Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Easter Denhead Farm Шотландия

страница 8 от 8

<< < 5 6 7 8
Публикувано на 11-06-2014 21:23 | RE: Easter Denhead Farm Шотландия
maminia
Потребител

сичко е точно махаи се от тея помяри!!!!!

Публикувано на 11-06-2014 23:38 | RE: Easter Denhead Farm Шотландия
Dikoff
Потребител

И знаеш ли кое е по тъпото писахме тук на една ферма къде отидоха хора от тук и им трябват 7 човека с добри условия за труд , момичето говореше развален БГ и попита едно момче от фермата за номера на Карън тази собственичката тук да е попита какво става и защо толкова хора напускат и иска да идват при тях за толкова кратко време и тази нещастна маймуна е казала , че ние не се справяме с нормата и не може да ни наемат в тази другата ферма останаха без хора всеки ден някой заминава и гледай колко са мръсни шотланци вместо да идеш да работиш някъде те казват че не ставаш за нищо да не те наемат за да не останат нацяло без хора ... днес говори с група румънци и те искат да се махат лелеее къде мислех ,че ще работят до края за по 30 паунда на ден .. ХОРА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ГОЛЯМА Е ТРАГЕДИЯ Е МАМИНИЯ СНИМА ДА ВИ КАЧИ УСЛОВИЯТА КАТО В КАЗАРМАТА Е .. НЕ СИ ХАБЕТЕ ПАРИТЕ ТУК ЩЕ Я ОКЪСАТЕ ТОТАЛНО РАБОТИ СЕ ПО МАЛКО И КАТО НЕ СИ СЪГЛАСЕН ТИ КАЗВАТ МАХАЙ СЕ И ТИ СТОИШ ЗА ПО 12 18 ПАУНДА НА ДЕН ДА МОЖЕ ДА СЪБЕРЕШ ПАРА ЗА БИЛЕТ .. ДА ИМ Е*А МАЙКАТА КАК СЕ НАВРЯХ И ДРУГИ ПОКРАЙ МЕН КЪДЕ СА ПРОЧЕЛИ ТЕМАТА .. МРЪСНА НАЦИЯ СА НА ТАКИВА НЕ ПРОВЕРЕНИ ФЕРМИ ОТ КОНКОРДИЯ ХОПС И ПРОЧИЕ НЕА СТЪПИМ ПЛАТЕТЕ СИ 500ЛВ ПОНЕ ДА МОЖЕ ДА ИСКАТЕ ТРАНСВЕР ЗАЩОТО СЕГА АКО СТЕ КАТО МЕН ЩЕ ГО Д*ХАТЕ И ДА НАМЕРИТЕ ДРУГАДЕ СОБСТВЕНИКА КАТО ЗНАЕ ЩЕ СЕ МАХАШ ТИ УДРЯ ДРЪВЧЕТО ДА НЕ ТЕ ВЗЕМАТ... ЩЕ ИМ Е*А МАЙКАТА
Публикувано на 14-06-2014 16:20 | RE: Easter Denhead Farm Шотландия
castelo
Потребител

фермата е добра , стига да ти се работи ...razzrazzrazz[/center]
Публикувано на 03-07-2014 12:05 | RE: Easter Denhead Farm Шотландия
Dikoff
Потребител

Кво разправяш страхотна е за това още искат от там да идват при нас . що е много добра
Публикувано на 12-03-2015 16:39 | RE: Easter Denhead Farm Шотландия
lipanu69
Потребител

Здравейте. Кой може да ми даде повече информация за тези две ферми? Имам възможност да отида през юни на един от тях, но аз не знам нищо за тях. Има ли някой друг е бил там? Благодаря wink
Публикувано на 15-03-2015 02:07 | RE: Easter Denhead Farm Шотландия
pharrellvp
Потребител

Здравейте. Миналата година бях за пръв път на бригада и бях точно в тази ферма Eastern Denhead. Първо ще кажа, че бяхме в повече хората във фермата в момента, в който отидох /01.07./. Настаниха ни 2-ма човека в 1 контейнер, който имаше малко хладилниче, маса с 2 стола и 8 легла. Контакта за зареждане на телефон и т.н. беше само 1, а прозорчетата не можеха да се затварят. Контейнерите, или поне този, не беше уплътнен така, че да не влиза студ. Аз лично спях с 2 ката дрехи, завит в спален чувал и 1 одеало. И като мръдна вечерно време на някоя страна и веднага се събуждах, защото всичко беше лед студено и се будех чак. Трудно спане... Вървеше се поне половин час до някои от полетата. Имаше 1 помещение за 4-те тоалетни, на които вратичките не се заключваха. Банята...4 кабинки за къпане. Това е общо, като са разделени на мъже и жени поне. Кухнята - 4 котлона, 1 мивка и 1 пералня. Понякога за всичките благинки ставаха опашки, да не кажа постоянно. Работата като цяло е не лоша, но пък и вайзерите гледаха на всеки по различен начин, поне това забелязах. Изкарах там 11 дена, като всичко ми се заплати и си направих трансфер в друга ферма, от която останах много доволен

Не бих препоръчал тази ферма на никой, но пък някой може да си остане доволен. Там имаше и такива
Публикувано на 23-03-2015 18:54 | RE: Easter Denhead Farm Шотландия
GY
Потребител

Подбора в тази ферма е доста мистериозен. Мое мнение е, че умишлено се викат повече хора, тъй като вероятността някой да се откаже е много голяма. Така в един момент собственика се подсигурява с повече сезонни работници, което се отразява на отработените часове на всеки от работещите във фермата.

страница 8 от 8

<< < 5 6 7 8

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23778 | Форумни мнения 29758 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 83 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Georgi961
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 mitko55 Irena68 slavka stoilova DS RosenovRosen jordasha stefka1604 Georgi961 Valentina Ts... matikanova karamfila mileidi marieladimit... bram4alka tugi Svinetooo AnaBacheva Aleksi89 mamarov66 LyubomirLyub... quiksilver martinavasileva kamito90 wonwoo

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2020 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти