Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Church Farm TUNSTEAD INTERNATIONAL FARM CAMP

страница 2 от 33

< 1 2 3 4 5 > >>
Публикувано на 10-01-2012 15:30 | RE: Church Farm - сезон 2012
mihaelaa84
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 6
Регистриран на: 10.01.12
Здравейте и ние с моя приятел получихме апликейшън днес,трябва да го изпратим до 31.01.Искаме да заминем възможно най-скоро и мислим да попълним 01.03,макар че едва ли от фирмата ще се съобразят с нашето желание.Ако има желаещи за сформиране на група пишете.



Публикувано на 10-01-2012 16:30 | RE: Church Farm - сезон 2012
ego77
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 18
Регистриран на: 27.11.11
съгласен за 01.03
Публикувано на 10-01-2012 16:35 | RE: Church Farm - сезон 2012
Viktor901031
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 2
Регистриран на: 09.01.12
mihaelaa84 писа:
Здравейте и ние с моя приятел получихме апликейшън днес,трябва да го изпратим до 31.01.Искаме да заминем възможно най-скоро и мислим да попълним 01.03,макар че едва ли от фирмата ще се съобразят с нашето желание.Ако има желаещи за сформиране на група пишете.


колко време чакахте за апликейшън ?
Публикувано на 10-01-2012 17:00 | RE: Church Farm - сезон 2012
mihaelaa84
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 6
Регистриран на: 10.01.12
Viktor901031 писа:
mihaelaa84 писа:
Здравейте и ние с моя приятел получихме апликейшън днес,трябва да го изпратим до 31.01.Искаме да заминем възможно най-скоро и мислим да попълним 01.03,макар че едва ли от фирмата ще се съобразят с нашето желание.Ако има желаещи за сформиране на група пишете.


колко време чакахте за апликейшън ?

Около 1 месец
Публикувано на 11-01-2012 00:53 | RE: Church Farm - сезон 2012
petko89
Потребител
Аватар на потребителя
petko_genchev http://www.facebook.com/petko.genchev

Мнения: 3
Регистриран на: 11.01.12
здравейте, аз също имам апликеишън нека се организираме аз също ще пиша 01,03,2012 аз съм от софия нека се разберем да се срещнем с поне част от хората за да може да не заминаваме един по един да сме няколко човека заедно ако някой е съгласен нека пише Мерси предварително

P.S
И аз съм ок за 01,03,2012
Редактирано от petko89 на 11-01-2012 00:56
Публикувано на 11-01-2012 00:55 | RE: Church Farm - сезон 2012
petko89
Потребител
Аватар на потребителя
petko_genchev http://www.facebook.com/petko.genchev

Мнения: 3
Регистриран на: 11.01.12
Здравейте, аз имам също апликеишън надявам се да успеем да се организираме и да заминем по вече хора заедно.Даже съм навит да се срещнем тези който успеем аз съм от София.Моля, който искат нека да пишат.Благодаря предварително
Публикувано на 11-01-2012 00:57 | RE: Church Farm - сезон 2012
petko89
Потребител
Аватар на потребителя
petko_genchev http://www.facebook.com/petko.genchev

Мнения: 3
Регистриран на: 11.01.12
аз съм ок за група
Публикувано на 11-01-2012 12:45 | RE: Church Farm - сезон 2012
dantini790
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 10
Регистриран на: 11.01.12
Здравейте и от мен! И аз получих апликейшън вчера и до 31.01 трябва да го изпратя .
Не съм ходила до сега на бригада. За първи път ще ми е . Четох доста за Church Farm , Tunstead Norwich.
Има ли някой, който вече е бил там, и мисли да заминава пак да ни даде инфо
И аз искам да попитам за 50 паунда по кой начин ги изпращате?


Публикувано на 11-01-2012 12:49 | RE: Church Farm - сезон 2012
Ivo
Админ
Аватар на потребителя
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Мнения: 2,636
Регистриран на: 05.09.08
Ще дам един hint: като пуснах темата съм дал линкове към предишните теми в архива. Има доста полезно инфо.

Това го казвам в случай, че някой от питащите тук не получи отговор - да знае, че там има 99% вероятност да научи доста полезни неща.

Публикувано на 11-01-2012 13:25 | RE: Church Farm - сезон 2012
mihaelaa84
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 6
Регистриран на: 10.01.12
Здравейте, а някой знаели за колко месеца са договорите за 3 или за 6?

страница 2 от 33

< 1 2 3 4 5 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23906 | Форумни мнения 29920 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 56 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: smmsmrtn
Бригадири в момента или преди малко във форума:
smmsmrtn ReeseCameron UrbanNomad AllieBrady enyar zazz2 Ternence Ephraim jhb66 Jacubov JeansKeyzhu Lilidala Adrianayng koreandr Rodrigo Taylorlly MirabelConnell Ivo Hartmann846 luissuraez798 Andrew736 Damnmy Seraphinang Kongyawen nataliana

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2026 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти