>
>
>

страница 18 от 34

<< < 15 16 17 18 19 20 21 > >>
Публикувано на 01-11-2009 14:03 | RE: za EV
lusyty1
Потребител

i az hodih v taq ferma NAPRAVO UJAS ne izkarahme nikakvi pari i e vqrno tova 4e samo gonqt horata ako ne pravqt norma a kato q napravi6 na drugiq den q digat za da ne ti davat pove4e pari
az bqh ot qnuari do mart i nqma da se vurna pove4e v taq ferma trqbva6e da rabotim do 20 mart i na 3 kato svur6i rabotniq den ni kazaha do 2 dni da ni nqma SmOTANQCI napravo se gavriha s nas

Публикувано на 12-11-2009 18:56 | RE: Edward Vinson Ltd.
tamarinche
Потребител

ev 28 писа:
Zdraveite i ot men.ZA sefte se za4itam v tozi site.Gledam EV mnogo go pljuete ne6to.Az sum bila tam 2 godini podred.Sezon 2008 si be6e dosta uspe6en . Tazi godina ne sum bila no vse o6te podyrjam vruzka s horata s koito sum rabotila ,a i s manigarite su6to.Struva mi se 4e priuveli4avate dosta s negativite.Minalata godina oplakvaniq mnogo nqma6e ne mi se vqrva ne6tata da sa se promenili tolkova za edna godina.tezi koito se oplakvat tolkova ot usloviqta i otno6enieto moga da gi pitam danebi da sa o4akvali kurort. Tova e brigada be hora.A kolkoto do kompetentnite mneniq na nqkoi biv6i pikari otnosno organizaciqta i menigmanta ,moga da kaja 4e gradqt mnenieto si na ob6ti prikazki i sluhove v kampa.ZA minlata godina ako nqkoi se opla4e ot organizaciqta i otno6enieto ostavam bez komentar.A otnosno ligljovcite koito stoqt po 2 sedmici i si trugvat ,znam ot li4en opit(ponege i pprez 2008 ima6e takiva) na tqh prosto ne im se raboti.Hora tova ne e BG,za skatavane pari ne se davat. I edin drug vupros kum mrunka6tite :Za6to sled kato e tolkova zle 50 procenta ot tezi koito sa bili minali godi,se vru6tat pak(tova e pulnata kvota returnees).I na kraq da se predstavq ,kazvam se Milena -S.Supervisor Sandbanks 2008

Zdraveite i men,nikoga ne sam pose6tavala takiva forumi i ne sam pisala ni6to.Dnes sli4aino mi izpratatiha link,i tova koeto me provokira da pi6a sega e napisanoto ot vaprosnata S.SUPERVISOR MILENKA.Tq mai malko se e poobarkala ili e zabravila parvata godina ,kogato be6e v EV ili po-to4no sezon 2007.Togava na6ta Milenka be6e prosto edin bera4,ne po -to4no bera4 koito nikoga nqma6e norama i vseki den be6e izgonena ,poneje be6e bavna vav vsqkakav tip deinost.Dori i nai-niskite i ponosimi normi ne bqha po vazmojnostite i.Togava tq li4no zvane6e v ofisite na Conkordia,oplakva6e se i reve6e,kolko e trudno i kolko sa visoki normite.Agitira6e vsi4ki da si tragvat ot poleto i da protestirat.Posle MILENKA rAZBRA,4e s oplakvaniq nqma da stane i zapo4na novate i strategiq,koqto opredeleno be6e uspe6na.Pitate se kakva e pila tazi strategiq-az q nari4am lizane,celuvane na ....... I.Zapo4na edno maznene,edno podlizurstvo,edin fal6....I taka na sledva6taat godina tq be6e supervisor,zabravil,kolko ne ponosimi sa normite ponqkoga.Razdava6e pravosadie i u4e6e kak se bere barzo-tq koqto vednaj ne si hvana normata.A sega dava saveti i komentari bez izob6to da znae kakvo e bilo tazi godina.Zatova koeto 4uh za tazi godina e,4e naistina e bilo zle,ne moga oba4e da se nagarbvam i dadavam komentari,kato tazi vaisork-a poneje ne sam bila tam i tova koeto znam sa samo sluhove.LADYDANE girl
Редактирано от Fairy на 12-11-2009 23:03
Публикувано на 12-11-2009 19:57 | RE: Edward Vinson Ltd.
Fani_Toq_Rubbish
Потребител

tamarinche писа:
ev 28 писа:
Zdraveite i ot men.ZA sefte se za4itam v tozi site.Gledam EV mnogo go pljuete ne6to.Az sum bila tam 2 godini podred.Sezon 2008 si be6e dosta uspe6en . Tazi godina ne sum bila no vse o6te podyrjam vruzka s horata s koito sum rabotila ,a i s manigarite su6to.Struva mi se 4e priuveli4avate dosta s negativite.Minalata godina oplakvaniq mnogo nqma6e ne mi se vqrva ne6tata da sa se promenili tolkova za edna godina.tezi koito se oplakvat tolkova ot usloviqta i otno6enieto moga da gi pitam danebi da sa o4akvali kurort. Tova e brigada be hora.A kolkoto do kompetentnite mneniq na nqkoi biv6i pikari otnosno organizaciqta i menigmanta ,moga da kaja 4e gradqt mnenieto si na ob6ti prikazki i sluhove v kampa.ZA minlata godina ako nqkoi se opla4e ot organizaciqta i otno6enieto ostavam bez komentar.A otnosno ligljovcite koito stoqt po 2 sedmici i si trugvat ,znam ot li4en opit(ponege i pprez 2008 ima6e takiva) na tqh prosto ne im se raboti.Hora tova ne e BG,za skatavane pari ne se davat. I edin drug vupros kum mrunka6tite :Za6to sled kato e tolkova zle 50 procenta ot tezi koito sa bili minali godi,se vru6tat pak(tova e pulnata kvota returnees).I na kraq da se predstavq ,kazvam se Milena -S.Supervisor Sandbanks 2008

Zdraveite i men,nikoga ne sam pose6tavala takiva forumi i ne sam pisala ni6to.Dnes sli4aino mi izpratatiha link,i tova koeto me provokira da pi6a sega e napisanoto ot vaprosnata S.SUPERVISOR MILENKA.Tq mai malko se e poobarkala ili e zabravila parvata godina ,kogato be6e v EV ili po-to4no sezon 2007.Togava na6ta Milenka be6e prosto edin bera4,ne po -to4no bera4 koito nikoga nqma6e norama i vseki den be6e izgonena ,poneje be6e bavna vav vsqkakav tip deinost.Dori i nai-niskite i ponosimi normi ne bqha po vazmojnostite i.Togava tq li4no zvane6e v ofisite na Conkordia,oplakva6e se i reve6e,kolko e trudno i kolko sa visoki normite.Agitira6e vsi4ki da si tragvat ot poleto i da protestirat.Posle MILENKA rAZBRA,4e s oplakvaniq nqma da stane i zapo4na novate i strategiq,koqto opredeleno be6e uspe6na.Pitate se kakva e pila tazi strategiq-az q nari4am lizane,celuvane na ...Zapo4na edno maznene,edno podlizurstvo,edin fal6...I taka na sledva6taat godina tq be6e supervisor,zabravil,kolko ne ponosimi sa normite ponqkoga.Razdava6e pravosadie i u4e6e kak se bere barzo-tq koqto vednaj ne si hvana normata.A sega dava saveti i komentari bez izob6to da znae kakvo e bilo tazi godina.Zatova koeto 4uh za tazi godina e,4e naistina e bilo zle,ne moga oba4e da se nagarbvam i dadavam komentari,kato tazi vaisork-a poneje ne sam bila tam i tova koeto znam sa samo sluhove.LADYDANE girl

И като си толкова отворена защо не кажеш поне коя си. С това "LADYDANE girl" някаква важност ли си предаваш? Или просто доказваш, че си част от осите, лисиците и ..., които се бяхте събрали в Lady Dane през сезон 2007? И освен да мрънкате и създавате интриги и...за нищо друго не ви биваше, защото ръцете ви бяха навряни в "дъ-то". Това, което си написала са 100% глупости. Аз също бях 2007-ма година в Sandbanks и имам пряк поглед върху нещата. Явно много те е яд, че някои хора са успяли, а ти не си мръднала от кота "злобна завистлива берачка". ...
Редактирано от Fairy на 12-11-2009 23:05
Публикувано на 12-11-2009 21:11 | RE: Edward Vinson Ltd.
tamarinche
Потребител

A ti RUBBISH, za6to ne si spomene6 imeto,ili to rubbish e napalno dostata4no za teb.I mai mnogo sa te kompleksirali tiq tuneladjii-... sorry mila,ama i te si podbiraha makar malko momi4etata ,s koito si lqgaha.I mai si ostanala s gre6no vpe4atlenie za men,za6toto ne sam bil udostoen s 4estta da bada "bera4ka".6to se otnasq za imeto mi -koito trqbva go znae,takiva kato teb mogat samo da go petnqt ,leeiki pumiq.Az prosto bqh mnogo vatre v ne6tata,vidqh kak se slu4va vsi4ko vav fermata i kazah nqkoi istini,koito mnogo hora znaqt,no gi e strah da gi priznaqt.Az sam svoboden grajdanini i imam pravo na li4no mnenie.pozdravi i sbogom na teb i forum4eto,ne si pravi truda da mi otgovarq6,za6toto tova be6e edinstveniq den ,v koito pose6tavam tozi forum i ne samo tozi i edva li 6te vidq kakvo drugo ste pliuli
Редактирано от Fairy на 12-11-2009 23:13
Публикувано на 12-11-2009 23:01 | RE: Edward Vinson Ltd.
Fairy
Модератор
http://www.facebook.com/Fairy.Brigadiri

Моля без повече лични обиди, да не ви трия!!!

Публикувано на 12-11-2009 23:03 | RE: Edward Vinson Ltd.
Fani_Toq_Rubbish
Потребител

tamarinche писа:
A ti RUBBISH, za6to ne si spomene6 imeto,ili to rubbish e napalno dostata4no za teb.I mai mnogo sa te kompleksirali tiq tuneladjii-...sorry mila,ama i te si podbiraha makar malko momi4etata ,s koito si lqgaha.I mai si ostanala s gre6no vpe4atlenie za men,za6toto ne sam bil udostoen s 4estta da bada "bera4ka".6to se otnasq za imeto mi -koito trqbva go znae,takiva kato teb mogat samo da go petnqt ,leeiki pumiq.Az prosto bqh mnogo vatre v ne6tata,vidqh kak se slu4va vsi4ko vav fermata i kazah nqkoi istini,koito mnogo hora znaqt,no gi e strah da gi priznaqt.Az sam svoboden grajdanini i imam pravo na li4no mnenie.pozdravi i sbogom na teb i forum4eto,ne si pravi truda da mi otgovarq6,za6toto tova be6e edinstveniq den ,v koito pose6tavam tozi forum i ne samo tozi i edva li 6te vidq kakvo drugo ste pliuli

Първо не съм "мила", мъжко съм. Второ - била си навътре в нещата само в сънищата си. Явно си доста ..., щом твърдиш, че си била навътре в нещата, а в същност нищо не си разбрала и дрънкаш абсолютни простотии.

Fermerkata: обещавам повече няма
Мод: Благодаря
Редактирано от Fairy на 12-11-2009 23:09
Публикувано на 08-12-2009 17:47 | RE: edward winson
buzov83
Потребител

hora moje da vi kazvat vsi4ko za fermata no istinata e edna i tja e 4e vseki 4ovek e individualen i vseki razli4no se spravja s tozi vid rabota njama kakvo da se zalygvame moga prosto da vi dam edin syvet trjabva mnogo volja i inat za da ocelee6 tam az bjah byrz no malko sa horata koito uspjavat ot pyrvata godina da go napravjat pojelavam kysmet na vsi4ki
Публикувано на 09-12-2009 12:34 | RE: Edward Vinson Ltd.
ev 28
Потребител

Здрвейте отново. Въпреки .че е под достойнството ми ,ще отговоря на упреците и убидите на LADYDANE GIRL. Първо скъпа единствените хора, които зняат как и колко бързо работя са тези от отбора ми. Никога не съм твърдяла ,че съм топ пикър, но нормата винаги съм хващала, било то на ягоди, малини или не6то друго. Разликата между мен и някои други хора е,4е аз не мрънкам и рева из кампа, когато условията на работа не са справедливи, а правя нещо по въпроса. И ако съм се подмазвала, както смяташ, защо имам 4 warning-а за лошо поведение. И въпреки че си "навътре в нещата" явно не знаеш, че след един месец индивидуална работа в Propadation ме направиха асистенти и явно са останали доволни щом 2008 ме направиха супервайзър. И тази работа явно съм свършила що годе добре,щом все още искат да се върна на тази позиция. Също така, явно не знаеш, че не супервайзъра обучава новите хора в един ганг, има си хора наречени Trainers за тази работа. Единствените пъти, когато съм беряла с някой е било не за да го обучавам,а просто за да му помогна да си хване нормата и да не се налага да го гоня от полето. Очевидно също така не си забелязала, че най-бързите, било то в брането или нещо друго не стават супервайзъри, качествата им се използват за други цели, а именно да обучават нови кадри и прочие. Ако смяташ,че единственато нещо което супервайзъра върши е да раздава заповеди, ами бъркаш.Но е нормално да си мислиш така и аз съм го мислела когато бях берач. Ако поработиш една седмица на тази позиция ще разбереш за какво става въпрос.Омръзнало ми е от такива злобни, завистливи, вечно мрънкащи същества като теб, които си мислят че са "навътре в нещата". Погледни първо себе си преди да почнеш да плюеш и съдиш останалите. Не мога да разбера зашо точно вие не смеете да си кажете именат. Аз заставам с името си зад всичко което сум казала. Имайте малко доблест бе хора.
Един съвет мога дам на останалите: Не съдете толкова строга супервайзърите си защото единственото, което те правяте е да работят във ваш интерес. Но това няма как да го разберете докато не застанете от другата страна.
Публикувано на 10-12-2009 09:49 | RE: Edward Vinson Ltd.
kals
Потребител

abe ne se karaite a spodelqite ,,,,,,,,,,ima i lo6i vaizeri ima i dobri......pove4eto ne struvat ,,,,,,,,no ima i izklu4eniq,,,,,,, no bulgskiq lo6 mantalitet nikoga nqma da se izkoreni..........az sam imal vaizer polqkinq i moga da vi kaja 4e be6e mnogo gotina kato 4ovek i vinagi e pomagala na vsi4ki......

Публикувано на 10-12-2009 12:46 | RE: Edward Vinson Ltd.
Starimar
Потребител

abe nqma kakvo da se lazem tova e nai gadnata ferma v UK. nikoi da ne se laze da hodi tam

страница 18 от 34

<< < 15 16 17 18 19 20 21 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23559 | Форумни мнения 29627 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 74 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Radi2809
Бригадири в момента или преди малко във форума:
jnis1981 Emilova mitko55 miro75 Radi2809 rosco emo-ivanov fashion88888 brobro88 zizi11 Ivo JohnDoe01 ottuka3 thebadvamp veronika123 DS bogin4e karamfila daniangelova68 Irina_M outofthegame... dimitar79 rumbata161 mila06 manekena_1

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2019 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти