Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Lower reule farm Gnosall

страница 2 от 6

< 1 2 3 4 5 > >>
Публикувано на 15-07-2011 23:55 | RE: Lower reule farm Gnosall
evtim
Потребител

lubi_ma писа:
честно да ви кажа,аз две години бях в тази ферма и останах мн доволна!с мн пари се прибрах! имах добър тим!цените не са лоши, работата е тежка, дори и да си за първа година си избиваш всички пари!сега съм в друга ферма,заради мой си причини и ужасно мн съжелявам,че не се върнах в lower рауле farm!2012 ще пробвам да се върна ,но не знам дали мениджера ще ме вземе пак! условията за живот са добри,има игрална зала с тенис и билярд и подобие на фитнес за мъжете-лежанка с щанги!пералните са безплатни,малко е бутаница ,за тях,но все ще издебнеш да си пуснеш!баните са об6ти,но като се съберете мн познати става мн весело!всяка събота се почива задължително и петък стават невероятни купони!в тази ферма имам мн мн хубави спомени и приятели за цял живот намерих!
На 30.07,ще летя за тази ферма,можеш ли да ми кажеш каква е работата за мъжете там през този период на годината,от конкордия ми казаха,че ще разваляме тунели?

Публикувано на 21-07-2011 20:22 | RE: Lower reule farm Gnosall
lubi_ma
Потребител

На 30.07,ще летя за тази ферма,можеш ли да ми кажеш каква е работата за мъжете там през този период на годината,от конкордия ми казаха,че ще разваляме тунели?
еми,щом така са ти казали от конкордия,значи това ще правиш,а и най вероятно ще правите и деплантиж!хубавото ще е ,че ако си от тунелните, ти плащат на час по 5,95 и не се разбиваш от работа,защото на полето ,кръста ти отива.късмет ти желая!
Публикувано на 20-06-2012 09:39 | RE: Lower reule farm Gnosall
danutka
Потребител

някои може ли да ми даде прясна информация за фермата благодаря предварително
Публикувано на 10-01-2013 18:04 | RE: Lower reule farm Gnosall
alex_dar
Потребител

Здравейте!
Предстои ми заминаване в Lower reule farm . Има ли някой , който е бил там последните години 2011,2012 и ако може да сподели своите наблюдения и какво може да се очаква . Благодаря предварително .
Публикувано на 10-01-2013 18:54 | RE: Lower reule farm Gnosall
petlito
Потребител

да аз бях това лято в тази ферма и сум доволна ако му се ба4ка на 4овек 6те изкара добри пари
Публикувано на 10-01-2013 19:34 | RE: Lower reule farm Gnosall
georgiR91
Потребител

Здравеите днес и аз получих оферта за тази ферма... та даите малко повечко информация... като заплащане условия... някои които ече е бил да сподели малко повечко
Публикувано на 10-01-2013 20:04 | RE: Lower reule farm Gnosall
bLqsuchko
Потребител

за мен лично фермата е много добра ,сега сам в ферма за цветя но и тази си стрyва изкарват се добри пари ако се нау4иш да береш
Публикувано на 11-01-2013 14:47 | RE: Lower reule farm Gnosall
georgiR91
Потребител

_sunshine_ писа:
здрасти, аз вече 3-та година ще ходя там и мога да ти кажа,че за мен лично фермата е много добра,изкарват се парички,стига да ти се работи и да си отишла с нагласата,да изкарваш и съответно да спестяваш пари....зависи много от времето,ако е хубаво и е топло...има работа за всички,сигорно вече са ти казали,че фермата е за ягоди...има ниски и високи,тежко е, но се свиква....какво може да се очаква?....Ами ,всичко...и добро и лошо,като в началото ти се струва,че е само лошо,но ако заминеш,ше се видим там надявам се,и ше видиш ,че не е толкова гадно,колкото изглеждаwink

Мерси за инфото на мен ми казаха за тръгване началото на февруари за дигане на конструкции
Публикувано на 27-01-2013 17:44 | RE: Lower reule farm Gnosall
georgiR91
Потребител

а някои да даде малко повече инфо за издигането на тунели ?laugh
Публикувано на 30-01-2013 12:17 | RE: Lower reule farm Gnosall
ivan1000
Потребител

Ако някой има оферта в себе си,моля да ми напише имейла на Моника Флорек/това е жената,която отговаря за работниците вьв фермата/.Благодаря предварително.Бях там миналата година,ако имате вьпроси питайте.

страница 2 от 6

< 1 2 3 4 5 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23828 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 75 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Desi Stoeva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo mitko55 batko87 plamen365 Ivo feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти