Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)

страница 2 от 10

< 1 2 3 4 5 > >>
Публикувано на 27-03-2009 01:17 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
stefan29
Потребител

еи sepuko защо ме караш да си пиля нервите с тебе бе? Колко пъти си ходил до Шотландия? Колко пъти си летял с директен полет до там или от там? ДИРЕКТЕН ПОЛЕТ ОТ СОФИЯ ДО ШОТЛАНДИЯ НЯМА!!!! И следващия път преди да ми казваш, че говоря глупости погледни първо! Аз тука на добра воля Ви обяснявам какво Ви очаква и за какво става въпрос, а вие ми удряте контра и ми казвате, че говоря глупости!Добре международно летище има, но няма директен полет!!!

http://www.britishairways.com/travel/fx/public/en_bg?source=continue
ай като толкова много ги разбираш нещата обясни ми какво означава: 1 flight connection, total journey time: 9 hours 55 minutes.

Публикувано на 27-03-2009 01:34 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
sepuko
Потребител

Поправям се,полета не е директен наистина,просто видях на страницата че го има като дестинация без да влизам в флайт дитайлс....
Но на 11/05 не е 9.55 часа а 6.20 часа (+ 2та часа разлика) със смяна на Хийтроу,което си е екстра като цената си е една,просто имаш 1.30 часа до другия полет.Ако искаш да стигнеш от Бг до Шотландия за 3 часа,а?
Ами несъм ходил много,вярно е,само 2 години живях там.
И не се напрягай толкова с нервите да не пукнеш някой капиляр.
Аре със здраве...

п.с.говориш глупости беше за липсата на международно летище при Хайлендърите,което си е турбо глупост...

Редактирано от sepuko на 27-03-2009 04:25
Публикувано на 27-03-2009 11:40 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
ameba
Потребител

zdraveite na vsi4ki L.M.Porturovci razz az sum bila tam minalata godina, pi6ete ako ne6to vi interesuva - kakvoto i da e.
Публикувано на 27-03-2009 18:17 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
shirhan
Потребител

hi na vsichki. skoro veroqtno shte se vidim, poneje i az sam natam laugh ameba ima li nqkakvi seriozni minusi okolo tazi ferma koito trqbva da se znaqt?! sega sam v london i prouchvam patuvaneto cool ako iam neshto interesno shte kaja..
Публикувано на 29-03-2009 16:07 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
ameba
Потребител

koito se interesuva da mi ostavi skype, i 6te go namerq tam. otnosno rabotata i zapla6taneto nqma nikakvi minusi - no otnosno horata ot minali godini koito se vru6tat tam, po - dobre gi imaite za vragove, ne za takiva na koito mejete da raz4itate za ne6to - osobeno "Bulgarite"
Публикувано на 01-04-2009 19:09 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
Elektra
Модератор

Joro1912 писа:
Шотландците, въпреки афинитети си към овцете си, чак пък да няма международно летище... Това все пак не е Сумалия... Аз видях, на 11-ти май има полет от София до Единбург. Ама казаха, че ще е скъп, ама не ми се вярва да е чак толкова.Едва разликата в цената ще е повече, отколкото могат да се изкарат пари за времето пропътувано с влак или автобус... Иначе за разстоянието от Лондон до Единбург, с влак, ми казаха, че е около 11 часа хората от IBC, те предполагам са на ясно колко е

ами аз също имам билет до Единбург ( София - Лондон - Единбург ) и е 180 евро и си го купих преди 2-3 месеца,в момента са паднали цените,но определено по добре този вариат,отколкото със самолет до Лондон и после с атобус или влак до Шотландия sad( миналата година пътувахме с автобус - 12 часа е,неудобно е sad ужасно е.Относно цените на автобуса не мога да кажа фиксирана,защото на отиване от Лондон до Дънди ни взеха по 36 паунда (директно от автогарата си ги взехме), на втъщане от Дънди до Лондон по интернет - 18 паунда,а имаше колеги от фермата,които си ги взеха от гарата в Дънди на място и 55 паунда...тоест фиксирана точно цена няма.Но пак казвам ужасно е с автобус,особено за високи хора като мен- еми няма място да се събере човек , пък камоли 12 часа път cry
Публикувано на 02-04-2009 13:49 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
stoi4cov
Потребител

eto malko info ot men : tam se namira nai-blizkih do moreto fotbolen stadion v sveta,ujasno duxa vhtar,i ne zabravaite da opitate mestnite ribni speciliateti...
Публикувано на 03-04-2009 20:43 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
ralna
Потребител

А да попитам, в писмото ми пише че трябва да вземам спални човали, възглавници, чаршафи и т.н. И за вас ли искат такива неща? И ако да, от там ли ще си ги купувате, или ще ги носите от тук. Защото както прецених зад а носим всичко това, в куфара няма да има място за дрехиsad
Публикувано на 03-04-2009 20:46 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
harizan68
Потребител

ralna писа:
А да попитам, в писмото ми пише че трябва да вземам спални човали, възглавници, чаршафи и т.н. И за вас ли искат такива неща? И ако да, от там ли ще си ги купувате, или ще ги носите от тук. Защото както прецених зад а носим всичко това, в куфара няма да има място за дрехиsad

и ботуши
и дъждобрани
и дебели фанели
и много топли чорапи
ами то за това аз ще пътувам с колата
Публикувано на 04-04-2009 09:40 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
ameba
Потребител

Botu6i mojete da si kupite mn po hubavi(pak gumeni) ot arbroath - na 10min pe6a vi e. Super 6arenki i krasivi sa - ne kato tuk v bg- zeleni i tejki. Tam sa mn leki. Dujdobran po-dobre ot tuk si vzemete, zashtoto tam nqma osoben izbor,i sa mnogo ogromni. vuzglavnicata mojete da q ob;lepite v tikso na rulo- spestqva se dosta mqsto, vzemete si BG podpravki - 4erven pipier, 6arena sol, i koi kakvoto obi4a,tam nqma da namerite.Napravete si evropeiska zdravna karta -stava za mesec.

страница 2 от 10

< 1 2 3 4 5 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23723 | Форумни мнения 29739 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 54 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Nikolayrg
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 Nikolayrg dakota rusirusev Ivo stefka pencheva Fatme1990 Mitre AK 47 Ivailo1982 mladen710 [email protected] borko111 raqhari Mill Ico Y lorder87 Venko7 mitko55 drumev emo-ivanov karamfila vixren quiksilver georgievan

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2020 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти