Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Clock house farm?

страница 2 от 8

< 1 2 3 4 5 > >>
Публикувано на 01-04-2010 13:25 | RE: Clock house farm?
didi8929
Потребител

Благодаря много за информацията,ще ми е нужнаДано имаме късмет с мойте приятели!А за караваните как са?На нас ни бяха казали че в караваните си има баня и тоалетна,но явно не е така и казват че течаща вода в караваните нямало.

Публикувано на 01-04-2010 14:42 | RE: Clock house farm?
tina_999
Потребител

Няма вода, нито бани и тоалетни в караваните. Преди е имало, но една каравана е изгоряла и са махнали гаста. Има нови и стари каравани. Има много хубави каравани, че дори и ламинат в някои имаше. Но старите са ужасни. Жалко, че Крайните каравани са по- хубави, но пък няма интернет. Ако си носите лаптопи гледайте да сте около кухнята.Не че можете да избирате, но ако поискате може и да ви преместят в друга каравана
Редактирано от tina_999 на 11-04-2010 13:49
Публикувано на 01-04-2010 16:39 | RE: Clock house farm?
didi8929
Потребител

еми каквото е такова,важното е да има работа и да сме добре!Дано да ни настанят в новите каравани,дано имаме късмет
Публикувано на 09-04-2010 23:20 | RE: Clock house farm?
Nedev
Потребител
sky.cycle

и аз получих оферта за 1ви Юни за тази ферма, но ме притеснява, това което прочетох. Най-вече да не се падна в групата с румънците.
Има ли някаква възможност да избереш към коя група да си?
Много негативни коментари имаше, а има ли добри страни? Какво може да се посети в околността в почивните дни?
Дайте още информация за фермата, ако е възможно. Още се колебая дали да приема предложението

Публикувано на 10-04-2010 00:58 | RE: Clock house farm?
didi8929
Потребител

на мен и приятеля ми също ни писаха за 1 юни че ще ходим ,но след това ни промениха датата за 9 юни,и би трябвало щом и на теб са ти пратили оферта за 1 юни и ако си съгласен трябваше до 3-4 дни да потвърдиш така писаха от IBS!!!Ние ще ходим за първи път и незнам как са нещата..
Публикувано на 10-04-2010 16:28 | RE: Clock house farm?
tina_999
Потребител

Тази година може да не е така в групата с румънците, но не съм сигурна. Досега не са оцелели българи там. Ако оцелееш да не те изгонят няма да имаш проблеми и с тях. Има вече група и във Facebook
Публикувано на 10-04-2010 22:10 | RE: Clock house farm?
Nedev
Потребител
sky.cycle

tina_999 писа:
Тази година може да не е така в групата с румънците, но не съм сигурна. Досега не са оцелели българи там. Ако оцелееш да не те изгонят няма да имаш проблеми и с тях. Има вече група и във Facebook

Благодаря много за информацията. Нямаше да се сетя да потърся във Фейсбук.
А къде си прахте дрехите?

Ето линк към групата във Фейсбук, там има снимки на фермата, но не видях снимки на условията в караваните, може би ги цензурират

http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=109224482444496&ref=mf

Публикувано на 16-04-2010 13:07 | RE: Clock house farm?
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Пак да поясня към всички:
Мненията, които пишете не изчезват случайно, а биват изтривани, което е знак, че не им е там мястото.
Мисля, че къде какво се пише е писано много пъти...и го има написано като важна тема дори.

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 27-04-2010 18:11 | RE: Clock house farm?
Nedev
Потребител
sky.cycle

Не мога да разбера какъв ти е проблема, Ivo. Май забравяш за какво си го направил този форум...

Бригадири.ком има за цел да помогне на студентите, които имат желание да заминат и да работят на студентска бригада в Англия или САЩ. Work and Travel USA.

голяма работа като сме писали в "неподходящата" тема, все едно на някой друг му пречи освен тебе. Стига си издребнявал...

Публикувано на 28-04-2010 11:16 | RE: Clock house farm?
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Като стане един буламач от скайпове и разни цифри във вид на дати объркани в латиница и кирилица в тема, която уж е свързана с информация за живота, работата, заплащането, шефовете, хората, транспорта и околните градове свързани с пребиваването в дадената ферма то същата няма да има смисъл, защото трудно ще се намира полезна информация в нея.
След това някой за по-лесно ще пусне нова тема, защото не се разбирало в старата такава и тя ще стане буламач по същия начин. След това някой, който се сети, че може да ползва търсачката - ще намери един тон глупости по дадената ключова дума - в случая името на фермата.
Като види, че е мазало ще реши, че е по-добре нова тема да бъде пусната.
Лошо няма, само че както се вижда информация за фермите се трупа бавно и тези, които я споделят после надали пак ще се наемат да пишат. Нови такива може и да няма за същата ферма. Следователно търсената информация остава неоткриваема.

Поради тази причина за по-лесни уговорки има едно разделче, в което всеки може да си пише колкото иска кога и къде заминава, защото след като минат датите на заминаване правя чистка на темите и там също остава сравнително чисто.

Мисля, че съм прав.

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Редактирано от Ivo на 28-04-2010 11:17

страница 2 от 8

< 1 2 3 4 5 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23842 | Форумни мнения 29807 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 82 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: itgeorgiev
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo borko75 beberoni1 ag_s plamen365 DS cepeur dobrinka_92 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2022 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти