Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.

страница 2 от 5

< 1 2 3 4 5 >
Публикувано на 17-12-2015 15:18 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
Emo88
Потребител

az minah skype intervu koito e minal neka da si pogovorim po skype koito jelae

Публикувано на 17-12-2015 16:38 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
Svetlinho17
Потребител

Ние с моята приятелка вчера минахме интервю и сега чакаме някой ходил ли е там да сподели как е
Публикувано на 18-12-2015 09:40 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
galenceto_fff
Потребител

asen zlatinov писа:
Da az I moq priqtelka no vse oshte nqmame otgovor sled kolko vreme ti se obadiha

Ivo: пиши на кирилица!

На 11 ми писаха,на 14 ми се обадиха и на 16 интервюто
Публикувано на 19-12-2015 19:15 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
Jasondelica
Потребител

Аз не съм одобрен явно, щом вече са минали интервютата и са подбрали работниците. Аз още през Ноември кандидатствах, но никой не ми изпрати имейл с покана за интервю. А така се надявах при факт че знам Английски добре и имам изрядно CV на Английски + стаж на бригада в Англия. На одобрените - честито!
Някой бе споменал за втора група след нова година, който знае повече подробности, нека сподели. В момента имат нова обява бране на гъби но в Холандия. Не знам да чакам ли, вече се отказах....
Публикувано на 20-12-2015 20:59 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
galenceto_fff
Потребител

Jasondelica писа:
Аз не съм одобрен явно, щом вече са минали интервютата и са подбрали работниците. Аз още през Ноември кандидатствах, но никой не ми изпрати имейл с покана за интервю. А така се надявах при факт че знам Английски добре и имам изрядно CV на Английски + стаж на бригада в Англия. На одобрените - честито!
Някой бе споменал за втора група след нова година, който знае повече подробности, нека сподели. В момента имат нова обява бране на гъби но в Холандия. Не знам да чакам ли, вече се отказах....

аз все още незнам дали са удобрена след интервюто не са ми се обаждали.Много се надявам но ще видим.аз бях кандидатствала по тази обява ноември,не се отчайвай може да ти се обадят
Публикувано на 21-12-2015 10:01 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
Mila_sf
Потребител

Jasondelica писа:

Погледни си начина на писане, знаеш език, предполагам и с висше образование...Те не търсят такива, вярвай ми. Знам го от опит. Трябва да се показваш като най- голямата невежа, за да те одобрят. На интервюто - не знаеш език, нямаш образование, от Горно Надолнище си и прочее. Иначе ще се мотаеш само и ще ти губят времето с безмислени интервюта. Ще те одобрят някъде, но ако трябва да запълнят място и са на зор.
Публикувано на 27-12-2015 13:28 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
Svetlinho17
Потребител

какво стана някой да е получил някаква информация да е одобрен ?
Публикувано на 31-12-2015 13:40 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
Jasondelica
Потребител

A има ли изобщо някой заминал, какво стана с групата която е заминала през Декември (евентуално) ? Никой нищо не написа.
Публикувано на 04-01-2016 21:03 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
zahar4e1
Потребител

Обаждат се когато намерят настаняване. Аз вече 2 седмица съм във фермата , ще отворят нова ферма за където предполагам че ще търсят още работници.
Публикувано на 04-01-2016 23:09 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
fytbolistkata14
Потребител

Работиш ли през тези две седмици, разкажи малко за заминаването, за фермата ??clap

„Вие сте това, което правите, а не това, което казвате, че ще направите.“
Редактирано от fytbolistkata14 на 04-01-2016 23:29

страница 2 от 5

< 1 2 3 4 5 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23834 | Форумни мнения 29799 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 60 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Cecoboro
Бригадири в момента или преди малко във форума:
mitko55 miro75 Cecoboro Dok kobra80 Stan923 Korteza12 Zelenotooo stitches95 Lili Tulashka sitalk2004 DS borko75 nik77 Ivo berimbolo Shelby67 t0sheftw1 gesha1912 RolsiNaj thewarriord drumev mariq73 alex20076 piscun

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти