Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: AJ Busby & Son (Stafford)

страница 4 от 9

< 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Публикувано на 14-03-2011 15:49 | RE: A J Busby - до Манчестър, чували ли сте?
stanimira1988
Потребител

gergelqk писа:
Ей май много съм се набутал а.Кандидатсвах директно чрез английската Concordia и ме одобриха само че офертата е за тази ферма.И сега се чудя какво да правя.Та бих искал да ви помоля да кажете какви бяха цените за касетка,по колко панетки бяха в касетката и пр.Благодаря на отзовалите се.

касетките варвяха различно от 0.90п до 2.80п но средно преобладаваше цената към 1-1.50п.Панетките в касетката в първия месец бяха 8 след което ги смениха с голем грамаж за секанд които са и бяха 10 на брои.Всичко зависи от теб колко си бърз и колко си здрав моя савет кам теб е да отидеш и да видиш как е ... аз от заплащане и от отношение кам мен сам много разочарована.доволна сам от караваната и от хората с които се запознах там всичко друго е под всякаква критика ...... оставела сам сащо така и коментар в наи гадните ферми .. за мен лично Bysbu е много ама много гадна ферма ....

Публикувано на 14-03-2011 16:22 | RE: A J Busby - до Манчестър, чували ли сте?
gergelqk
Потребител

Благодаря ви за инфото.Така в крайна сметка взех решение да не ходя да си троша нервите там.Аз за такова чудо като 0.80 за касетка не бях чувал.Та то в предната ми ферма когато полето беше яко назряло и правехме по 8-9 касетки в час цената не е падала под 1.25 и бяхме недоволни, а на 0.80 no.Да си ги берат сами!Успех на всички заминаващи.
Публикувано на 14-03-2011 16:25 | RE: A J Busby - до Манчестър, чували ли сте?
stanimira1988
Потребител

gergelqk писа:
Благодаря ви за инфото.Така в крайна сметка взех решение да не ходя да си троша нервите там.Аз за такова чудо като 0.80 за касетка не бях чувал.Та то в предната ми ферма когато полето беше яко назряло и правехме по 8-9 касетки в час цената не е падала под 1.25 и бяхме недоволни, а на 0.80 no.Да си ги берат сами!Успех на всички заминаващи.

сега качих и снимки да видите полетата как са и как прекарахме престоя си там sad П.С.снимките изглеждат по добре от колкото беше sad ето линк
http://brigadiri.com/userphoto.php?u=3758
Редактирано от Ivo на 14-03-2011 16:27
Публикувано на 04-05-2011 20:58 | RE: A J Busby - до Манчестър, чували ли сте?
alabala
Потребител

Защо след като Николай ще се връща Ion живее в неговата каравана?
Вчера е бил първият пикинг, а Николай го няма на скана и на фермата!
прости факти показващи кой кум, кой сват и кой на булката брат.
Редактирано от alabala на 04-05-2011 21:09
Публикувано на 07-05-2011 22:05 | RE: A J Busby - до Манчестър, чували ли сте?
vik
Потребител

Изобщо,какво ви интересува НИКОЛАЙ.Гледайте си вашия живот,а дали ще ви е лесно ще разберете сами,като поработите в Busbylaughlaughlaughlaughlaugh
Публикувано на 23-06-2011 15:16 | RE: A J Busby - до Манчестър, чували ли сте?
galss
Потребител

николаи и петко неса там и няма да се връщат да ви дам инфо
Публикувано на 27-06-2011 00:58 | RE: A J Busby - до Манчестър, чували ли сте?
vik
Потребител

Въпросът Galss е, не кой няма да се връща,а кой е там сега.ЕЕЕе,Николай,обаче е много известен човек,дори хора,които не са го виждали, знаят за него. Интересно clapclapclapclapclap
Публикувано на 25-07-2011 23:26 | RE: A J Busby - до Манчестър, чували ли сте?
galss
Потребител

Там супер ваизер е Лозан ваизери са Мици Кости Стоян Васил и Артис
Публикувано на 18-09-2011 01:16 | RE: A J Busby - до Манчестър, чували ли сте?
vik
Потребител

Здравейте! Досега не съм писала,защото интернета в AJ Busby & SON Billington farm беше много скапан , а и покрай психически нестабилният ЛОзанчо само нерви и ядове. Но да ви разкажа малко по-подробно за този жалък Балчишки ,,умник,,
Отношението на този млад наперен момък,който си мисли че всичко се върти около него и неговата полска принцеска е много заблуден. През целия сезон този ,,хитрак,,се държеше много лошо със всички онези които се стараеха да изкарат някой лев.За съжаление тази дребна душичка е забравила какъв берач беше и поради каква причина стана вайзер
НО аз ще ви разясня това.Първо той наистина не става за вайзер, това е и гледната точка на Джон, който в последните седмици наистина осъзна че е направил грешка ,като е поставил същество като ЛОзко hmm! на пост ,който не е за него.ЛОзко се напиваше всеки ден и закъсняваше много пъти за работа, а в същото време трябва да е пример за останалите като вайзер.
В много случаи ,когато хората му задаваха въпроси за работния процес ,самозабравилия се напет убавец се лигавеше с неговата любима и им отговаряше ,,Не виждаш ли , че съм зает,, Е как моля ви се е възможно такова отношение и пренебрежение към обикновените трудови хора в фермата ,които са дошли в Англия и очакват нормално отношение и нормален работен процес.Този убавец крещи по цял ден на полето ,обижда, държи се неадекватно и всички си говорят и коментират , че това младо момче има нужда от помощ. НО за съжалени тази помощ може да я получи на друго място......Аз също го съжалявам , защото той наистина се промени и се самозабрави.Преди три години беше различна личност от това ,което виждаме всички стари,които дълги години работим за Джон и Хелън. НО искам да ви кажа , че фермичката е наистина хубава , близко е до града,с достатъчно работа за всички,ноооооооооо единствения проблем е това момченце ,което си мисли , че е цар на на неговата малка губернийка и ще си царува с неговата принцеска.
Възмотена съм и наистина се замислям дали догодина ще се върна да работя за моите така уважавани работодатели Джон и Хелън. Пет години работя за тях и наистина съм много доволна , от предходните години, но тази година с тези промени и с тези импровизирани селски тарикати ,които не знаят и нямат опит за работа в екип и ръководенето на хора ме накараха да се замисля за следващата година.
А сега да ви разкажа една случка с принца и принцесата на фермата/ЛОзко и Евка / Един следобед трябваше Ева и всички момчета да плевят боровинки ,но нашата принцеса каза , че не желае да работи с момчета а само момичета и замина.След това момчетата отидоха до офиса и попитаха защо не са на работа. Джон се ядоса от своеволието на принцесата . След това Лозко отиде и се скара с Джон , че трябва да стане ,както Ева иска. Е питам ви аз не е ли работата ,,Царя дава ,падаря Не,, Айде това е от мен тази вечер ,други пикантерийки за сезон 2011 ,когато има Нет, а пък и скоро си отивам,така че като се прибера ще ви пиша от БГ
Публикувано на 21-09-2011 11:35 | RE: A J Busby - до Манчестър, чували ли сте?
pepelope
Потребител

Съгласен съм с теб vik, за Лозко и Евка, напълно. Но не знам защо правиш такива четки на Джон и Хелан, като в крайна сметка от тях зависи всичко. Ако не им беше изгоден Лозан, до сега вече да бере ягоди на полето. А и в крайна сметка смешните пари тази година ги дават те, а не Лозан.

страница 4 от 9

< 1 2 3 4 5 6 7 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23829 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 63 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: alex20076
Бригадири в момента или преди малко във форума:
alex20076 miro75 piscun papazov_ivailo Dakr003 WorkTravelEasy Ivo ottuka3 mitko55 batko87 plamen365 feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти