Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Staples Vegetables Ltd

страница 2 от 20

< 1 2 3 4 5 > >>
Публикувано на 05-04-2009 13:11 | RE: Staples Vegetables Ltd
karakonjul
Потребител

q kajete ima li wireless v taq ferma ili to si ima komputur s net vav vsqka karavana?

Публикувано на 05-04-2009 14:13 | RE: Staples Vegetables Ltd
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Мда бе...и джакузи във всяка каравана.

В повечето ферми, които имат интернет бутат в една стая до 5 компютъра на 400 човека и тва е. Кой се дореди.
Публикувано на 05-04-2009 19:53 | RE: Staples Vegetables Ltd
Miri i Valio
Потребител

Zdraveite! Nie syshto zaminavame za tazi ferma na 14 uni. Vaprosite ni sa kym veche pristignalite. V kakvo se systoi rabotata sega? Osven na poleto, raboti li se v packhouse-a? I za zaplashtaneto..., na chas li e ili na norma? Blagodarim predvaritelno!
Публикувано на 06-04-2009 11:51 | RE: Staples Vegetables Ltd
dismissed
Потребител

В пакхаус работят основно момичета и слаби на полето работници,на норма се плаща по принцип, освен ако не се случи да караш трактор wink

Изтрит потребител!
Публикувано на 06-04-2009 17:14 | RE: Staples Vegetables Ltd
pui4e
Потребител
puika99

na norma li e po dobre ili na 4as po princip ot koe se vzemat pove4e pari ...
Публикувано на 06-04-2009 17:23 | RE: Staples Vegetables Ltd
dismissed
Потребител

Ами добър въпрос честно казано хах ...за хората които са решили да работят здраво -е на нормата,а за по-мързеливите laugh на час е по добре razz

Изтрит потребител!
Публикувано на 14-04-2009 22:10 | RE: Staples Vegetables Ltd
dismissed
Потребител

в staples vegetables има безжичен интернет,поне това е информацията от хората които сега са там ..cool

Изтрит потребител!
Публикувано на 17-04-2009 10:58 | RE: Staples Vegetables Ltd
biskvitka
Потребител

Здравейте!!
Да ви кажа само, че Staples e edna ot naj-dobrite fermi w Angliq!! Бях там, но за съжаление няма да се връщам. Супер готини са и вайзорите и фермера. Естествено, не се предоверявайте на вайзорите, защото се е случвало и да ни поливат вода Иначе организираха ни разни екскурзиики, ходихме на футболен мач...абе, готини са, спор няма Естествено и от вас се очаква да се държите добре, защото изобщо не толерират саморазправи и изобщо скандали. Важно е и да бачкате, за да си нямате разговори с фермера На мен ми се случи и хич не беше приятно....Лошото е, че поне според мен има малко (ама съввсем малко) толериране на румънците в сравнение с нас и не знам защо е така, но....както и да е. Ами това е, според мен ще останете доволни, поне аз не се сещам за човек, който не беше миналото лято Хайде успех на зелките и броколките
Публикувано на 01-05-2009 00:15 | RE: Staples Vegetables Ltd
yazonik
Потребител

Fermata e mn dobra namira se mejdu bostan i skegness bere se glavno brokoli pzb i zele karavanite sa mn dobri s banq toaletna i kuhnq ima internet zala pla6ta se na 4as ima mn overtame i se pe4elqt dobri pari za pobarzite bera4i se pla6ta na norma i se vzimat dobri pari brokolite se zapla6tat nai- malko minalata godina baqh tam i sam mn dovolen.6te vi napravqt debitni karti na koito 6te vi prevejdat parite skegnes se namira na severno more i mn hubav plaj i golqm lunapark ako nqkoi go interesuva ne6to pove4e da pita
Публикувано на 04-05-2009 01:33 | RE: Staples Vegetables Ltd
karakonjul
Потребител

q kaji v svobodnoto vreme do koi golqm grad e vuzmojno chovek da si napravi trip4e.Az taka kato gledam Manchester,Leeds ot golemite mai sa nai blizo?

страница 2 от 20

< 1 2 3 4 5 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23849 | Форумни мнения 29808 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 57 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: K_79
Бригадири в момента или преди малко във форума:
mihailova80 miro75 quiksilver batko87 Geri1 mitko55 K_79 Mart1nVas1lev jordasha kengurce chiko0484 fytbolistkata14 manekena_1 KatrinPaneva Barakliyski1 Mirrko11 Djako tsvetomir901201 dragence Ivo borko75 WorkTravelEasy plamen365 micho10 mimex

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2022 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти