Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Pannoxtone Court Farm

страница 2 от 4

< 1 2 3 4 >
Публикувано на 13-05-2009 10:46 | RE: Pannoxtone Court Farm
Komitov86
Потребител

Мерси много за хубавия отговор!!!Аз тръгвам с позитивна нагласа..все пак ако се замислим всичко е и до късмет... cool А това че е пълно с поляЦи,Ромънци и други агенти не е от значение...номера е да не крадът и да не се правят на велики,защото от думите ти разбирам че те са титуляри на фермата и е напълно възможно и да се правят на И сега като се събудих се сетих и за още нещо,което е сравнително важно...Вие да не сте патували случайно със микробусче,което ви взема от летището и ви оръсва по 40 паунда на човек.....?Защото на нас ни казаха,че можем да патуваме с някъв микробус на Българин,който ще ни вземе по 40 паунда и ще ни закара до фермата..... ....да обаче идва съществения въпрос ако и вие сте патували с тоя микоробус ..... чат пат сте разбирали английски,а ние 4-та сме голи и боси и ако ни стоварят в Херефорт ко прайм

Щастието не се измерва в парите,а в тяхното количество!!!
Публикувано на 13-05-2009 11:20 | RE: Pannoxtone Court Farm
blabla
Потребител

Не не сме пътували с този бус. Но ако незнаете английски и не сте ходили преди в UK, това с буса е най-добре. Ние пътувахме с автобус до Херефорд, но знаехме кое къде се намира. А от Херефорд може да се вземе такси около 25 паунда е, но се уговаряйте винаги за цената предварително.
Публикувано на 13-05-2009 18:08 | RE: Pannoxtone Court Farm
blabla
Потребител

Да успокоя всички, днес си писах с една колежка която беше цялото лято там и каза, че нещата са се оправили и имало парички!!! Честито на всички cool и ви пожелажам да прекарате едно невероятно лято в UK
Редактирано от blabla на 13-05-2009 18:12
Публикувано на 13-05-2009 23:12 | RE: Pannoxtone Court Farm
sveti-beti
Потребител

ох как си отдъхнах само ,че във вторник
Публикувано на 14-05-2009 00:55 | RE: Pannoxtone Court Farm
Komitov86
Потребител

Дамммм....... blabla е много прав..... Приятно лято на всички маниаци и дано всички се върнем нетолкова забогатели,а по-големи и по разумни.... cool Забравих да допълня най важното от където се тръгва УЖ "Живи и здрави"
УСПЕХ НА ВСИЧКИ ЗАМИНАВАЩИ!!!

Щастието не се измерва в парите,а в тяхното количество!!!
Публикувано на 16-05-2009 16:51 | RE: Pannoxtone Court Farm
inaya
Потребител

Вече сме тук, НО ... тук е адът... нищо не е както в описанието на Concordia ... Всичко е пълна мизерия, няма WC и бани в караваните, никакви ел. уреди... има две перални за цялата ферма и четери бани за всички... Няма работа, работело се по 4 часа, за седмица 80 паунда... Ако искаш да ядеш трябва да платиш на някакъв си 5 паунда за да те закара на магазин...
Публикувано на 16-05-2009 19:03 | RE: Pannoxtone Court Farm
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

На колко човека се падат тези 2 перални...защото примерно тук при нас в Jepco са 3 перални на 100 човека, но общо взето се дореждаш до тях ..

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 27-06-2009 18:07 | RE: Pannoxtone Court Farm
Kingy
Потребител

inaya писа:
Вече сме тук, НО ... тук е адът... нищо не е както в описанието на Concordia ... Всичко е пълна мизерия, няма WC и бани в караваните, никакви ел. уреди... има две перални за цялата ферма и четери бани за всички... Няма работа, работело се по 4 часа, за седмица 80 паунда... Ако искаш да ядеш трябва да платиш на някакъв си 5 паунда за да те закара на магазин...

* razz
Както каэва Сепуко , ,Кво стана , че не вечерахме"?
Нали уж всичко се било оправило , и Светата Конкордия била проверила случая?
Редактирано от Kingy на 27-06-2009 18:18
Публикувано на 05-08-2010 16:12 | RE: Pannoxtone Court Farm
cvetka55
Потребител

Някой ходил ли е тази година? Как са условията, имам оферта в момента и ако някой може да ми даде повече информация, ще съм много благодарна!
Публикувано на 09-09-2010 11:58 | RE: Pannoxtone Court Farm
ZVQRA
Потребител

cvetka55 писа:
Някой ходил ли е тази година? Как са условията, имам оферта в момента и ако някой може да ми даде повече информация, ще съм много благодарна!

Кога заминаваш? Аз бях там миналата година, ако не е мнго късно вече мога да ти дам малко инфо.

страница 2 от 4

< 1 2 3 4 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23828 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 70 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Desi Stoeva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo mitko55 batko87 plamen365 Ivo feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти