Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: West Newton Farm, Somerset

страница 3 от 3

< 1 2 3
Публикувано на 11-03-2013 13:26 | RE: West Newton Farm, Somerset
fififtoo
Потребител

Да разгледахме го сайта друго си е да ти каже някой ,който е бил .

Публикувано на 13-03-2013 20:18 | RE: West Newton Farm, Somerset
kate0606
Потребител

Така е
Публикувано на 19-02-2014 17:40 | RE: West Newton Farm, Somerset
Ani_876
Потребител

Кажете ми нещо за тази ферма, какви са условията там? Как е работата и заплащането?
Публикувано на 19-02-2014 18:34 | RE: West Newton Farm, Somerset
kaka_draka
Потребител

Ani_876 писа:
Кажете ми нещо за тази ферма, какви са условията там? Как е работата и заплащането?

условията поне допреди 2-3 години бяха прелест - нови каравани, със санитарен възел вътре, заплащането е на норма, както всички ягодови ферми, гонят ако системно нормата не се изпълнява... това е. Не съм ходила там, това го знам от мои приятели, които бяха разпределени в тази ферма. Какво може да се заработи и спести е въпрос без отговор . зависи много от времето, броя на хората там, личните нагласи и т.н.
Публикувано на 19-02-2015 23:33 | RE: West Newton Farm, Somerset
mihailova80
Потребител

здавейте. моля който е бил там да даде инфо. благодаря
Публикувано на 20-02-2015 14:11 | RE: West Newton Farm, Somerset
mihailova80
Потребител

ехоооо, никой ли нее бил в тази ферма?
Публикувано на 12-05-2015 13:02 | RE: West Newton Farm, Somerset
anita_tacheva
Потребител

Здравейте и от мен.Аз бях в тази ферма 2009,условията за живот са приемливи.Има каравани и къщи с малки стай.Както е написал друг потребител в самото начало на тази тема,едната супервайзерка е литовка(жената на шефа) и естествено литовците бяха настанени в караваните,а ние българите в къщите.Но това не е проблем,даже беше по-добре защото така бяхме разделени.Баните,тоалетните и пералното помещение са отделно от спалните помещения.Работата не е лека,но заплащането е добро.Имала съм приятели,които са работили по други ферми и са им плащали по 1,5лири за касетка,а в тази ферма не е падала касетката под 2,20.Наема е беше евтин,около 35паунда на седмица,като това включва ток,вода,газ и пералня(без прах за пране )Аз изкарах едно чудесно лято,пълно с купони(всеки петък) и много нови приятели.Тази година ще се връщам отново там,но заминавам без фирма организатор,писах на фермера.На тези,който не мислят че работата на полето не е за тях,въобще да не се захващат.Не е лесно да си наведен по цял ден.И условията разбира се не са като у дома laugh

П.С.Относно това,че Стася пише касетки на литовците не мога да се съглася.Но литовците могат да си крадат пълни касетки от твоят ред и да ги предават като техни.Трябва да имаш очи и на гърба Дано съм помогнала на някой за в бъдеще .

страница 3 от 3

< 1 2 3

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23771 | Форумни мнения 29755 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 97 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: martinavasileva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
wonwoo LyubomirLyub... miro75 martinavasileva viktor2013 Mitre AK 47 mitko55 matikanova precakan slavka stoilova borko75 emo-ivanov ag_s tsetsko23 Usi AnaBacheva quiksilver piipito Vesislav93 ZedYago kelo maia333 Acmo70 vixren

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2020 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти