Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Sandfield Farm

страница 4 от 4

< 1 2 3 4
Публикувано на 18-03-2014 12:52 | RE: Sandfield Farm
h1des
Потребител

От 2012 има 2 коментара с инфо за фермата,никой ли не е ходил миналата година?Виждам,че и тази година има хора които се интересуват и никой нищо не споделя като информация!!И все пак ще се намери ли някой който да ни светне поне от 2013 как стоят нещата или пак по типично български ще играем на прее*и другарче.... Моля миналогодишните да се включат! Ще съм благодарен ако някой даде инфо ...вкл. и за pack house във фермата

Публикувано на 18-03-2014 14:30 | RE: Sandfield Farm
Mitko_Stefanov
Потребител

На прее.и другарче може да играят по другите ферми! Аз в другия раздел "Аз отивам - ти отиваш" съм написал, че който иска инфо да ми пише. http://brigadiri.com/forum/viewthread.php?forum_id=18&thread_id=3871 Около 15 човека ми писаха оттогава и всеки задава своите въпроси. На всеки един поотделно отговарям и ще го правя и занапред. Ето и тук профила ми във фейсбук https://www.facebook.com/dimitar.stefanov.946 предпочитам там да ми пишете, защото комуникацията става много по- бързо. Пиши ми, питай всичко което те интересува. Има снимки от 2013. Аз бях там 2013 и този сезон отново ще съм там. Не е вярно, че никой не дава информация

П.П. Кои са тези хора, които питат и никой не им отговаря?
Редактирано от Mitko_Stefanov на 18-03-2014 14:37
Публикувано на 04-09-2014 14:11 | RE: Sandfield Farm
cepeur
Потребител

Работя в тази ферма 3 сезон вече.
Искам да кажа на всички които тепърва ще идват тук , особено на салатен лук че положението не е цветущо.
Има на лука 4-ма румънци които са 2-ма въжари и 2-ма букъри които само следят БЪЛГАРиТЕ как работят и прикриват румънските работници нещо като чадър за да правят много касетки.
Единия въжар ''дракуш'' когато има възможност взема наполовина пълни касетки и ги слага прецизно най оттдолу на товарния палет и ги пише естествено на съквартиранта си от караваната .
Българите не се държим не си помагаме и естествено затъваме както си затъва и самата ни държава .
О да кажа още работи се по 5.5-6 часа по 4-5 дни на седмица а някои път даже и по 3.
Има една букърка която е на час и правят така че да стоим и да пускаме корени като пънове след работа , защо ли - за да си направи некой друг час в повече.
Полетата са на извънредно дълги разстояния като станеш сутрин и докато се върнеш минават 12-13 часа от които сме работили 3.5 както преди няколко дни даже не бехме стартирали сутринта и след 2 часово бавене и чакане без да работим ни казват 'брейк' после и други глупости и след като поработихме пак ни бавят малко чак тогава ни пускат да се пребираме това е положението всеки ден.
Тукнещо като помагане измежду българите не съществува всеки е на този принцип ''да имам аз а други не'' подмазвачите са на линия всеки път и при удобен момент да те натопят''
Отрязват ти всеки ден работните часове с половин час , оувъртайм тук е забранена дума
Работи се на тимове от по 70-80 човека като единия тим на ''жената'' винаги го слагат на хубави редове а другите тимове на който букъра е най настоятелен се нареждат на хубави редове а другите 2 постоянно са на некачествени линий и няма въртене на тимовете
и така едни имат шанса да работят и да изкарат малко повече , а другите да стоят и да се примиряват с тези думи ''тук сме за малко ще изтърпиме''.
Щеше да има стачка поради тези многото причини всички бяха навити и в последния момент нищо ами страх кво да пиша още докато не се оправим като държава ние българите не става вродено ни е да ни тъпчат половин век''ИГО'' а сега има от 2007 година
Незнайно колко''ЕВРОиго'' .
Публикувано на 01-02-2015 19:05 | RE: Sandfield Farm
abrakad
Потребител

АЛООО , някой поканен за 21 април ? Питам защото се чудя как ще стигна до там . Трябва да съм там до 21и ..... тааа пишете .

Ivo: уговорки си правете в другия раздел - "Аз отивам - ти отиваш".
http://brigadiri.com/forum/viewforum.php?forum_id=18
Редактирано от Ivo на 01-02-2015 20:53
Публикувано на 01-02-2015 20:54 | RE: Sandfield Farm
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

@Mitko_stefanov,
Няма ли да ти е по-лесно ако просто копираш в темата какво са те питали и какво си отговарял, за да си спестиш евентуални излишни въпроси, пък и други да видят за какво иде реч.

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 02-02-2015 14:41 | RE: Sandfield Farm
kroko81
Потребител

abrakad писа:
АЛООО , някой поканен за 21 април ? Питам защото се чудя как ще стигна до там . Трябва да съм там до 21и ..... тааа пишете .

Ivo: уговорки си правете в другия раздел - "Аз отивам - ти отиваш".
http://brigadiri.com/forum/viewforum.php?forum_id=18

Здравей!Ако ще летиш с wizzair,след като кацнеш на Лутън и излезнеш от летището,отвън има автобуси на national express.Хващаш автобуса до Stratford Upon Avon,като билет можеш да си вземеш или от летището или онлайн от сайта им още от България.След това хващаш или автобус или такси до фермата.Автобуса е около 2-3 паунда,таксито около 15 паунда.Иначе аз летя на 3-ти Април.
Публикувано на 14-03-2015 23:10 | RE: Sandfield Farm
Maria_1982
Потребител
https://m.facebook.com/Duchess.Mary.Bulgaria?ref=bookmark

cepeur след като е толкова зле там ,защо 3 сезона ходиш?
Нещо няма логика...
Публикувано на 17-04-2015 15:55 | RE: Sandfield Farm
Getoviq
Потребител

Заминавам в края другата седмица 24-25 Април ,ако има други хора , които ще ходят на тази дата да пишат.
Публикувано на 21-02-2018 18:21 | RE: Sandfield Farm
denni-97
Потребител

Здравейте някой може ли да даде актуална информация за фермата дали си струва да се ходи? Имам оферта от 13 юли до октомври.

страница 4 от 4

< 1 2 3 4

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23834 | Форумни мнения 29799 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 62 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Cecoboro
Бригадири в момента или преди малко във форума:
mitko55 miro75 Cecoboro Dok kobra80 Stan923 Korteza12 Zelenotooo stitches95 Lili Tulashka sitalk2004 DS borko75 nik77 Ivo berimbolo Shelby67 t0sheftw1 gesha1912 RolsiNaj thewarriord drumev mariq73 alex20076 piscun

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти