Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.

страница 1 от 5

1 2 3 4 > >>
Публикувано на 25-11-2015 12:57 | Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
Jasondelica
Потребител

Позволих си да отворя нова тема, защото тази ферма я няма във форума, а попаднах на тяхна обява в jobs.bg а също така и съм кандидатствал по обявата. Линк към обявата: http://www.jobs.bg/f2997534
Старата тема тук във форума е за работа в Ирландия в предприятие за Месопреработване чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd. и техния представител в България ''Николай Георгиев'' Линк към темата тук: http://bit.ly/1QHE3Sg

Същия посредник в момента има обява в jobs.bg както и в сайта на Lawlor & Associates Recruitment Ltd. за Бране на Гъби във ферма Thakeham, Pulborough, West Sussex UK.
LAWLOR & ASSOCIATES RECRUITMENT LTD.
Месторабота: Thakeham / Великобритания

Работници за бране на гъби

Описание и Изисквания:
Нашият клиент е един от най-големите производители на гъби в света, притежаващ фабрики във Великобритания, Ирландия, Холандия, Германия, Белгия и Канада, където работят над 3500 работници от 41 националности. Компанията произвежда над 1800т. гъби всяка седмица, които продава в шест държави.

В момента търсим работници за бране на гъби за три от фабриките на клиента във Великобритания.

Детайли на работната позиция:

Ръчно бране на гъби, разположени в климатизирани тунели на няколко нива;
Започване на работният ден в 6:00ч. сутринта;
Гъвкаво работно време - между 39 и 48 работни часа на седмица;
Заплащане от ?6.70 (британски паунда) на час. Заплатата се превежда всяка седмица по банкова сметка;
20 дни платен годишен отпуск;
Не се изисква английски език;
Съдействие от работодателя при кандидатстване за осигурителен номер и откриване на банкова сметка;
Работодателят осигурява обучение на персонала.
Изисквания към кандидатите:

Опит в бране на плодове или зеленчуци;
Изпълнение на дневните норми;
Пъргавина, сръчност и добро здравословно състояние.

===================================================
Линк към сайта на Lawlor & Associates Recruitment Ltd.: http://www.lawlorassociates.com/jobs

Нека всички, които са кандидатствали по тази обява да пишат във темата тук. Аз вече кандидатствах и очаквам отговор. Който има по подробна информация за посредника и фермата за гъби в Англия - нека сподели.
Ще се радвам да разбера, че и други хора са кандидатствали, чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd. и техния представител Николай Георгиев. Трябва също така да се знае, че Thakeham Farm работи с Monaghan Mushrooms можете да проверите тук: http://www.monaghan-mushrooms.com/contact-us
Стара тема във форума за Monaghan Mushrooms Farms тук: http://bit.ly/1lhpl7d

Редактирано от Jasondelica на 25-11-2015 13:06
Публикувано на 25-11-2015 21:32 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
petar petrov
Потребител

здравейте, някои може ли да ми каже нещо за фермата?
Публикувано на 26-11-2015 15:24 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
Jasondelica
Потребител

Имате ли някакъв отговор изобщо от тях, защото аз кандидатствах на 24.11 (Вторник) и нямам никакъв отговор, подал съм изрядно CV на Английски + снимка. Пишете хора, да си мълчим всички можем!
Публикувано на 26-11-2015 16:09 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
Krasko
Потребител

Aз също кандидатствах (преди седмица)и нямам отговор
Публикувано на 26-11-2015 16:39 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
Maiky
Потребител

Аз също кандидатствах там преди 5 дни но няма отговор. Ако си търсите спешна работа може да кандидатствате в g's fresh salads веднага ме одобриха.
Публикувано на 26-11-2015 23:17 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
Jasondelica
Потребител

Maiky писа:
Ако си търсите спешна работа може да кандидатствате в g's fresh salads веднага ме одобриха.

Гледам, че и те имат обява за гъби както за бране така и за пакхауса им wink чудя се дали да не им пусна едно CV и за тях ...
Е не искам да е спешна а сигурна!
Редактирано от Jasondelica на 26-11-2015 23:19
Публикувано на 10-12-2015 14:36 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
Jasondelica
Потребител

Някой с някакви новини от този агент Николай Георгиев. До този момент, никакъв отговор от тяхна страна.
Информацията за тази обява и работа във ферма за гъби е доста оскъдна, ще помоля всеки който има някаква информация, да не се притеснява и нека сподели, за това е направен форума. Минаха седмици а никакъв отговор, аз вече почти се отказах да чакам, то има ли вече смисъл ?
Публикувано на 10-12-2015 20:40 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
zahar4e1
Потребител

Нова група ще се сформира след нова година .
След като сте изпратили Cv-та , Николай Георгиев се свързва с кандидатите , след което се провежда скайп интервю.

Публикувано на 16-12-2015 15:58 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
galenceto_fff
Потребител

здравейте,и аз кандидатствах по обявата за гъби.Николай Георгиев ми писа да отговоря на няколко въпроса след това ми се обади и се уговорихме за скайп интервю,което днес проведох с хората от фермата сега очаквам да видя какъв ще е резултата.На вас някой звънял ли е има ли някой друг който е кандидатствал
Публикувано на 16-12-2015 18:53 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
asen zlatinov
Потребител

Da az I moq priqtelka no vse oshte nqmame otgovor sled kolko vreme ti se obadiha

Ivo: пиши на кирилица!
Редактирано от Ivo на 16-12-2015 20:59

страница 1 от 5

1 2 3 4 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23834 | Форумни мнения 29799 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 44 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Cecoboro
Бригадири в момента или преди малко във форума:
mitko55 miro75 Cecoboro Dok kobra80 Stan923 Korteza12 Zelenotooo stitches95 Lili Tulashka sitalk2004 DS borko75 nik77 Ivo berimbolo Shelby67 t0sheftw1 gesha1912 RolsiNaj thewarriord drumev mariq73 alex20076 piscun

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти