Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Някой бил ли е във ферма за цветя в Англия?В коя ферма??Доволни ли сте?

страница 2 от 3

< 1 2 3 >
Публикувано на 30-10-2011 22:17 | RE: Някой бил ли е във ферма за цветя в Англия?В коя ферма??Доволни ли сте?
misis_muskul
Потребител

Искам да попитам miminka85 за коя ферма гоеори?

Публикувано на 29-02-2012 06:45 | RE: Някой бил ли е във ферма за цветя в Англия?В коя ферма??Доволни ли сте?
slavundra
Потребител

a nqkoi moje li da mi kaje saita za fermata s cvetqta za angliq

Ivo: пиши на кирилица!
Редактирано от Ivo на 29-02-2012 09:01
Публикувано на 29-02-2012 16:44 | RE: Някой бил ли е във ферма за цветя в Англия?В коя ферма??Доволни ли сте?
Jijafka
Потребител

Аз и сестра ми заминаваме на 14 април в такава, и после ще дадем мнение как е.
Публикувано на 29-02-2012 18:20 | RE: Някой бил ли е във ферма за цветя в Англия?В коя ферма??Доволни ли сте?
slavundra
Потребител

а можеш ли да ми дадеш точен адрес на фермата
Публикувано на 28-08-2012 09:31 | RE: Някой бил ли е във ферма за цветя в Англия?В коя ферма??Доволни ли сте?
mellissa
Потребител

Здравейте,
някой може ли да каже в крайна сметка ферма за цветя и по-скоро където може да се замине октомври до към април.
Благодаря предварително!
Няма проблем и ако се кандидатства директно във фермата.
Публикувано на 14-09-2012 21:38 | RE: Някой бил ли е във ферма за цветя в Англия?В коя ферма??Доволни ли сте?
Kazanova
Потребител

Здравейте! Новият сезон идва! Хайде който е ходил във ферма за цветя в последните 2 години, да напише къде е бил, и впечатленията, с които е останал от там. clap
Публикувано на 05-10-2012 16:00 | RE: Някой бил ли е във ферма за цветя в Англия?В коя ферма??Доволни ли сте?
nobel
Потребител

а някой знае ли нещо за LANOYCE NURSERIES.моля ако някой знае нещо или е бил там да сподели мнение.фермата е за цветя и е в плимут
Публикувано на 06-10-2012 15:38 | RE: Някой бил ли е във ферма за цветя в Англия?В коя ферма??Доволни ли сте?
bubka90
Потребител

Аз се върнах преди 5 дни от Англия, ферма за цветя, West end nurseries, точно до Torquay и на 40 минути от Plymouth. Доволна съм, то си е ферма за храсти и растения по скоро а не за цветя. Въпреки лошото време работихме плътно по 10 часа на ден 6 дни в седмицата до края, плащаха ни на час, добра заработка имам. Живяхме във флат, а не каравана, 7 човека българи. Имаше още двама литовци и това беше целия персонал на фермата. Имахме си и кола на разположение и си ходехме навсякъде когато искаме, та освен покупки и много неща разгледахме. Иначе бачкането е здраво никой не те жали и трябва доста да си издръжлив и психически и физически за да не си тръгнеш, двама човека си тръгнаха за шестте месеца в които бях там. Като цяло съм много доволна но работата не е за всеки.
Публикувано на 07-12-2012 01:30 | RE: Някой бил ли е във ферма за цветя в Англия?В коя ферма??Доволни ли сте?
SmileMoreOften
Потребител

Това лято бях в Lanoyce. Всъщност фермата не е в Плимут, а в едно село St. Dominick на 50 мин. с абтобус от Плимут. Фермата е семейна, работят около 10 човека. Работата е лека и доста прията за жените (основно в Pack House), за мъжете е по-тежко, те работят само в оранжериеите. Условията на живот са много добри - три каравани със самостоятелна баня, кухня и всички необходими неща. Лошото е, че се плаща само на час и няма почти никакъв овъртайм, ако има това е само през май. Не се изкаравт много пари и според мен се дават твърде много пари за наем (33 паунда) и отделно за консумативи (ток, електричество, интернет - около 60-70 паунда на два месеца). Има един българин там от много години, който забърка страшни интиги и затова никой не иска да се връща повече там. Промива мозъка на шефа с всякакви простотии и заговорничи зад гърба на всеки. Преди да си тръгна шефът не искаше да ми изплати всички пари за Holiday, но аз се оплаках в английската Конкордия и веднага си получих парите. Абе там не бих се върнала повече!
Публикувано на 24-02-2013 15:34 | RE: Някой бил ли е във ферма за цветя в Англия?В коя ферма??Доволни ли сте?
kin
Потребител

Някой може ли да даде още малко инфо за тази ферма тъй като за нея има най - малко писано в целия форум . Ние ще ходим там през Април и търсим малко повече информация за фермата като цяло - условия на живот, работа , заплащане . Благодарим предварително !

страница 2 от 3

< 1 2 3 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23785 | Форумни мнения 29759 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 60 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: ensn2405
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Jokera23 ensn2405 monito72 Mitre miro75 atanasov_eu ottuka3 sisoko81 plamen365 Vasilka Dzhukelov Rumpo83 tugi didieto AnaBacheva stefka1604 mitko55 Irena68 slavka stoilova DS RosenovRosen jordasha Georgi961 Valentina Ts... matikanova

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2020 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти