Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Allanhill Farm, Scotland

страница 3 от 7

< 1 2 3 4 5 6 > >>
Публикувано на 02-07-2010 11:25 | RE: Allanhill Farm,Scotland
galalex4
Потребител

Allanhill, пишете - как сте там...какво е положението?Тия дни се скъса да вали там...или само BBC така показват?А? Бабите- полякини още ли ви крадат от набраните касетки или вече ги наказаха...споделете...

Публикувано на 06-07-2010 23:34 | RE: Allanhill Farm,Scotland
sisi841984
Потребител

Abe v Allanhill e mnogo gadno. Nie sme ot tezi koito ni varnaxa zashtoto ne sme se spravqli s rabotata no v tazi ferma ima rabota i pari samo za nqkoi devil
Публикувано на 09-07-2010 23:51 | RE: Allanhill Farm,Scotland
Bobi0327
Потребител

galalex4 наред ли си, или те боли глава? Тука на никой нищо не е забранявано. На хората във фермата просто не им се занимава с простотиите които ръсите тука и на други места. недоволни са само тези които ги мързи да работят. За времето не се притеснявай става за плаж, но от работа няма кога да се ходи. аз ви оставям че Том ни е организирал парти
Публикувано на 16-07-2010 02:39 | RE: Allanhill Farm,Scotland
elma
Потребител

Фермата е много зле...само това ще кажа била съм там,била съм и в други ферми и повярваите ми ако трябваше сега да замина и да дам толкова пари на конкордия за тази ферма никога повече нямаше да искам да ида на бригада...noОтидете,вижте за какво става въпрос и после пишете cool
Публикувано на 17-07-2010 20:23 | RE: Allanhill Farm,Scotland
Bobi0327
Потребител

elma, коя година си била в allanhill? Мисля,че знам - миналото лято ли беше? ако е така много добре знаеш че когато ние работихме по 8-10 часа на ден в другите ферме се работеше по 4-5 часа. Кое му е гадното тука- кампа ли, кое? Има условия каквито в другите ферми само си мечтаят да имат, развлеченията не са малко - партита, екскурзии и т.н. За това се чудя какво толкова не ви допада в Allanhill, може би че трябва да се работи
Публикувано на 31-08-2010 14:23 | RE: Allanhill Farm,Scotland
radoslav20
Потребител

Кандидатствах за тази ферма(ЗА ПЪРВИ ПЪТ МИ Е), и сега чакам да видя дали ще ме искат. Да Ви кажа чудя се искат ли още българи? За мен работата не ме плаши, работил съм трудоемка работа по 10-12 часа, та ако наистина работното време е 8-часово даже ще си "почивам" laugh Щом има каравани и са добри колкото казвате, значи може би си заслужава да се пробва
Публикувано на 22-09-2010 22:30 | RE: Allanhill Farm,Scotland
veni_fenkata
Потребител

tazi godina bqh za parvi pat na brigada.i kakto na vseki novobranec mi se padna brane na qgodi.re6ih da priema vapreki 4e znaeh 4e nqma da e leka rabotata, no kakto kazvat koito ne mine prez qgodi zna4i nestava 6eguvam se.prieh ofertata i zaminah za scotland v allanhill farm. Sas samoto idvane vav fermata otno6enieto kam nas be6e strahotno.savsem 4ove6ki se otnesoh s nas. az zaminah na 25 togava nqma6e mn rabota za6toto sezona te parva zapo4va6e no horata se staraeha da ni osigurqvat po ne6to pleven,zastilane na slama. tova be6e v ramkite na okolo sedmica dokato zapo4ne pikinga.parvona4alno bqhme okolo 80-100 4oveka po-kasno stanahme okolo 320.nai-dobre e ako ste za parva godina da otidete po-rano,za da moje da shvanete braneto i da ste barzi, za6toto po-kasno idvat barzite pikara i rabotata stava nape4ena razz.i taka zapo4na osilen piking, spazvane na normi koito e barzi4ak si iskarva dosta nad normata koeto saotvetno nosi i pove4e pari4ki.imahme mn overtime vednaj rabotihme i okolo 12 4asa koeto be6e malko izto6titelno no pak pay4ekovete bqha dosta dobri.rabotata ne e mn leka. no vkraina smetka nie za tova otivame za da rabotim.ima rabota vav fermata. qgodite sa niski v tuneli(zakriti) pod nas ima slama koeto e mn dobre za6toto e meki4ko razz.horata sa strahotni i polqci i rumanci bulgari, latviici,litovci.vsi4ki bqhme priqteli mn rqdko ima6e konflikti.bqhme i mladi i po-vazrastni.karavanite ni bqha mn dobre e ima6e i nqkoi ne tolkova dobri no na men mi se padna strahotna karavana.fermerat ni organizira6e ednata sedmica v petuk party s dj i bezplaten alkohol,na drugata sedmica v sabota ekskurziq prez sedmica party i ekskurziq.hodihme do edinburg,glasgow,aberdeen,lohnes.imahme mn hubavo dressparty na koeto vseki si izmislq zaavno obleklo be6e mn interesno ako nqkoi iska da vidi snimki moje da vlezete v album.bg/veni_fenkata.na partitata i 6efovete bqha s nas.idva mestan rok grupa vav fermata i tazi ve4er be6e strahotna.ima6e ma4 na6ata ferma s/u druga ferma.ob6to vzeto ima6e rabota, dobro zapla6tane redovno.strahotni hora namerih dobri priqteli i balgari i rumanci i polqci.statiqta koqto izleze vav vsetnika za fermata e palna glupost i 100% e napisana ot hora koito sa oti6li samo za kupona.kupon ima naistina no si trqbvaa i qko ba4kane.e tova e ako imate vaprosi pitaite. az bqh do na4aloto na septemvri.
Публикувано на 27-09-2010 15:08 | RE: Allanhill Farm,Scotland
sisi841984
Потребител

Stiga ste pisali gluposti.Tazi ferma e gadna ima nqkolko Balgari i polqcite koito sa dobre,a vsichki drugi sa precakani.Ludi normi,gadni qgodi i malko pari.
Публикувано на 04-10-2010 20:23 | RE: Allanhill Farm,Scotland
veni_fenkata
Потребител

mai govori6 za druga ferma za6toto tazi godina bqhme mnogo balgari okolo 100 4oveka ot 320. ima i gadni qgodi nemoje vsi4ko da e ok. no povbe4e bqha dobri i si pravehme normite okolo 5 6 4oveka da sa si tragnali zarad normata.rabota ima6e prez celiq sezon dori moje da se kaje 4e bqhme zatrupani ot rabota dokato drugi fermi se oplakvaha horata 4e nqmat rabota i iskaha da idvat pri nas. taka 4e gluposti pi6at drugi koito ne sa bili tam ili ne sa si var6ili rabotata a samo sa marzeluvali. za6toto tam se raboti koito e oti6al za drugo zatova ne e dovolen wink
Публикувано на 15-11-2010 13:01 | RE: Allanhill Farm,Scotland
sylvie
Потребител

Аз бях в тази ферма и пак ще отида, запознах се с много хора, готини хора, проблеми не съм имала с работата и работата нямаше проблеми с мен. Недоволни винаги ще има, деца на по 20 21 22 23 24 години, които мрънкаха колко тежко и трудно им било, всички си мислят, че отиват на почивка, на курорт може би? Че е трудно е трудно, но нали за да изкарвате пари, в Европа и навсякъде по света пари се изкарват с труд, било то и на полето. Ама стойте си в България... малко били парите, 200 250 лири в България на седмица ?КОЙ? ще ти ги даде?! Та малко им били и няма да работят за толкова малко, това е българина...
В Америка може би ще се изкаракарат повече пари, ама като искат 3000, 4000 лева пак недоволни...
Редактирано от sylvie на 22-11-2010 10:24

страница 3 от 7

< 1 2 3 4 5 6 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23828 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 74 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Desi Stoeva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo mitko55 batko87 plamen365 Ivo feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти