Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: T Wilson & Sons (Farmers) Ltd (Maggotts Nook Farm)???
Публикувано на 10-09-2009 13:42 | T Wilson & Sons (Farmers) Ltd (Maggotts Nook Farm)???
mi6ito2
Потребител

Някой знае ли нещо за тази ферма - T Wilson & Sons (Farmers) Ltd (Maggotts Nook Farm)

Публикувано на 02-04-2011 14:30 | RE: T Wilson & Sons (Farmers) Ltd (Maggotts Nook Farm)???
blackvolf
Потребител

Кажете нещо за тази ферма - T Wilson & Sons (Farmers) Ltd ???
Някой бил ли е там преди това...??? всякаква информация ще ми бъде полезна!
Публикувано на 05-10-2012 21:47 | RE: T Wilson & Sons (Farmers) Ltd (Maggotts Nook Farm)???
krasibir4o
Потребител

Ако някои наистина има какво да кайе за тази ферма, ще е хубаво да сподели, благодаря.
Публикувано на 06-10-2012 12:51 | RE: T Wilson & Sons (Farmers) Ltd (Maggotts Nook Farm)???
emo
Потребител

Ако става дума за Тайлър и сон имах колеги които работиха там задържаха се 3 години всяко лято по 5-6 месеца. Заминаха от БГ с Конкордия бяха много доволни заплаща се на норма берат се ягоди къпини ябълки ... Знам само че тези мойте колеги бяха много доволни и се връщаха с пари от там. Спали са във фургони не каравани а фургони легалта са едно над друго колко са плаща ли незнам общи бани и тоалетни в столовата се намират /това е тяхна информация ако те са ме излъга и аз лъжа мно не вярвам да са ме излъгали това е което знам за тази ферма с две думи плаща добре сига да бачкаш. Някой които е бил сигурно по добре ще знае laugh

Публикувано на 06-10-2012 20:19 | RE: T Wilson & Sons (Farmers) Ltd (Maggotts Nook Farm)???
krasibir4o
Потребител

Става въпрос за T Wilson, а не за Тайлър и сон.... Пише го на 10 места, никъде не виждам да пише Тайлър.
Публикувано на 27-01-2015 22:21 | RE: T Wilson & Sons (Farmers) Ltd (Maggotts Nook Farm)???
bella_86
Потребител

Здравейте... Дали някой скоро е бил в тази ферма? Виждам, че никой скоро не е писал за нея и ще бъде добре ако се даде информация за нея wink Ще бъда благодарна...
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23825 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 82 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: tishuu
Бригадири в момента или преди малко във форума:
berimbolo tishuu Iskren33 miro75 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 papazov_ivailo mitko55 everblazin91 jordasha batko87 kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83 vicicha17 Ivo Criptoslav stels Gloriq1996 borko75 orbitel

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти