Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Oakington tomato farm

страница 4 от 7

< 1 2 3 4 5 6 7 >
Публикувано на 24-04-2010 12:55 | RE: :)
Valmont
Потребител

Zdraveite na vsichki
Izvinqvam se za Latinicata na koqto pisha ,no v momenta ne razpolagam s kirilica!!!
Savsem slucahaino popadnah na tazi temata.
Az i Priqtelkata mi sashto sme za sashtata ferma i zaminavame sas sashtiq chovek Kriastian Mitev!
Platili sme vsichko podpisali sme dogovori i sega chakame za Rabotnite ni karti!
Predi 3-4 dni se chuh s Kristian da vidq kakvo stava i do kakav etap sme stignali toi kaza che e izpratil dokumentite ni i chaka data za potvarjdeniq ot fermera!!!
Nie posochihme data v dogovorite ni 28 may , no Kristian kaza che moje i da zaminem June mesec! no
Po princip sme dokolkoto razbrah grupa ot 20 choveka za kraq na MAY mesec, 1vata grupa e bila za nachaloto na may,no q izmestili za 16ti may!
Sega vijdam che Smile e napisal che nqma da zaminava i chestno kazano malko se pritesnihme veche.Zashtoto naistina sme v palna neqsnota kakvo stava s zaminavaneto i gore dolu koga shte se stane fakt to!!! sad
Ako nqkoi ima nqkakva informaciq kakvato i da bilo, za zaminavaneto v posochenata ferma i posrednik mu e Kristian Mitev, molq neka pishe tuk na lichno ili pak na e-mail
Blagodarq na vsichki predvaritelno !!!

Публикувано на 25-04-2010 20:23 | RE: ягоди в Oakigrton Cambridge, Dru drayton road
killar1980
Потребител

Аз на 13-ти заминавам! Като пристигна ще споделя някакви впечатления от фермата. И снимки ще кача стига да има свестен интернет .
Публикувано на 26-04-2010 14:02 | RE: ягоди в Oakigrton Cambridge, Dru drayton road
Valmont
Потребител

killar1980 Браво това е много хубаво ,че си получил дата за заминаване!!!
Дано всичко е наред стискаме палци
На нас засега ни остава да чакаме има още почти един месец и до края на май да видим какво ще става
Публикувано на 29-04-2010 13:19 | RE: ягоди в Oakigrton Cambridge, Dru drayton road
nelito
Потребител

killar,и аз ще заминавам за същата ферма,но на 15 май.Разбрах,че ти ще си с групата за 13 май,в която аз и моята приятелка не фигурираме,въпреки изричното ни желание.Ако имаш някаква информация относно транспорта до фермата ще те помоля да пишеш,защото си нямам представа как да стигна до там.Вас ще ви чака ли фермера?На нас ни бе обяснено,че трябва да се придвижим с такси,но не ми е ясно от Оакингтън ли трябва да го хванем или от Кеймбридж.
Публикувано на 01-05-2010 09:39 | RE: ягоди в Oakigrton Cambridge, Dru drayton road
easy
Потребител

molq koito moje ot parvata grupa da drasne 2 reda kato otidete az sam ot vtorata grupa i 4akam data
Публикувано на 01-05-2010 12:45 | RE: ягоди в Oakigrton Cambridge, Dru drayton road
makri_85
Потребител

Абе хора не мога да ви разбера!Например "nelito"-защо вместо да мрънкаш и пишеш тъпотии не помолиш да ти уредят такси,което да ви чака на летището???Само се оплаквате ,а по принцип никой не ви е длъжен да ви води за ръчичка до фермата-мен поне до сега не са ме водили!А вие утре може да поискате и да дойдев някой да работи заради вас!!!
Публикувано на 02-05-2010 17:22 | RE: ягоди в Oakigrton Cambridge, Dru drayton road
killar1980
Потребител

Ок като отида ще драсна някой ред да кажа как е обстановката и какви са условията.
Публикувано на 16-05-2010 05:13 | RE: ягоди в Oakigrton Cambridge, Dru drayton road
killar1980
Потребител

Вече съм във Фермата. За сега не мога да кача снимки. Караваните са гаднички общо взето, но ние си избрахме доста хубава бих казал, дори старите във фермата се учудиха как така на нас са ни я дали. Вътре си има всичко кухня - печка, хладилник, микровълнова, чинии, вилици, радиатор
хол с маса, диван, столове
3 стаи - 1 голяма спалня и 2 по малки стаи с по 2 легла вътре
баня и отделно тоалетна вътре в караваната.
Тука е доста студено дори вечер падат под 0 С температурите.
25-28 каравани са общо(5-6 като нашата новички) За сега фермата е около 60 човека с нас в пика се очаква да стане около 100. Фермата е само за ягоди само високи над гърдите, а имало и някакви малини около 10 декара, но не съм ги виждал.
Другата седмица очакваме да ни дадат някаква работа, но нищо не се знае все още защото никой нищо не ти казва. Всеки казва шефа като каже тогава ще работите, а той човека не ни брои за живи само ни взе личните карти да ги снима и толкова.
Това е засега като мога ще кача снимки.
Публикувано на 27-05-2010 16:11 | RE: ягоди в Oakigrton Cambridge, Dru drayton road
argus
Потребител

killar1980 това не е фермата в facebook.
Да б'ереш на хората стоката.
ОТ IT кашони към щайги.
Редактирано от argus на 27-05-2010 16:23
Публикувано на 21-06-2010 20:28 | RE: ягоди в Oakigrton Cambridge, Dru drayton road
stun
Потребител

A killar iskam da te pitam kak sa horata tam za karavanite razbrah 4e ima hubavi ima i lo6i.az 6te idvam dr mesec . spored teb zaslujavali si da patuvam izob6to mn sam razdvoen v momenta

страница 4 от 7

< 1 2 3 4 5 6 7 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23828 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 76 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Desi Stoeva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo mitko55 batko87 plamen365 Ivo feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти