Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: BRUCE FARM

страница 2 от 4

< 1 2 3 4 >
Публикувано на 21-04-2011 15:00 | RE: BRUCE FARM
vafleto
Потребител

много е относително да ви говоря за тази ферма прекарах там 5 сезона. Има хубави моменти и лоши. Условията за живеене са мн добри.Каравани от4-6 човека.Обзаведени,вода, газ,тока е безплатен. Общи перални.МН добре подреден караван парк/извън Мигъл/на 20м до спирка за дънди и пърт.
Работата е различна и мн зависи от късмета ти / има 2 свободни места за вайзери със сигорност/Ако берете ягоди ще е на мн ниска цена не повече от 1.9 за 5.2 или за 5.8 кг на касетка и 2 ри клас за 0.80 до 1 на касетка. тепърва се прави тейбъл топ систем. има българи от 2 години като пикери. Иначе преди това си бяхме около 20 тина и бяхме мн добре от към работа. Сега вече има пикери и става кофти за тях- гадно си е да береш и то за малко пари.Има норма от 3 касетки на час, според цената на касетка и мин заплащане 5.93 се изчисляава.Прави се проверка на всеки 3 часа а тези които не я покриват се пращат да си ходят в караваните.Бере се с колички.Има слама по земята но си носете наколенки за строителството.Малините са сладка работа но пак зависи от цената колко ще изкараш. 2.20 до 2.90-3.00. Едно време бяха др цените и имаше хора които изкарваха по стотче всеки божи ден на малини, а през 2010 мн трудно се заработваха 80 и то мн рядко и след кои тим береш.Имаше мн гонения през последните 2 години. Както в всяка др ягодова ферма. Българи и ромънци супервизори. Зам мениджар на полето е РОМКА.Около 250-300 берачи.65 каравани има и др акомодейшън. Норми , Норми и пак Норми.Ако се бъхтиш много 65 на ден или на минимома. В офиса са големи тарикати и някой пат се ококорваш на пей слипа с мн грешки, някой от които направени по тарикатския начин. Миналата година станаха някой каржби ва караваните- пазете се. Интернет има не мн добър, но има, Футболно игрище- не помня за коя година българите ставаме първи на Брусе къп.Има още боровинки картофи,касис,Пак хаус, тънел тим, обща работа...Фермата е хубава но да не си берач...Мн хора се връщат но и мн и теглят по една майна.Май повечко се връщат. Ако си бачкате няма да имате проблеми.
На добър път в Брусе фарм

Публикувано на 24-06-2011 14:39 | RE: BRUCE FARM
pacanga
Потребител

БРАВО СУПЕРВАЙЗЕРЕ ТОЖА О4АКВАХ ОТ ТЕБ,КАКВО ПРАВИ МАРИЯ,КОИ СА ВАЙЗЕРИТЕ КОИТО СЕ ОТКАЗАХ,ТО4ЕН 4ОВЕК БЕШЕ
Публикувано на 26-07-2011 23:24 | RE: BRUCE FARM
pacanga
Потребител

BQGAITE NADALEKO STOM STE IMATE POKANA OT BRUCE FARM,GOLQMA MIZERIA E ZAPLASHTANETO, A IZISKVANIQTA DA NE GOVORIM VSE EDNO BEREM JILTICI

Ivo: пиши на кирилица!
Редактирано от Ivo на 27-07-2011 12:20
Публикувано на 27-07-2011 00:58 | RE: BRUCE FARM
mgovedarska
Потребител

не знам на кого е това мнение,ама честно казано и не искам да знам.сте напиша и аз какво мисля за Bruce farm защото не е честно да се обижда без да се знаят всички факти.прекарала съм 5 сезона там и честно мисля че не е много лоша.работила съм и като берач на ягоди,и тежка работа през зимата съм вършила и хубава работа също съм имала.с други думи-всякаква работа съм вършила.верно че при стария менаджер беше по добре ама и сега не е зле.на които му се работи сте си изкара пари.а които го мързи и е отишъл само за купони естествено няма как да е доволен.фермата не е лоша.това го доказва и факта че в brigadiri.com няма поместени лоши мнения.я отворете за edward vinson например да видите колко страници са изписани.виждам че pacanga познава и vafleto и мен.това значи че не си за първа година там.и ако си бил там миналата година то би трябвало да си изкарал добри пари,а ако не си значи не си работил достатъчно.верно е че тази година е мн зле в bruce farm ама нека не насаждаме грешно впечатление у хората които сте ходят там следващите години.та нека сега да ти обясня защо се е получило така тази година,защото явно там не си намерил приятели сред старите работници които да ти кажат.през месец май в района там е имало много голяма буря.и като казвам буря не си представяй нещо незначително.все сам виждала бури през тия години ама такова нещо до сега не е имало-паднали тунели,унищожени полета и т.н.почти всички малини-начупени.до колкото разбрах само едно поле с малини било годно за бране.евала на момчетата че са вдигнали тунелите наново само за един месец при положение че това го правят цяла зима.жалко наистина за хората дето са отишли да берат тази година там.ама и такива неща се случват понякога.природните бедствия не могат да се избегнат.ама не насаждай в хората дето сте отидат там следващите години че фермата е лоша.за 5 години там лош сезон не съм видяла.то сигурно така стана защото ние се махнахме
Публикувано на 27-07-2011 01:18 | RE: BRUCE FARM
mgovedarska
Потребител

пък и ако си бил там миналата година и не си доволен защо си се върнал пак там
Публикувано на 27-07-2011 11:19 | RE: BRUCE FARM
mgovedarska
Потребител

определено не е от най хубавите ферми,ама не е и от най лошите.а и честно казано хубава ферма за ягoди няма.смея да го твърдя защото имам наблюдения върху още 2 ферми за ягоди.цените навсякъде варират между 1.60 до 2.20.а и работата във тези ферми си е тежка-все си наведен.това е ако не искате тежка работа не ходете във ферми за ягоди.успех
Публикувано на 03-08-2011 22:59 | RE: BRUCE FARM
pacanga
Потребител

значи аз тази година не кандидатствах никаде,намерих си работа в бг,миналата година бях там не се оплаквам а мога ли да знам ти коя си от всички ваизери или стеишанка ???????????????????????????????????????????????????????? а за после щте напиша и още коментари
Публикувано на 05-08-2011 02:14 | RE: BRUCE FARM
mgovedarska
Потребител

абе pacanga аз сякаш чух че това било сайт дето да помага на хората, които искат да заминат на бригада,ние тука май го обърнахме с тебе на лична кореспонденция.айде да ти задоволя любопитството и да приключваме-аз съм същата Мария за която питаш по горе.радвам се че си си намерил работа в Бг защото честно казано с всяка изминала година нещата в цяла Великобритания вървят на зле.и не ме оплювай много сега
Публикувано на 05-08-2011 22:41 | RE: BRUCE FARM
pacanga
Потребител

нека да опитат навън, да видят как се искарват пари да видят смисъла на живота,неприлича на това мамо тати даи ми парички, ти си новата вайзерка знам те,къде сте сега какво правите какво работите поздрави на VICTOR TEAM

Публикувано на 18-03-2012 21:13 | RE: BRUCE FARM
lifestile
Потребител

Здрасти ... Мария .... За работата в брус не мога да кажа нищо хубаво .. Пукат ти задника за никакви пари и се оправдават с бурята ... мениджъра е некадърник а и офис мениджъра е мазна алчна шотландка. Тези , които разправят че правят пари с мнооооого работа са прави , но там наистина е до късмет. И тези 10 - 15 паунда на ден в повече ти излизат през ... Имаше хора , който беряха и гониха норми и на сън (това е сериозно) беряха под леглата , а имаше и такива , които предните години бяха направили мнооого пари , но за 2-3 сезона бяха развалини ... по на 25 години(Метин). С други думи прецакано е .Има вайзери мижитурки и комплексари (Константин и Донатас) , и общо взето трудно можеш да се класираш за добри пари.

страница 2 от 4

< 1 2 3 4 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23828 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 84 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Desi Stoeva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo mitko55 batko87 plamen365 Ivo feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти