>
>
>

страница 6 от 10

<< < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Публикувано на 29-03-2012 09:31 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
petjofa
Потребител

Здравейте! Искам да попитам хората които са ходили и друга година в тази ферма, дали ако престигмеш вечерта те настаняват. Тъй като моя полет е следобед от БГ и се очертава да пристигна във фермата най - рано в 9 часа вечерта дали ще ме настанят. А и също така дали настаняват и през почивни дни (събота и неделя).

Публикувано на 29-03-2012 15:04 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
Kirqza
Потребител

когато пристигнете потурсете киро ще знам кои настанява и кои са отключените каравани за новодощлите . по-принцип няма проблем и винаги има място за пренощуване
Публикувано на 29-03-2012 15:25 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
petjofa
Потребител

Ама как да се свържа с този Киро. И къде да го търся във фермата ли. Питам защото съм за 1-ва година и не съм наясно с нещата. Но иначе ти благодаря за отговора.
Публикувано на 06-04-2012 21:53 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
ceeeci
Потребител
ceeeci3

antonboris писа:
Здравейте, заминаваме с приятелката ми на 21-май за първи път ще ходим. Интересува ме какви са условията за работа, има ли почивен ден, как се плаша на час или на норма, караваните в какво положение са? Ако има някой да заминава на 21-ви нека да пише, можем да организираме заедно пътуването си от софия. Чакам отговор

Здравейте, надявам се да помогна с малко информация . Първо - почивният ден по принцип е в неделя, но не винаги почиваме, зависи от работата. Заплащането е на час, но разбира се има норма за час. Когато имате килограми над нормата обикновенно се заплащат като бонус. Според мен условията в караваните са добри, поне в повечето(не съм била във всички), но знам че има няколко в които няма топла вода. Малко е неприятно положението с пералните, защото са малко, а сме много хора.
Публикувано на 09-02-2013 10:26 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
galiabb
Потребител

Аз също съм разпределена за тази ферма,но за 22 април.По принцип за първи път ще ходя на бригада,но мои познати бяха в тази ферма и казаха,че условията са добри.Чух някъде,че била най хубавата ферма в Шотландия,но разбира се няма как да го потвърдяНо като цяло е добра.
Публикувано на 09-07-2013 23:59 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
skresh
Потребител
shugavvv https://facebook.com/Georgi Georgiev

само ще ви кайа че тази фермичка е БИЛА хубава ... вече не е наи вече заради новият манагер Аллен Иннес...
Публикувано на 14-11-2013 20:23 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
Angel_pl
Потребител

Условия за живеене са добри, условията на труд също. Заплащането е коректно. Има нещо вярно за мениджъра от горния постинг. Като цяло фермата не е лоша, само мениджъра не е от най - възпитаните и културни шефове wink. Също има малък проблем с пералните, защото са малко на брой, а хората много. Иначе всичко е наред, взаимоотношенията между работниците са добри, крайбрежието е красиво и спокойно...
Успех на всички, които ще посетят за в бъдеше тази ферма.
Публикувано на 14-12-2013 00:22 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
brooke90
Потребител

Здравейте! Аз и моят приятел получихме оферта за тази ферма в Шотландия. Прочетох почти всички коментари и виждам, че някои хора твърдят, че нещата не са такива каквито са били през 2009-та и 2010-та година. Моля, кажете нещо повече от това "условията са добри". Като например има ли си постоянно топла вода, има ли някакво отопление и ако да във всяка стая ли или само във всекидневната на караваната. Трябва ли да си носим някакви собствени прибори за хранене, чинии и пособия за готвене? Би било прекалено, но в някои ферми съм чувала, че и това трябва да си носят хората. Завивки и възглавници има ли? Мисля че прекалено много багаж се изисква от нас да си носим и няма как да го поберем май в допустимите килограми. А заплащането как е? Коректни ли са? И заплаща ли се оувъртайм или поне някакви бонуси? Също и холидей мъни. И надявам се тази не е от фермите, в които те обиждат с какви ли не думи, сякаш си роб който не знае и азбуката да пише. Та, най-искрено моля за любезен отговор, тъй като съм много притеснена. Предварително благодаря!
Публикувано на 23-12-2013 13:56 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
Kitkat
Потребител

И ние с моят човек получихме оферта за 28 Април към тази ферма. Ако погледнете писмото което ви е изпратено ще намерите прикачен файл в който пише горе-доло какво трябва да си носите и какво има във караваните. Но наистина ще бъде добре ако някой наскоро върнал се от фермата сподели мнение за това как е там..

Публикувано на 26-12-2013 13:54 | RE: LOCHART M PORTER (Arbroath, Scotland)
skresh
Потребител
shugavvv https://facebook.com/Georgi Georgiev

Ще ви дам бесценен съвет, пък който реши да се възползва няма да загуби ... в тази ферма ще има работа точно за не повече от месец месец и половина през които да факт,вие ще правите по 60-70 дори 80 часа ,но след тва става кофти ...в началото и в края седенето е безмислено,така че звънкате на ХОПС да помолите за трансфер или помолете в офиса на фермата.Сезона в тази ферма свършва точно когато в Англия започва яката работа, при добър тайминг на трансферите + часовете ще направите доста доволни пари cool

страница 6 от 10

<< < 3 4 5 6 7 8 9 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23559 | Форумни мнения 29627 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 64 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Radi2809
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 jnis1981 Emilova mitko55 Radi2809 rosco emo-ivanov fashion88888 brobro88 zizi11 Ivo JohnDoe01 ottuka3 thebadvamp veronika123 DS bogin4e karamfila daniangelova68 Irina_M outofthegame... dimitar79 rumbata161 mila06 manekena_1

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти