Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: West Newton Farm, Somerset

страница 1 от 3

1 2 3 >
Публикувано на 11-04-2009 02:51 | West Newton Farm, Somerset
forfisher
Потребител

Някой може ли да ми каже не6то повече за тая ферма 4е инфото ми е малко. Благодаря предварително.

Публикувано на 12-04-2009 13:17 | RE: West Newton Farm, Somerset
forfisher
Потребител

Еее кво стана никой ли не е чувал за тая ферма. Нещо не ми харесва тая работа. Ако някой има инфо да сподели плс.
Публикувано на 01-12-2010 18:52 | RE: West Newton Farm, Somerset
angliq
Потребител

Аз сам бил в тази ферма и да ви кажа пълен ЛЕШ е!По принцип работят предимно литовци,но има и българи(съмнявам се че скоро ще има)!Стася жената на шефа(денис хил) е литовка и литовците са на пиедестал,а на българите постояно прави проблеми и лъже с касетите(работиш за нищо)!Относно условията общи бани,тоалетни!Най-кофтито е че постояно вали ягодите са на открито и не може да се бере докато вали излиза6 работиш 2 часа завали пребираш се,след час 2 отново излизаш за около 30 40 мин.и отново се прибираш цял ден стоиш мокър,кален,мръсен в очакване да те изкарат да работиш защото все пак за това си отишъл и след всичко това ако решиш да си трагнеш дори севдмица по-рано те докладват в черния списък на КОНКОРДИЯ! Има толкова много ферми в Англия помислете си хубаво!
Публикувано на 24-02-2011 21:35 | RE: West Newton Farm, Somerset
bubiv
Потребител

Здравейте, дадоха ни оферта за тази ферма. Ако някой знае какви са условията и коректни ли са работодателите, моля пишете, защото никъде другъде няма информация за тази ферма. sad
Публикувано на 25-02-2011 19:37 | RE: West Newton Farm, Somerset
asko6
Потребител
asko_861 https://facebook.com/Atanas Petev

здравейте и от мен, обадиха ми се от конкордия с оферта за мен и моята приятелка в тази ферма. Това което прочетох по-отгоре ме накара да се замисля за офертата, но от фирмта ми казаха ,че ще сме в къщички а не във фургони и че ще сме за месец и половина. Според вас заслужава ли си
Редактирано от asko6 на 25-02-2011 19:40
Публикувано на 21-03-2011 22:32 | RE: West Newton Farm, Somerset
kremity
Потребител

Здравеите!Ние също заминаваме края на месец май,в същата ферма,но офертата ни е за 4 месеца,1момиче и 2 момчета сме.Казаха ни също,че ще сме в къщички,не в каравани...Някой ако има повече информация да пише...
Публикувано на 22-03-2011 20:10 | RE: West Newton Farm, Somerset
asko6
Потребител
asko_861 https://facebook.com/Atanas Petev

надявам се ,че когато се видим пак с представителите от конкордия ще ни представят и втората оферта, защото когато бяхме да си направим вноската ни казаха,че ще има втора оферта .........но кога незнам> дали като се видим или като сме вече в UK
A Вие щтом сте за четери месеца се радваите...

A.P.
Публикувано на 04-05-2011 23:37 | RE: West Newton Farm, Somerset
huli_huli
Потребител

здравейте! аз също съм за тази ферма , приехме офертата с приятеля ми , която е от 25.05 до 30.09 Видях че някои са публикували че ще са в тази ферма от същия период. На нас ни казаха че групата ни е била от 10 човека. Казаха ни да чакаме обаждане в началото на май за билетите обаче те ни се обадиха да ни попитат дали можем да заминем по-рано на 15 май тъй като работата е почнала вече, обаче тъй като не сме събрали всички заверки не приехме и оставаме за 23-24 май там някъде. Други като нас получавали ли са това предложение ?

Че е дълго да не го трия, но.. ."Аз отивам - ти отиваш" е за уговорки, не тук.
Редактирано от Ivo на 05-05-2011 11:45
Публикувано на 05-05-2011 11:31 | RE: West Newton Farm, Somerset
kremity
Потребител

Ами да и при нас беше същото предложение,но ние приехме,но все още незнаем точната дата за полета Чакаме обаждане А някой чувал ли е нещо за тази ферма?
Публикувано на 05-05-2011 12:02 | RE: West Newton Farm, Somerset
juji
Потребител

Здравейте и аз съм за там, тругвам на 25.05, казаха ми, че фермата е прилична, но вайзърката се правела...

страница 1 от 3

1 2 3 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23825 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 73 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: tishuu
Бригадири в момента или преди малко във форума:
berimbolo tishuu Iskren33 miro75 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 papazov_ivailo mitko55 everblazin91 jordasha batko87 kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83 vicicha17 Ivo Criptoslav stels Gloriq1996 borko75 orbitel

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти