Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Allanhill Farm, Scotland

страница 7 от 7

<< < 4 5 6 7
Публикувано на 01-03-2014 19:46 | RE: Allanhill Farm, Scotland
roskata21
Потребител

Brigadir4e писа:
roskata21 писа:
Brigadir4e писа:
Не ходете в тази ферма освен, ако не ви се работи в пиковия момент за 100 паунда на седмица подхвърлени да се радвате wink Доколкото знам брането е неорганизирано, хаотично или целенасочено, зависи от гледната точка пращат хора да берат в различни тунели. Ако си приятелче с вайзерите в хубавите тунели , ако не си - почистваш храстите на останалите тунели, защото там няма какво да се бере.

Я кажи как става това. Ако не знаеш ще ти кажа, че всеки вайзер си има система за бране и всеки влиза в даден тунел по реда на пристигането си. Това което си написал/а го е родил някой болен. Какви 100 паунда на седмица през пика на сезона - 100-те паунда са на ДЕН!

Айде много здраве и другия път като решиш да пишеш се подготви по-добре no

Не това се говори за тази ферма 100 паунда на ден? Видях пейслипове миналата година на хора от тази ферма извинявай фермата се намира на 20-30 мили от нас дали не се чува и не се вижда в магазините от коя ферма има ягоди? Ние (Алан Кларк) взимахме по 400 паунда, а работници от фермата която си по 100-150 паунда на седмица...какво пейслипа ли лъже или ти? Аз вярвам на документите и очите си! 100 паунда на ден най-вероятно за връзкарите. И когато в Аланхил постоянно почивни дни (защото времето било много горещо не знам си какво) ние работихме 7 дни в седмицата. Извинете.. НЕ се подлъгвайте да приемате оферти за фермата, ако ли не накрая ще си блъскате главата как да си избиете парите, които сте вложили.

Искаш да ми кажеш, че ти знаеш НИЕ за къде сме пакетирали ягоди ли? 100 паунда на седмица са взимали мързеливците, които един ден отидат на работа после 2 дена си почиват. Искаш ли да ти снимам пейслипове да видим дали има разлика? Сега ще ми кажеш че съм "връзкар" - не, не съм, просто съм си редовен работник.

P.S. Аз на теб ли да вярвам, който/която не си стъпвал/а в тази ферма или на мен си да вярвам?

Публикувано на 05-03-2014 19:05 | RE: Allanhill Farm, Scotland
L_90
Потребител

ivetyyy писа:
коментарите за тази ферма не са много добри и чувството за тези които са приели офертата е много гадно има и добри коментари, но за тези които още не са отишли и не знаят какво ги очаква е доста голям шок.....

Не чети коментарите тук.пишат само тези който са изгонени или не им се работи.аз също работя там. нищо не вярно.
Публикувано на 05-03-2014 19:07 | RE: Allanhill Farm, Scotland
L_90
Потребител

gabriela21 писа:
da bqha mnogo hora i se varnaha mnogo barzo ne si davaite parite za da idete tam
ako iskash me nameri v skype i shte ti razkaja sad

Ivo: пиши на кирилица!

Маряна престани да даваш лоши коментари ти ако беше толкова работна и испаниа така испаниа там не така защо не се варна там..
Публикувано на 14-03-2014 21:28 | RE: Allanhill Farm, Scotland
mariqna91
Потребител

L_90 писа:
gabriela21 писа:
da bqha mnogo hora i se varnaha mnogo barzo ne si davaite parite za da idete tam
ako iskash me nameri v skype i shte ti razkaja sad

Ivo: пиши на кирилица!

Маряна престани да даваш лоши коментари ти ако беше толкова работна и испаниа така испаниа там не така защо не се варна там..
Марияна не е ходила в Испания . Ближете гъза на Том и се радвайтееее робииии..... В тая кирлива ферма един е добре 100 са зле,много добре знаем всички който са били там миналата година как са стояли нещата.И много интересно защо от предната година са се върнали около 10 човека от Българите ,като тази ферма е толкова прекрасна. И чета разни глупости за по 100 паунда на ден смехорииииии,100 паунда ама се оточнете къде.. Не и на полето .. То във магазина и баба може да си клати краката хахахаха
Публикувано на 03-04-2014 16:52 | RE: Allanhill Farm, Scotland
paulina_tr
Потребител

Привет!
Днес ми изпратиха оферта за Allanhill Farm,Scotland.За първа година ще ходя на бригада.Чета много негативни мнения.Заслужава ли си изобщо да приема офертата? Става на въпрос за периода (02.06-15.10)
Моля,дайте ми съвет.
Благодаря !
Публикувано на 04-04-2014 21:52 | RE: Allanhill Farm, Scotland
roskata21
Потребител

paulina_tr писа:
Привет!
Днес ми изпратиха оферта за Allanhill Farm,Scotland.За първа година ще ходя на бригада.Чета много негативни мнения.Заслужава ли си изобщо да приема офертата? Става на въпрос за периода (02.06-15.10)
Моля,дайте ми съвет.
Благодаря !

Според мен си заслужава, аз вече ходих няколко пъти и пак заминавам
Публикувано на 02-04-2015 13:54 | RE: Allanhill Farm, Scotland
rita7
Потребител

Някой може ли да каже как е било миналата година?
Публикувано на 07-04-2015 12:36 | RE: Allanhill Farm, Scotland
roskata21
Потребител

Миналата година имаше много работа, особено юни и юли бяха много натоварени, и тази година ще е нещо подобно
Публикувано на 21-02-2016 11:16 | RE: Allanhill Farm, Scotland
ralica17
Потребител

Здравейте,
моля някой да каже каква е ситуацията във фермата. Получих покана за началото на юни.
Прочетох всички коментари, но са доста стари и мисля, че нещата са се променили.
Публикувано на 26-03-2016 23:19 | RE: Allanhill Farm, Scotland
impossible_90
Потребител

Здравейте, получих оферта от тази ферма има ли някой, който може да даде информация за нея. Какво е положението, как стоят нещата с заплащането и настаняването и условията на живот добри ли са?

страница 7 от 7

<< < 4 5 6 7

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23829 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 69 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: alex20076
Бригадири в момента или преди малко във форума:
alex20076 miro75 piscun papazov_ivailo Dakr003 WorkTravelEasy Ivo ottuka3 mitko55 batko87 plamen365 feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти