Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Coombe Farm, Maidstone, Kent

страница 2 от 2

< 1 2
Публикувано на 10-06-2010 20:09 | RE: Coombe Farm, Maidstone, Kent
kals
Потребител

Maidstone e neveroqten grad,,,,,,,,,,,,,,kusmet.............postoqnno ima kakvo da se vidi tam........clapclapclapclap

Публикувано на 14-03-2011 02:09 | RE: Coombe Farm, Maidstone, Kent
NanyNany
Потребител

Истината и реалността във UK фермите ,спрямо моята гледна точка.
Първо и главно правило в една ферма -БЪРЗО И КАЧЕСТВЕНО за МАЛКО ПАРИ.
Английските фермери,в повечето случаи ,са алчни измамници.Просто изматата е някак си законна.Тоест получил се е един омагьосан кръг, в които основна роля играе и правителството на UK.Защо ли?Много просто-никoй уважаващ себе си английски гражданин ,няма да работи такава работа за тези пари.Английското правителство,много добре знае това и българите и поляците им идват като топъл хляб.Плащат данъци , харчат пари в Uk, изкупават им боклуците и т.н.Рай.!Всички животни са равни но някои са по равни от останалите-в повечето Ферми управляват поляци -менажера е поляк-по леката работа е вършат те,а Българитег най-жадната.Не си доволен и се оплакваш-прав ти път ,балъци колкото искаш.Друг е въпросът че ние не си търсим правата.Давам пример-работиш по 16 часа на ден ,8 от които без почивка ,мозъкут ти спира да функционира, ставаш робот ,който иска само да се прибере и да легне.Но нищо не свършва със самото прибиране.Шоуто тепърва предстои,в цампа постоянно има пияни и другирани хора ,които вършат неща ,които мозъкут не ми ги побира.(И АЗ СЪМ ЗЛОУПОТРЕБЯВАЛ С АЛКОХОЛ,ТАКОВА ЧУДО НЕ СЪМ ВИЖДАЛ).Човек има да мисли за първични неща като как да отиде до мизерната баня и тоалетна,как да се изкъпе ,без някои пумак да не му дръпне завесата и да направи коментар на .......(пълно е с пумаци и селяни,които изведнъж се узовават в Uk и не са виждали нищо друго освен туннелите с ягоди и местния magazin.)Цонцордя и фермерите имат нови изисквания-кандидатите за работа да не трябва да са били на бригада,защо ли?Ами много по лесен си за манипулация Фермерът никога не е доволен за него ти си само един номер ,винаги ще ти бъде казано че нищо не си свършил,че си некадърен и хората се връзват и дават максимума от себе си ,за да се окажат после в леглото и десет дена не могат да мръднат.А за Българите няма какво да коментирам:има такива които са от по 8,9 години в тази ферма и тук живеят.В pack house а ,правят клопки ,защото не искат други българи да работят там много хора изгърмяха и повече в pack house а няма да стъпят.А парите са там ,иначе на полето 120 ,130 поунда ти остават чисти,което за тази мизерия ,в която живееш (тоалетните са на 150 метра от караваната) не си залъжава,но стискат зъби и това е.Въобще изрази като \ъ\ъда та еба в устата,, и много по брутални са ежеминутни в ежедневието.Да нямаш вода в караваната за мен е мизерия Гледаш от смешната страна на нещата и така ,иначе човек може да се побърка.НЕ НАРОД А МЪРША -ТОВА СМЕ НИЕ.Казано е отдавна и е абсоллютната истина
МНОГО МНОГО ВИ СЪЧУВСТВАМ МИЗЕРИЯ ДО УШИТЕ сега може да не ми вярвате но ще се убедите сами !!!!!
Публикувано на 02-05-2011 18:29 | RE: Coombe Farm, Maidstone, Kent
mim12
Потребител

наистина много добра ферма,заслужава си
Публикувано на 15-05-2011 17:23 | RE: Coombe Farm, Maidstone, Kent
Lautrec
Потребител

NanyNany писа:
Истината и реалността във UK фермите ,спрямо моята гледна точка.
Първо и главно правило в една ферма -БЪРЗО И КАЧЕСТВЕНО за МАЛКО ПАРИ.
Английските фермери,в повечето случаи ,са алчни измамници.Просто изматата е някак си законна.Тоест получил се е един омагьосан кръг, в които основна роля играе и правителството на UK.Защо ли?Много просто-никoй уважаващ себе си английски гражданин ,няма да работи такава работа за тези пари.Английското правителство,много добре знае това и българите и поляците им идват като топъл хляб.Плащат данъци , харчат пари в Uk, изкупават им боклуците и т.н.Рай.!Всички животни са равни но някои са по равни от останалите-в повечето Ферми управляват поляци -менажера е поляк-по леката работа е вършат те,а Българитег най-жадната.Не си доволен и се оплакваш-прав ти път ,балъци колкото искаш.Друг е въпросът че ние не си търсим правата.Давам пример-работиш по 16 часа на ден ,8 от които без почивка ,мозъкут ти спира да функционира, ставаш робот ,който иска само да се прибере и да легне.Но нищо не свършва със самото прибиране.Шоуто тепърва предстои,в цампа постоянно има пияни и другирани хора ,които вършат неща ,които мозъкут не ми ги побира.(И АЗ СЪМ ЗЛОУПОТРЕБЯВАЛ С АЛКОХОЛ,ТАКОВА ЧУДО НЕ СЪМ ВИЖДАЛ).Човек има да мисли за първични неща като как да отиде до мизерната баня и тоалетна,как да се изкъпе ,без някои пумак да не му дръпне завесата и да направи коментар на .......(пълно е с пумаци и селяни,които изведнъж се узовават в Uk и не са виждали нищо друго освен туннелите с ягоди и местния magazin.)Цонцордя и фермерите имат нови изисквания-кандидатите за работа да не трябва да са били на бригада,защо ли?Ами много по лесен си за манипулация Фермерът никога не е доволен за него ти си само един номер ,винаги ще ти бъде казано че нищо не си свършил,че си некадърен и хората се връзват и дават максимума от себе си ,за да се окажат после в леглото и десет дена не могат да мръднат.А за Българите няма какво да коментирам:има такива които са от по 8,9 години в тази ферма и тук живеят.В pack house а ,правят клопки ,защото не искат други българи да работят там много хора изгърмяха и повече в pack house а няма да стъпят.А парите са там ,иначе на полето 120 ,130 поунда ти остават чисти,което за тази мизерия ,в която живееш (тоалетните са на 150 метра от караваната) не си залъжава,но стискат зъби и това е.Въобще изрази като \ъ\ъда та еба в устата,, и много по брутални са ежеминутни в ежедневието.Да нямаш вода в караваната за мен е мизерия Гледаш от смешната страна на нещата и така ,иначе човек може да се побърка.НЕ НАРОД А МЪРША -ТОВА СМЕ НИЕ.Казано е отдавна и е абсоллютната истина
МНОГО МНОГО ВИ СЪЧУВСТВАМ МИЗЕРИЯ ДО УШИТЕ сега може да не ми вярвате но ще се убедите сами !!!!!

Подкрепям. Само ще добавя, че основните фигури поляци и литовци се поддържат много имат си хора които се грижат да имат работа и ... ПИИНЕ.
А нашите мърши - разбирайте БГ посредниците - пращат "бедните" хора без никаква подкрепа. Абе ще се затрие нашата държа и това.
Публикувано на 15-05-2013 14:09 | RE: Coombe Farm, Maidstone, Kent
yoana5555
Потребител

Здравейте!Можете ли да ми дадете някаква информация.Аз тръгвам на 7 юни за тая ферма.
Публикувано на 08-01-2014 17:58 | RE: Coombe Farm, Maidstone, Kent
yoana5555
Потребител

Тая ферма е била хубава преди години-сега е най-лъжливата и ниско заплатена ферма в област Кент! Била съм 3 години в Англия в 4ри ферми включително и в тая повярвайте ми такъв некоректен фермер не бях срещала-може би защото е българин.Излъга ни с holliday pay,постоянно ни смъкваха цените на касетките,подиграваха се с нас.НЕ ОТИВАЙТЕ ТАМ!За ваше добро го написах това!

страница 2 от 2

< 1 2

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23839 | Форумни мнения 29802 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 56 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Iskra Rusanova
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 gesha1912 emo-ivanov mihailova80 Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt batko87 mitko55 Mechoo DS Cecoboro Dok kobra80 Stan923 Korteza12 Zelenotooo stitches95 Lili Tulashka sitalk2004 borko75 nik77

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти