Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Keymer Brook Farm

страница 5 от 7

<< < 2 3 4 5 6 7 >
Публикувано на 24-01-2014 05:54 | RE: Keymer Brook Farm
Mimsi_86
Потребител

Това е ферма в която няма да се почувствате богати, angryа единствено ще се почувствате унижени, отношението е под всякаква критика...!

Редактирано от Mimsi_86 на 24-01-2014 06:57
Публикувано на 25-01-2014 15:55 | RE: Keymer Brook Farm
hahohihi
Потребител

Общо взето за да изкараш наистина добри пари трябва да са налице 2 неща - изключително здрава психика и перфектни атмосферни условия. Трябва ти здрава психика заради въпросния Иван вайзера. Принципно не е лош човек, извън работата е много готин и може да си приказваш с него за много неща и е забавен. Но на работа е ужасен. Подходът му, поне за мен, е супер грешен. Вкарва изключително голям стрес на тези, които се справят по зле от другите и на базата на това очаква да береш по-бързо. Имаше хора, които не издържаха на това и си тръгнаха рано, рано. Просто трябва да си супер непукист и да успееш "да се изключваш". Смисъл такъв, въобще да не приемаш-предаваш кво ти говори, само да се усмихваш и да казваш "добре, бат ваньо, добре" и така. Виж, в това отношение Мариян беше изключително тактичен. Да, правеше забележки, но неговия подход е много по мотивиращ. Ще те накара да ти стане тъпо от това, че не се справяш и някак си успява да те надъха да работиш по добре, докато пък Иван направо те принизява на нивото на хлебарка и стресира изключително много. Тимлидерите са готини, с изключение на един румънец - викат му Джони. Това беше най-голямото лайно сред тимлидерите. Правеше ОГРООООМНИ мечешки услуги на другите румънци и прецакваше българите.
Иначе, няма кво да се лъжем, парите за стандарта на България са доста добри. Даже и като времето е кофти пак е възможно за около 3-6 месеца да се върнете с нелоша сума. Общо взето има и по-добри ферми и има много по-лоши. Едни познати бяха в една ферма близо до Бирмингам и са вадили пейслипове от рода на 70-80 паунда! Аз имах психиката да издържа на тоя стрес, който ми го налагаше Иван, но нямах късмет с времето. Доста студено беше. Накратко казано - ако имате здрава психика и късмет с атмосферните условия - ще успеете да спестите доста добра сума пари! Успех! И трябва да отбележа, че не съм ходил в други ферми и се надявам догодина да имам база за сравнение
Публикувано на 11-02-2014 19:07 | RE: Keymer Brook Farm
Dory1234
Потребител

Здравейте, аз и моя приятелка, заминаваме най-вероятно на 16 юни. Прочетохме доста негативни коментари , но вече сме се съгласили и смятаме да пробваме. Искрено се надяваме да има и положителни емоции в тази ферма. Искам да попитам, от къде можем да разгледаме снимки на фермата и общо взето на мястото, което ще ни стане дом за няколко месеца? Благодаря предварително
Публикувано на 19-02-2014 23:17 | RE: Keymer Brook Farm
kuzi88
Потребител

Dory1234 писа:
Здравейте, аз и моя приятелка, заминаваме най-вероятно на 16 юни. Прочетохме доста негативни коментари , но вече сме се съгласили и смятаме да пробваме. Искрено се надяваме да има и положителни емоции в тази ферма. Искам да попитам, от къде можем да разгледаме снимки на фермата и общо взето на мястото, което ще ни стане дом за няколко месеца? Благодаря предварително

ами вземете си няколко опаковки валерян ще са ви нужни..защото нервите ви нз дали ще издържат... с най прекрасния ваизер бати ти ванйо :Д
Публикувано на 20-02-2014 10:23 | RE: Keymer Brook Farm
sandanski
Потребител

kuzi88 писа:
Dory1234 писа:

ами вземете си няколко опаковки валерян ще са ви нужни..защото нервите ви нз дали ще издържат... с най прекрасния ваизер бати ти ванйо :Д

Много ги обнадежди хората да си вземели валериан хората вече са приели и неказвайте само най лошото наистина никоя ферма не е читава но както отрицателни качества си има и положителни които несе споменават що се отнася до работата ако несе получи си правят трансфер и това е.
Публикувано на 20-02-2014 13:09 | RE: Keymer Brook Farm
Gladiatora
Потребител

ще си правят трансфер ама друг път там не правят такива неща ,могат да си правят трансфер за бг devil
Публикувано на 23-02-2014 19:05 | RE: Keymer Brook Farm
kuzi88
Потребител

Gladiatora писа:
ще си правят трансфер ама друг път там не правят такива неща ,могат да си правят трансфер за бг devil

Gladiatora съгласен съм с теб,а Сандански...в тази ферма полойителни качества няма.... devil devil
Публикувано на 25-02-2014 12:40 | RE: Keymer Brook Farm
vania123
Потребител

някой може ли да ми каже цена на касетка и средно по колко касети се берат също така колко кг.е касетата ягоди и колко са малините
Публикувано на 25-02-2014 17:59 | RE: Keymer Brook Farm
Gladiatora
Потребител

vania123 няма шанс да ти каже някои това което питаш защото там първо береш после определят цената в наи добрия случаи 40-50 паунда казваи в наи добррия не си прави сметка ама грам !!!!!
Публикувано на 25-02-2014 19:16 | RE: Keymer Brook Farm
vania123
Потребител

Gladiatora писа:
vania123 няма шанс да ти каже някои това което питаш защото там първо береш после определят цената в наи добрия случаи 40-50 паунда казваи в наи добррия не си прави сметка ама грам !!!!!

Ясно мисълта ми е поне 20-25 касетки немогат ли да се берат до сега съм ходила само във ферми за меки плодове и зная мн добре как се бере и за това попитах а цената ми е ясна че варира Благодаряти за отговора явно че ще сменям фермата

страница 5 от 7

<< < 2 3 4 5 6 7 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23784 | Форумни мнения 29759 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 75 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Delyana ivanova
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 atanasov_eu Jokera23 ottuka3 sisoko81 plamen365 Mitre Vasilka Dzhukelov Rumpo83 tugi didieto AnaBacheva stefka1604 mitko55 Irena68 slavka stoilova DS RosenovRosen jordasha Georgi961 Valentina Ts... matikanova karamfila mileidi

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2020 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти