Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Easter Denhead Farm Шотландия

страница 5 от 8

<< < 2 3 4 5 6 7 8 >
Публикувано на 26-04-2014 11:45 | RE: Easter Denhead Farm Шотландия
pharrellvp
Потребител

Мда. Определено вземете по възможност повечко пари, че не се знае какво може да се случи. 100 паунда реално не са пари, с които да тръгнете за Англия

Публикувано на 27-04-2014 16:59 | RE: Easter Denhead Farm Шотландия
vik4eto1111
Потребител

И на нас ни пратиха дата,на 05.06.14г.Искам да попитам дали трябва да ни пратят някакав договор или всичо става след това на място.
А и какав е наи изгодния транспорт до там?
Редактирано от vik4eto1111 на 27-04-2014 17:00
Публикувано на 30-04-2014 15:25 | RE: Easter Denhead Farm Шотландия
maminia
Потребител

искам да попитам колко е голяма фермата и как е заплащането на час или норма благодаря!
Публикувано на 08-05-2014 20:06 | RE: Easter Denhead Farm Шотландия
veronika90
Потребител

Здравеъте и от мен. Аз също кандидатствах директно за тази ферма ( без агенциъа) и съм удобрена за 10 юни с моъа приъател. Ние нъамаме изпратени договори, предполагам, че на мъасто ще ги подпишем.
Молъа някой коъто знае или вече е пристигнал там да даде нъакаква информация за фермата.

Публикувано на 16-05-2014 22:10 | RE: Easter Denhead Farm Шотландия
dok78
Потребител

Buhalesko писа:
Айде бе хора,кво ви става,скоро не е имало пост от сорта на "Здравейте,одобрен/а съм за 47-ми ноември,споделете как е работата и живота във фермата..." да вземете да се стягате в кръста,че съществува реална опасност темата да се окаже полезна за някого ...

Фермата, е мистериозно добра с много добри условия laugh , освен ягодки и малинки пикинга продължава и с макарони laugh
Публикувано на 17-05-2014 09:46 | RE: Easter Denhead Farm Шотландия
Dikoff
Потребител

Ванко не отскочи да споделиш какво си видял ами и ти като нас в неведение ще ходиш .. В неделя тръгвам в понеделник ще съм ви казал първите впечатления какви са
Публикувано на 17-05-2014 13:15 | RE: Easter Denhead Farm Шотландия
pharrellvp
Потребител

Ще чакаме с нетърпение Между другото като рових из нет-а и попаднах на едно име - Marshall Farm. Така ли се е казвала фермата преди...да кажем 3-4 години? Ако е така - има различни клипове в youtube от там, а и повечко инфо в интернет, отколкото сега.

Но все пак дори и да става въпрос за същата ферма, много неща може да са променени от тогава...

И все пак - Митак, ще чакаме добрите ти впечатления
Публикувано на 18-05-2014 21:03 | RE: Easter Denhead Farm Шотландия
pmalenkin
Потребител

Здравейте и от мен! Аз ще съм там от 15-ти юли.
Не ме притесняват толкова битовите условия колкото дали ще има работа, защото бях чел по някакви полски форуми че някога нямало работа и береш най-много 2 часа, и т.н.
Но ето че има надежда! Открих публикация (има и снимки) на една чехкиня която е била точно в тази ферма и тя е останала доволна. Ето превода с Гугъл от чешки на английски (на български почти нищо не се разбира, но който иска да пробва):
http://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=cs&tl=en&u=http%3A%2F%2Fsvetemhorempadem.blog.cz%2F1401%2Fna-maliny-do-skotska-letni-brigada-a-jak-si-ne-vydelat

Очаквам с нетърпение впечатленията и на Дикофф.
Публикувано на 20-05-2014 00:45 | RE: Easter Denhead Farm Шотландия
Dikoff
Потребител

Много се зарадвах след като прочетох това дано да е ъака както пише готов съм нацяло наколенки ботуши раб,облекло и настроен за работа хаха другия вторник ще ви кажа какво е и ще чукна едно селфи ))
Публикувано на 29-05-2014 19:14 | RE: Easter Denhead Farm Шотландия
mashinata666
Потребител

Днес получих мейл, че съм одобрен и да им потвърдя дали съм съгласен да пристигна във фермата на 5 юни. Написах отговор, че съм съгласен. Но преди 3 седмици ми писаха, че са си набрали нужния брой работници и ме отрязаха. Ще изчакам утре да видя дали ще ми пишат някакъв отговор.

страница 5 от 8

<< < 2 3 4 5 6 7 8 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23778 | Форумни мнения 29758 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 63 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Georgi961
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 mitko55 Irena68 slavka stoilova DS RosenovRosen jordasha stefka1604 Georgi961 Valentina Ts... matikanova karamfila mileidi marieladimit... bram4alka tugi Svinetooo AnaBacheva Aleksi89 mamarov66 LyubomirLyub... quiksilver martinavasileva kamito90 wonwoo

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2020 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти