Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: M T MITCHELL Farm (Castleton farm)

страница 2 от 16

< 1 2 3 4 5 > >>
Публикувано на 11-02-2010 23:36 | RE: M T MITCHELL-Farm,Scotland -nqkoi hodil li e tam
vargala3
Потребител

Здрасти, има компютри, но работят 2-3 , има много хора във фермата и не можеш да се вредиш , заплащането не е добро , пакхаус нямаше , сега не знам може и да са направили, вайзерите не са само шотландци има и българи , румънци . ИМа и боровинки , но те се берат накрая . Има норма и ако не я покриеш получаваш предупреждение и на 3 си отиваш , всички са в един камп , но няма вода в караваните , които са по-нависоко no , няма магазини наблизо, нищо няма , изолирани от света, хладилникът е само 1 в каравана и всичко се разваля бързо , защото в каравана са по 4-5 човека и всеки като си купи за седмицата храна познайте какво става М_ . Един съвет - търси си друга оферта

Редактирано от vargala3 на 11-02-2010 23:45
Публикувано на 17-02-2010 16:55 | RE: M T MITCHELL-Farm,Scotland -nqkoi hodil li e tam
Borko-Tarikata
Потребител
Borko-Tarikata

ako iskate snimki pishete shte vi pratq
Публикувано на 17-02-2010 17:01 | RE: M T MITCHELL-Farm,Scotland -nqkoi hodil li e tam
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Направо качи тук в сайта няколко снимки. Предполага се, че искат.

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 25-02-2010 13:15 | RE: M T MITCHELL-Farm,Scotland -nqkoi hodil li e tam
kraso1
Потребител

майкаму де*ба и мен са ме разпределили за тоя шибан осран обор като чета коментарите ми идва да отида и да ги запаля на тия пед*ли от IBC и HOPS . Не стига че за втора година пак се реших да хода с тех и сега са решили да си праат та*ак с мен нема да стане ще сменям фермата. Едно че е на майната му при белите мечки са я сложили ама и нема и градове наблизо като гледам на картата в шибания гуугле мапс де*ба Някой ако има някакви шибани снимки от тая шибана ферма да прати ще съм благодарен. Иначе какво точно се бачка там ягоди , малини и какво ? И ягодите в тунели ли са или са на открито ?

Да пишеш на български с латиница е все едно да пишеш с лайна на стената - чете се, но не е красиво !
Редактирано от kraso1 на 25-02-2010 13:17
Публикувано на 25-02-2010 13:37 | RE: M T MITCHELL-Farm,Scotland -nqkoi hodil li e tam
djidjo
Потребител
djidjo87

Айде и аз ше съм на тоя купон laugh http://www.castletonfarmshop.co.uk/ това намерих като сайт на фермата,качете некакви сними да видим обстановката как е
Публикувано на 26-02-2010 23:50 | RE: M T MITCHEEL
nandy
Потребител

Ima li pone edin dovelen 4ovek ot tazi ferma ili vsi4ki sa super razo4arovani?Tezi koito sa bili ve4e tam za6to ne kajat dali naistina e bilo tolkova lo6o ili prosto na tqh im se e vidqlo tegavo?Osigurqvat li dostata4no rabota ili ne?Vse pak vsi4ki znaem,4e ne otivame na hotel i na ekskurziq,a na rabota tay,4e rabotata vinagi e tejka,no ako raboti6 dobre pak li nqma da ti osigurqt dobro zapla6tane?6te bada mnogo blagodarna,ako nqkoi dade otgovor na tova to4no za kakva rabota stava vapros?Na norma li e ili na zarabotka?Mnogo hora li lma i malko rabota ili prosto tezi koito ne mogat da izdarjat si tragvat?Az sam razpredelena tam tay 4e ako ima nqkoi koito 6te e tam tozi sezon i ima nqkvo info neka da pi6e!!!!
Публикувано на 27-02-2010 12:41 | RE: M T MITCHELL-Farm,Scotland -nqkoi hodil li e tam
kraso1
Потребител

ами то аз съм разпределен за тоя кенеф там за 25 май . От инфото дето ми беха пратили тия обитаци от ай би си за тоя обор дето ще ходим разбрах че събирал макс до 300 човека но тва е само на хартия в действителност не се знае по малко ли са повече ли са. Аз в предишната ферма ми пишеше към 250 човека а като отидех беха близо 700 Знам само че като идем там ще ядем голем х*й. Така че до първата втората седмица ако не ме устройва ще търса трансфер. И още един път питам някой ако има снимки на тая шибана ферма ще съм му благодарен ако ми прати или поне напише как стоят нещата с работата там как плащат на норма на час или и двете едновременно? По колко часа се бачка на ден? До кога е горе доло пиковия сезон на работа и от кога почва брането ? Вервам че до 25 май трябва да са узрели тия лаина дето ще ги берем? nandy ти за коя дата си разпределена там ? от каде си ?

Да пишеш на български с латиница е все едно да пишеш с лайна на стената - чете се, но не е красиво !
Публикувано на 27-02-2010 14:23 | RE: M T MITCHELL-Farm,Scotland -nqkoi hodil li e tam
roberto
Потребител
sneiks5

Ti hubavo 6te tarsi6 ama nqma koi da ti go dade toq transfer za6toto trqbva da se saberete pove4e hora a vsi4ki balgari si traem i zatova sme na toq hal minalata godina polqcite se sabraha i ima6e rezultat no ne i bg. taka4e otiva6 ba4ka6 i ako ne ti otarva i vav bg . kakto napraviha dosta hora
Публикувано на 03-03-2010 19:37 | RE: M T MITCHELL-Farm,Scotland -nqkoi hodil li e tam
cassandra
Потребител

Hello. I'm for Latvia, and i will go to this farm in april. i don't understand Bulgarian good enouh, maybe a little, and i need some information about this farm in english or russian. about work, about acomodation, about money... i reed some comments, and all i understood, there is not very good, problems with water, toilets and there is like hell, is it so terible? maybe you have pictures.
Публикувано на 03-03-2010 19:42 | RE: M T MITCHELL-Farm,Scotland -nqkoi hodil li e tam
curata
Потребител

напиши пожалуйста свою информацию на руском.Спасибо заранее!

страница 2 от 16

< 1 2 3 4 5 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23828 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 58 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Desi Stoeva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo mitko55 batko87 plamen365 Ivo feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти