Форум >
Публикувано на 10-01-2012 15:30 | RE: Church Farm - сезон 2012
Здравейте и ние с моя приятел получихме апликейшън днес,трябва да го изпратим до 31.01.Искаме да заминем възможно най-скоро и мислим да попълним 01.03,макар че едва ли от фирмата ще се съобразят с нашето желание.Ако има желаещи за сформиране на група пишете.
Публикувано на 10-01-2012 16:30 | RE: Church Farm - сезон 2012
съгласен за 01.03
Публикувано на 10-01-2012 16:35 | RE: Church Farm - сезон 2012
mihaelaa84 писа:
Здравейте и ние с моя приятел получихме апликейшън днес,трябва да го изпратим до 31.01.Искаме да заминем възможно най-скоро и мислим да попълним 01.03,макар че едва ли от фирмата ще се съобразят с нашето желание.Ако има желаещи за сформиране на група пишете.
Здравейте и ние с моя приятел получихме апликейшън днес,трябва да го изпратим до 31.01.Искаме да заминем възможно най-скоро и мислим да попълним 01.03,макар че едва ли от фирмата ще се съобразят с нашето желание.Ако има желаещи за сформиране на група пишете.
колко време чакахте за апликейшън ?

Публикувано на 10-01-2012 17:00 | RE: Church Farm - сезон 2012
Viktor901031 писа:
колко време чакахте за апликейшън ?
mihaelaa84 писа:
Здравейте и ние с моя приятел получихме апликейшън днес,трябва да го изпратим до 31.01.Искаме да заминем възможно най-скоро и мислим да попълним 01.03,макар че едва ли от фирмата ще се съобразят с нашето желание.Ако има желаещи за сформиране на група пишете.
Здравейте и ние с моя приятел получихме апликейшън днес,трябва да го изпратим до 31.01.Искаме да заминем възможно най-скоро и мислим да попълним 01.03,макар че едва ли от фирмата ще се съобразят с нашето желание.Ако има желаещи за сформиране на група пишете.
колко време чакахте за апликейшън ?

Около 1 месец

Публикувано на 11-01-2012 00:53 | RE: Church Farm - сезон 2012
здравейте, аз също имам апликеишън нека се организираме аз също ще пиша 01,03,2012 аз съм от софия нека се разберем да се срещнем с поне част от хората за да може да не заминаваме един по един да сме няколко човека заедно ако някой е съгласен нека пише Мерси предварително 




P.S
И аз съм ок за 01,03,2012





P.S
И аз съм ок за 01,03,2012
Редактирано от petko89 на 11-01-2012 00:56
Публикувано на 11-01-2012 00:55 | RE: Church Farm - сезон 2012
Здравейте, аз имам също апликеишън надявам се да успеем да се организираме и да заминем по вече хора заедно.Даже съм навит да се срещнем тези който успеем аз съм от София.Моля, който искат нека да пишат.Благодаря предварително
Публикувано на 11-01-2012 00:57 | RE: Church Farm - сезон 2012
аз съм ок за група


Публикувано на 11-01-2012 12:45 | RE: Church Farm - сезон 2012
Здравейте и от мен! И аз получих апликейшън вчера и до 31.01 трябва да го изпратя .
Не съм ходила до сега на бригада. За първи път ще ми е . Четох доста за Church Farm , Tunstead Norwich.
Има ли някой, който вече е бил там, и мисли да заминава пак да ни даде инфо
И аз искам да попитам за 50 паунда по кой начин ги изпращате?
Не съм ходила до сега на бригада. За първи път ще ми е . Четох доста за Church Farm , Tunstead Norwich.
Има ли някой, който вече е бил там, и мисли да заминава пак да ни даде инфо
И аз искам да попитам за 50 паунда по кой начин ги изпращате?
Публикувано на 11-01-2012 12:49 | RE: Church Farm - сезон 2012
Ще дам един hint: като пуснах темата съм дал линкове към предишните теми в архива. Има доста полезно инфо.
Това го казвам в случай, че някой от питащите тук не получи отговор - да знае, че там има 99% вероятност да научи доста полезни неща.
Това го казвам в случай, че някой от питащите тук не получи отговор - да знае, че там има 99% вероятност да научи доста полезни неща.
Публикувано на 11-01-2012 13:25 | RE: Church Farm - сезон 2012
Здравейте, а някой знаели за колко месеца са договорите за 3 или за 6?
Информация
Намери евтини самолетни билети до Англия
Информация Актуални позиции за работа
Информация Превод на пари от Англия към България! Препоръчано с Transferwise!
Информация Актуални позиции за работа
Информация Превод на пари от Англия към България! Препоръчано с Transferwise!
Прехвърли се към форум:
Вход за потребители
ВХОД
РЕГИСТРАЦИЯ



