Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Най-гадните ферми

страница 2 от 16

< 1 2 3 4 5 > >>
Публикувано на 06-03-2009 21:52 | RE: Най-гадните ферми
anelka
Потребител

За Edward Vinson (Sandbanks):
-Тази година не се работеше на тимове, а всеки за себе си. А по-отношение на парите аз съм доволна, защото работих наполовина и вземах същите пари като тези, които се спукваха от работа .
-Имаше само 3 компютъра. Мен честно казано не ме бъркаше това, но гледам от другата страна, ако бях без лаптоп.
-Баните.... нямам думи!!! 7 на брой, но 2 или 3 от тях запушени.
-Тоалетните ... ами трябва да пиша доста laugh само ще кажа, че мъжката тоалетна е по-чиста от дамската, всеки да си прави изводите...
-Кухнята- в Sandbanks са събрани всякакви хора с различна степен на възпитание, обноски и навици (някои я използваха за перално помещение).
-За караваната в която бях нямам никакви оплаквания- беше много запазена, винаги сме я поддържали чиста и се чувствах много добре.
Като заключение искам да напиша, че всеки отива в Англия да работи, а не на почивка! Темата е "Най-гадните ферми" и за мен E.V. има и своите "+" и своите "-", но в случая "–" са повече! Успех на всички които ще работят там!

Публикувано на 04-04-2009 01:34 | RE: Най-гадните ферми
sisiiiiii
Потребител

A J Busby and Sons отврат беше там.
Публикувано на 04-04-2009 01:48 | RE: Най-гадните ферми
sisiiiiii
Потребител

ами аз нямам информация за твоята ферма и затова не съм сигурна дали е същото положение там. Аз отидох в тази ферма с трансфер и може би, защото беше към края на пиковия период ли не зная, но нямаше много работа, иначе като условия всичко е ок караваните са мн хубави. Случвало се е със седмици да ин разкарват до полето за по един два часа, а след това да организират екскурзии смешна работа. Имахме и проблеми с един грузинец, опита се да нарани едно момче ае какво да ти кажа все лоши спомени от там, надявам се че не съм те обезкуражила.
Публикувано на 14-04-2009 17:49 | RE: Най-гадните ферми
stef_86
Потребител

Sandfield farm ili Bomford ili Orchard farm .neznam kak e tochno imeto zashtoto go menqt postoqnno neznaino zashto......nai mizernata dupka koqto moje da sashtestvuva! ne hodete tam molq vi!!!
Публикувано на 14-04-2009 18:29 | RE: Най-гадните ферми
Kalin
Потребител
pimpkolin_

EDWARD VINSON Ltd.angry

mod: не прекалявай с емотиконите, излишно е
Редактирано от Fairy на 10-08-2009 17:46
Публикувано на 16-05-2009 23:15 | RE: Най-гадните ферми
aoc
Потребител

EDWARD VINSON Ltd e gadno ot gledna to4ka na zaplashtaneto vinagi praveha taka 4e da nqma over time ili ako ima ti rejat ot 4asovete minalata godina bqh tam ne se raboteshe v timove a seki za sebe si .. po 200 paunda na sedmica nqkoi put i po 160-180 zavisi kolko 4asa si rabotil..ina4e na malinkite koito se uredi tam si ee dobre rabotata ne ee trudna i se raboti 7 dena v sedmicata i suotvetno pari4keti bqha po dobri
Публикувано на 19-07-2009 22:45 | RE: гадни ферми
mariani
Потребител

manor farm-.hints - nai otvratitelnata ferma za iagodi.biah tam tazi godina no izdarjah samo 2 meseca.usloviata sa ujasni.rabotata e mnogo tejka,zapochva se v 4.30 chasa sutrinta,kan11.30 chasa ima pochivka za 45 min i posle se raboti do 2 -3 chasa sledobiad.ramona e nai gadnata vaizerka,pravi razlika mejdu balgari i rumanci.schefa e palen bokluk.napravil e normata nevazmojna .nai barzite berachi edva uspiavat da izrabotiat po 5 paunda na chas.srednite berachi vzemat po 3 paunda na chas.mnogo rabota za malko pari.ne hodete tam. v nachaloto biahme kam 120 choveka, a mesec po kasno ostanahme70 Saiman narochno vzema mnogo hora,zaschtoto znae che polovinata schte si tragnat barzo .ne davat transfer za druga ferma.s edna duma ujas.otdarjat pari za gaz,za vaucheri za tok-5 paunda,za transport za pazaruvane- 3,80 paunda,za peralnia - 3 paundai za internet- 2 paunda za chas.ne hodete tam!!!
Публикувано на 20-07-2009 00:30 | RE: Най-гадните ферми
valdiniooo
Потребител

ZDR-TE OTNOSNO EDVARD VINSON VSICHKO E SUPER KAKTO KAZVA DAMATA NAI ODGORE QVNO WINDOWSA I E SVAERSHIL KURSA ILI E MN TAPA ILI E VATRESHNA OVCA .V TAZI FERMA IMA MINIMUM 600 40VEKA V RAZLI4NI KAAMPOVE NA EDVARD VINSON.TOVA E NAI NAI GADNATA FERMA NAI VISOKI NORMI I NAI MN GONENIQ NA HORA KOITO SA DOSHLI DA RABOTQT A NE NA PO4IVKA.ZA PEISLIPOVE DA NE GOVORIM.NAGRAJDENIQTA SEDMI4NO ZA EDIN NORMALEN RABOTNIK NEGOVORIM ZA FIL ASISTENT ILI FAKAN VAIZER E MN SHTASTLIVO OT SUMATA 130-170 MAKSIMOM 200 DAJE SA MN AMA IMA I TAKIVA SLU4A.A SAMO KAK SE ODNASQT SAS HORATA E KATO PRINCOVE I PRINCESI V KAVI4KI ABE VSE EDNO SME V JIVOTNI A NE HORA NA NIKOI OT MENIJARITE ILI VAIZORITE NE MU PUKA KOI KOLKO E DAL I E VZEL NA ZAEM ZA DA DOIDE DA RABOTI..NEDEITE IDVA TUKA HORAangry PLA4EMISE AMA NQMAM IZBOR VZEL SAM 3000 LEVA NA ZAEM ZA DA DOIDEM TUKA S MOQTA PRIQTELKAI SHTE STOQ DOKATO GI IZKARAME. POVE4ETO HORA TUKA SA TAKA KATO SI GI ISKARAT VSEKI SHTE SI OTIDE
Публикувано на 20-07-2009 12:54 | RE: Най-гадните ферми
a_tsvetkov85
Потребител

WELL PICT Scotland angry
Публикувано на 20-07-2009 17:45 | RE: Най-гадните ферми
rena_
Потребител

Ако искате да сте подложени на психически тормоз отидете в Rook Row farm

страница 2 от 16

< 1 2 3 4 5 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23828 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 75 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Desi Stoeva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo mitko55 batko87 plamen365 Ivo feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти