Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.

страница 5 от 5

<< < 2 3 4 5
Публикувано на 09-06-2016 18:49 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
sweetyyy
Потребител

Здравейте,да има някой който заминава на 19.06 за Англия да пише

Редактирано от sweetyyy на 09-06-2016 18:50
Публикувано на 10-06-2016 12:12 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
iko
Потребител

да аз съм за 19 оставил съм лично собщение.
Публикувано на 14-06-2016 15:33 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
meri_ilieva
Потребител

Здравейте ! Искам да отправя запитване към вас : Бихте ли ми препоръчали някоя агенция ( оутсорсинг ), която осигурява работа във Великобритания? Аз за момента съм кандидатствала вече с една и имам оферта, но все пак се притеснявам тъй като за първи път ще ходя в Англия и ми се иска да събера повече инфо от хора, които са били . Ще съм много благодарна на откровени мнения
Редактирано от meri_ilieva на 14-06-2016 15:34
Публикувано на 03-09-2016 14:30 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
dimitar19
Потребител

meri_ilieva писа:
Здравейте ! Искам да отправя запитване към вас : Бихте ли ми препоръчали някоя агенция ( оутсорсинг ), която осигурява работа във Великобритания? Аз за момента съм кандидатствала вече с една и имам оферта, но все пак се притеснявам тъй като за първи път ще ходя в Англия и ми се иска да събера повече инфо от хора, които са били . Ще съм много благодарна на откровени мнения
Публикувано на 03-09-2016 14:31 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
dimitar19
Потребител

meri_ilieva писа:
Публикувано на 03-09-2016 14:33 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
dimitar19
Потребител

[quote]dimitar19 писа:
[quote]meri_ilieva писа:
Здравейте ! Искам да отправя запитване към вас : Бихте ли ми препоръчали някоя агенция ( оутсорсинг ), която осигурява работа във Великобритания? Аз за момента съм кандидатствала вече с една и имам оферта, но все пак се притеснявам тъй като за първи път ще ходя в Англия и ми се иска да събера повече инфо от хора, които са били . Ще съм много благодарна на откровени мнения i az chakam otgovor imah interview
Публикувано на 03-09-2016 14:40 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
dimitar19
Потребител

i az chkam otgovor minah interview ama neznam kolko vreme shte chakam
Публикувано на 18-04-2017 20:11 | RE: Thakeham Farm, UK (Ферма за Гъби) чрез Lawlor & Associates Recruitment Ltd.
peshovich
Потребител

Моля някой да напише повече информация за фермата !

страница 5 от 5

<< < 2 3 4 5

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23834 | Форумни мнения 29799 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 63 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Cecoboro
Бригадири в момента или преди малко във форума:
mitko55 miro75 Cecoboro Dok kobra80 Stan923 Korteza12 Zelenotooo stitches95 Lili Tulashka sitalk2004 DS borko75 nik77 Ivo berimbolo Shelby67 t0sheftw1 gesha1912 RolsiNaj thewarriord drumev mariq73 alex20076 piscun

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти