Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Rook Row Farm

страница 1 от 4

1 2 3 4 >
Публикувано на 11-05-2009 13:25 | Rook Row Farm
mimsi
Потребител

Някои нещо да каже за тази ферма.Ако има мнения и коментари пишете,мерси

Публикувано на 27-06-2009 08:57 | RE: Rook Row Farm
blizna4kata87
Потребител

Фермата е разположена в много красива местност. На 14 км от най близкия град.Фермата е малка. Фермера е ужасно мрънкащ човек.Постоянно повтаря по бързо по бързо. Ако не се справяте с работата ви връщам в БГ.Това се повтаря всеки ден по няколко пъти. Относно заплащането не мога точно да ти кажа защото съм едва от 1 седмица тук.В смисъл не съм получила още първата си заплата.Условията на живот са следните има каравани в които банята и тоалетната са вътре и съответно такива който банята и тоалетната са отвън.Вземете си по дебели дрехи че тук е много студено.
Публикувано на 10-03-2011 23:39 | RE: Rook Row Farm
mmm
Потребител

Здравейте, тази година ще заминавам за тази ферма, ако има някои някаква информация ще съм благодарна ако сподели и ни запознае малко с условията на работа и с начина на живот. Благодаря за вниманието
Публикувано на 03-06-2011 16:48 | RE: Rook Row Farm
elwood
Потребител
nozes4o

и аз тази година имам оферта за тази ферма, но от прочетеното по-горе добих някаква представа за фермата, моята оферта е за 18.08--30.11 и се чудя не е ли прекалено късно за боб и тиквички sad
Публикувано на 06-06-2011 19:03 | RE: Rook Row Farm
vlado
Потребител

Моля дайте някаква актуална информация за тази ферма.
Публикувано на 17-04-2012 12:36 | RE: Rook Row Farm
conan_1
Потребител

Роок роу фарм - Заплащането е нормално 150-300+ на седмица зависи от работата и колко ди давате зор. За момичетата е доста по леко но пък карат ужасно дълги смени. Условията за живот неса лоши в сравнение с другите ферми ,но не очаквайте да е 5 звезди хотел. Шефът и жена му мрънкат доста но това са повече само психо атаки и ако не ти пука и си бачкаш съвестно няма разправии - от към пари винаги са давали вс до стотинка и ако ина проблем го коригират. Обстановката е доста спартанска и има много малко забавления - още повече града далечно , но се търпи . Хора подбират долу горе колкото им трябват така че почти винаги вс имат работа.
Не се толерират запои и шумни купони като това може да доведе до изгонване или просто пефа бута главния шалтер на караваните и спира тока до сутринта. Неговата къща и караваните са в непосредствена близост ,така че ако сте кротки няма проблеми никакви. Имат готовност да помогнат ако има проблеми и бадат попитани учтиво. Работата завизи до огромна степен от сезона като за последните няколко години съм виждал както и много силни , така и по слаби сезони - вс според времето. Дрехи и спални чували за по студено време задължителни - преди 2 години българите се оляха и масово дъниха по 2-3 духалки в каравана нон стоп което доведе до умопомрачителни сметки за ток , дори когата ходиха на полето пе4ките се оставяха да бичат, Това мн ядоса фермера така че вече тока не е без пари а с ваучери и вс си прави сметка. Храната е долу горе добре подсигурена - ходи се вс ден на групи по 15-20 човека (кой когато му е денят) като се редува - една седмица Теско една Морисанс . Екскурзии има няколко на сезон с право на избор и гласуване.
ЗАключение : Тежка работа ,но ако си нялягате парцалите парички се вадят, условията не са като в приказките но като за бригада съвсем поносими, фермерът е чешит и много обичча да мрънка и прави психо атаки , но е добър човек - просто с жена му и една вайзерка трябва да се справят с над 120 човека които често изглупяват . Ако сте решили да бачкате здраво и исъзнавате че не отивате на хотел и спа с малко помош от времето фермата не е лоша cry Успех и ако видите сив фокус с пловдивска регистрация свиркайте да се запознаем ! razz
Публикувано на 01-01-2014 17:48 | RE: Rook Row Farm
bocetooo
Потребител
bocetooo

интернет има ли в караваните да попитам , су6то така се интересувам вау4ера за ток колко време мойе да се ползва ?
Публикувано на 02-01-2014 10:26 | RE: Rook Row Farm
sandanski
Потребител

Ха това каде се вика на полето по-бързо и сега може да го вика но да плаше хората със заминаване към бг може да го забравят вече razz
Публикувано на 11-04-2014 17:04 | RE: Rook Row Farm
conan_1
Потребител

Има няколко българи в момента, момчета мисля Сезона обещава да е хубав ако позволи времето, но като цяло закъснява май май . Повече народ ще ходят към края на Май
Публикувано на 17-04-2014 13:12 | RE: Rook Row Farm
ellinore
Потребител

Тази година аз и още една приятелка също ще сме в тази ферма. Работният ни период започва на 23.06.
Доколкото разбрах фермата е насред пустошта и няма как самичък да стигнеш до града, но няма ли автобусни спирки близо до фермата? Казаха ни също че има интернет във фермата - във всяка каравана ли има? Надявам се да се изкарват парички там, все пак за това отиваме

страница 1 от 4

1 2 3 4 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23840 | Форумни мнения 29802 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 46 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: tsveti023
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 deni_kost tsveti023 Ivo gesha1912 D_silva papazov_ivailo emo-ivanov mihailova80 Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt batko87 mitko55 Mechoo DS Cecoboro Dok kobra80 Stan923 Korteza12 Zelenotooo

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти