Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: G & B B HOULBROOKE & CO

страница 2 от 9

< 1 2 3 4 5 > >>
Публикувано на 03-02-2010 15:33 | RE: G & B B HOULBROOKE & CO
shokoleshnik
Потребител

здравеи iliqna аз съм разпределена там за същата дата.и току що прочетох че е много зле и не плащали.ти за първи път ли ще заминаваш.

Публикувано на 03-02-2010 19:14 | RE: G & B B HOULBROOKE & CO
iliqna
Потребител
iliqna_yordanova

Ходила съм два пъти,но на ягоди ще ми е за първи път и малко се притеснявам защото няма много добри отзиви за тази ферма,ако искаш ми пиши на скайп
Публикувано на 24-02-2010 18:05 | RE: G & B B HOULBROOKE & CO
logoto77
Потребител
logoto77 http://www.facebook.com/olya.kralcheva

Parvo-sorry za latinicata,nqmam vazmojnost v momenta da pisha na kirilica. Otnosno fermata-minalata godina bqh tam i ne sam dovolna vaobshte. Raboti se mnogo za malko prai, a ima i momenti ,v koito horata sa strashno mnogo,a rabtota nikakva. Imah i strahotni problemi s NIN-v kraina smetka takav i ne mi beshe izvaden zaradi nebrejnostta na dadeni hora ot fermata (da spomena,che ne bqh samo az,a okolo 30-na choveka). Tazi godina ot kam strana na vaizeri i chekari shte bade golqm ujas. Vse pak uspeh na tezi,koito sa razpredeleni za tam, s nadejdata tazi godina da e po-razlicho,v koeto silno se samnqvam. Uspeh
Публикувано на 27-02-2010 00:23 | RE: G & B B HOULBROOKE & CO
mariela_best
Потребител
mariela_best

Така, първо- моето име е Мариела и тези които са работили в последните 3 години в тази ферма много добре ме познават, второ- ще помоля всички които са били във фермата да спрът да пишат глупости!!! NIN на въпросната девойка не е бил изкаран, защото е дошла с транфер от някъде и в такъв случай никой не е длъжен да го направи вместо самите вас, които трябва да си уговорите среща и т.н.! Условията във фермата са идеални в сравнение с много други в Англия- караваните са нови и повечето имат собствени бани, тези които нямат използват общите където мога да ви уверя е много приятно и има емоции, но така или иначе са само няколко тези без бани! Когато няма много работа заплащането е на час, а когато има за всички- piece work, така всеки се труди колкото си иска и колкото може, от вас самите зависи колко ще заработите, колко ще похарчите и колко ще спестите. Вайзерите са българи и този сезон отново ще са същите, което ви олеснява допълнително! Не вярвайте на думите на хора, които ги мързи да работят и предпочитат да си дремят из караваните бездействайки и оплаквайки се по цял ден!!!
Публикувано на 01-03-2010 19:29 | RE: G & B B HOULBROOKE & CO
logoto77
Потребител

xaxxx..."vaprosnata devoika" ,(kakto i nqkoi ot ostanalite,koito ne sa s transfer) se opita da si izkara nomer sama, no i beshe otkazano s obqsnenieto,che tova e rabota na fermata, v koqto se namira v momenta! I zashto li se broqt na prasti dovolnite...koito razbira se ne sa ot grupata na berqshtite laugh
Редактирано от logoto77 на 01-03-2010 20:04
Публикувано на 01-03-2010 20:35 | RE: G & B B HOULBROOKE & CO
galq777
Потребител
eminemkata_17

Мариела you are the best!!! най-накрая се намери човек който да каже хубави неща за тази ферма, за което много ти благодаря! много ме зарадва! аз на 12 май заминавам за тази фермичка и тази информация която си написала направо ме възхети!wink и ако може да си дадеш скайпа да си пишем там ще се радвам още повече, моят е eminemkata_17. и права си тези които се оплакват че нищо не им е наред в която и ферма да отидат са мързеливците! Thank you again за информацията!!! wink
Публикувано на 05-03-2010 18:29 | RE: G & B B HOULBROOKE & CO
logoto77
Потребител

Ima hora, koito oshte ne sa zaminali , a veche celuvat zadni chasti
Публикувано на 06-03-2010 13:38 | RE: G & B B HOULBROOKE & CO
Srudlio
Потребител
srudlio

Zdraveite!!!
Izvinqvam se che pisha na latinica, no pisha ot tel. Minalata godina bqh v tam i pojelavam kasmet na vsichki koito shte hodqt tam v taq ferma. Za momichetata che shte e hubavo ako rabotqt v pak house. Tam pone shte mogat da napravqt pari, e shte se schupqt ot rabotq no pone shte ima za kakvo. Vaizerite sa Balgari. Kampa ima i hubavi karavani ima I mnogo loshi. Az bqh v gadna v nachaloto posle v mnogo qka, dori s peralnq. Ne izkarah mnogo pari no pak beshe super zabavno.

Nakraq vinadi stava marmalad
Публикувано на 17-03-2010 10:04 | RE: G & B B HOULBROOKE & CO
plmp
Потребител
plmp22

яко бране на ягоди момче, ко да се плашиш
Публикувано на 17-03-2010 15:40 | RE: G & B B HOULBROOKE & CO
logoto77
Потребител

V temata ima ne e edin komentar otnosno fermata. Ako vurnesh nqkoq druga stranica nazad moje da prochetesh neshto.

страница 2 от 9

< 1 2 3 4 5 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23723 | Форумни мнения 29739 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 59 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Nikolayrg
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 Nikolayrg dakota rusirusev Ivo stefka pencheva Fatme1990 Mitre AK 47 Ivailo1982 mladen710 [email protected] borko111 raqhari Mill Ico Y lorder87 Venko7 mitko55 drumev emo-ivanov karamfila vixren quiksilver georgievan

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2020 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти