
Потребител

Аз не съм била,но мой познати са били там и бяха много доволни.Били са на ягоди,някакво зеле,в пак хауса,където са пакетирали чушки,домати и др.Правели много оувър тайм,като били на плевене или др.Горе долу по 1000 паунда са спестявали на месец чисто.Това за колелата също го казаха.Живеели в някаква много голяма къща с асансъор,били около 20 човека.Мениджъра до колкото разбрах се казвал Кевин,или нещо от сорта.Но бяха много,много доволни.
Публикувано на 18-01-2012 12:41 | RE: Flavour Fresh(do Southport)
freeforall
Потребител

А също така и разказваха,че било много чисто.При брането на ягодите били с престилки,с шапки на фермата,орънжерийте били стъклени,а не с найлон,отдолу имало нещо като постелка,а при повечето ферми е мноооого кал.Във фермата,в която аз бях на едно от полетата имаше толкова много кал,че направо количката си оставаше в реда.Никакъв шанс,ако си под 50 кг да я подместиш,или ако успееш ще бъде с много зор и напъване.Тааа така,чувала съм хубави отзиви за фермата,стига да ви се работи разбира се и да знаете,че никой няма да ви посрещне с червен килим.Колкото и да е трудно и тежко,стискайте зъби,работата е временна.
Публикувано на 18-01-2012 21:06 | RE: Flavour Fresh(do Southport)
sweetpipoci
Потребител

Здравейте, не съм била във тази ферма, но бях до нея и от БГ тръгнахме 10 човека ( 8 бяха за точно тази ферма и ние двамата за другата до тази ферма ). Момичетата който бях за тази ферма разказваха така: Няма овър тайм, супервайзърите са много строги, румънци са били и май един българин, но за румънеците съм сигурна. Живеят на Мос Лейн 42 (ако не се лъжа за номера) в една обща голяма къща са всички, нямат каравани. Ходят до орнажерийте с колелетата от сутрин до вечер, при студ, вятър и валеж. Шефа им никога не са ги виждали и не им обръщат внимание. Даже когато бяхме в Престън ор гарата трябваше да дойде шефа им да ги вземе и той не дойде, първо че телефона не си го вдигаха, второ, че дойде някой си от фермата да ги вземе от гарата но към 1, 2 часа на обяд, а ние бяхме там и ги чакаха от сутринта в 7. Супер несериозни са фермата е много голяма и е с много отделни места, тя е за домати, ягоди и салати. Не се е плащало много хубаво. Успех на всички в тази ферма, дано да останете доволни.

П.с. Първо се работи на норма, после се работи по часово и гонят ако не се справяш с нормата.
Редактирано от sweetpipoci на 18-01-2012 21:08
Публикувано на 20-01-2012 14:36 | RE: Flavour Fresh(do Southport)
freeforall
Потребител

Навсякъде гонят ако не се справяш с нормата,не е само там.
Публикувано на 23-02-2012 04:07 | RE: Flavour Fresh(do Southport)
viks4ety
Потребител

аз заминавам сега на 8 март за там, някой може ли да ми каже има ли интернет, чудя се да си вземам ли лаптопа ако има други заминаващи тогава да пишат, а тези които ще заминават април - чакам ви аз ще съм там до края на май wink
Публикувано на 23-02-2012 10:15 | RE: Flavour Fresh(do Southport)
Antonio 321
Потребител
https://facebook.com/Antonio Radev

ние заминаваме на 10 Април тоест идваме :Д пиши какви са условията и дали има нет. cool
Редактирано от Antonio 321 на 23-02-2012 10:40
Публикувано на 23-02-2012 12:14 | RE: Flavour Fresh(do Southport)
viks4ety
Потребител

стига да се добера до интернет ще ви пиша няма проблем
Публикувано на 19-08-2012 18:13 | RE: Flavour Fresh(do Southport)
puhinio
Потребител

Здравейте
Може ли някои които е в тази ферма в момента да каже как са условията в момента, къде се живее т.е. в каравани или друго
Има ли достатъчно работа и какво е заплащането защото ми предстои трансфер в тази ферма в края на септември месец.благодаря
Публикувано на 29-01-2013 20:03 | RE: Flavourfresh salats
martina_radeva
Потребител

picaso_89 писа:
има ли някои да пътува на 15 април към тази ферма

Здравей ние с моя приятел имаме оферта за там и мислим да я приемем. Не мога да разбера от по-горните коментари дали всеки ден на работа се ходи с колело?

Ако имаш някакво инфо моля пиши.

Благодаря!

страница 2 от 4

< 1 2 3 4 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23828 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 66 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Desi Stoeva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo mitko55 batko87 plamen365 Ivo feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти