Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Въпрос относно Fiddleford Mushrooms Ltd

страница 5 от 8

<< < 2 3 4 5 6 7 8 >
Публикувано на 31-07-2011 01:11 | RE: Въпрос относно Fiddleford Mushrooms Ltd
dimitar79
Потребител

nasko_ajaxa писа:
и аз нямам паспорт,само с лична карта става ли?

Да става на мен така ми издадоха розовата карта.

Публикувано на 09-09-2011 01:21 | RE: Въпрос относно Fiddleford Mushrooms Ltd
nasko_ajaxa
Потребител
nasko_ajaxa

помогнете,може ли някои да ми обясни какво значи това(BR3 Form),тожа ми го поискаха вчера и на идея си нямам какво требва да правя,а това е емаила които ми пратиха(Hello Atanas,I have attached to this email your BR3 form which you must print, sign and return to me as soon as possible to complete your Pink Card Application.) и има 1 прикачен фаил кам емаила,може ли някои да ми обясни какво трябжа да направя

Публикувано на 09-09-2011 01:30 | RE: Въпрос относно Fiddleford Mushrooms Ltd
dimitar79
Потребител

nasko_ajaxa писа:
помогнете,може ли някои да ми обясни какво значи това(BR3 Form),тожа ми го поискаха вчера и на идея си нямам какво требва да правя,а това е емаила които ми пратиха(Hello Atanas,I have attached to this email your BR3 form which you must print, sign and return to me as soon as possible to complete your Pink Card Application.) и има 1 прикачен фаил кам емаила,може ли някои да ми обясни какво трябжа да направя

Здравей
ти английски сажсем ли не разбираш? Има google translate http://translate.google.co.uk/?hl=en&sa=N&q= като копираш текста и го поставиш в преводача ти казва / Здравейте Атанас, имам прикрепен към този имейл BR3 форма, която трябва да печата, подписва и се върнете към мен възможно най-скоро, за да завършите Pink искането за карта / те са ти написали какво трябва да направиш принтираш формата BR3 която се праща до хом офиса за да ти баде издадена розова карта подписвашго и имго вращаш това е.
Публикувано на 09-09-2011 12:50 | RE: Въпрос относно Fiddleford Mushrooms Ltd
nasko_ajaxa
Потребител
nasko_ajaxa

Здравей
ти английски сажсем ли не разбираш? Има google translate http://translate.google.co.uk/?hl=en&sa=N&q= като копираш текста и го поставиш в преводача ти казва / Здравейте Атанас, имам прикрепен към този имейл BR3 форма, която трябва да печата, подписва и се върнете към мен възможно най-скоро, за да завършите Pink искането за карта / те са ти написали какво трябва да направиш принтираш формата BR3 която се праща до хом офиса за да ти баде издадена розова карта подписвашго и имго вращаш това е.

ама по емаила ли да го пратя като го потпи6а или по поштата,и само се потписва ли? нешто друго попалва ли се в тоя документ или само се потписва
Публикувано на 09-09-2011 15:15 | RE: Въпрос относно Fiddleford Mushrooms Ltd
dimitar79
Потребител

nasko_ajaxa писа:
Здравей

ама по емаила ли да го пратя като го потпи6а или по поштата,и само се потписва ли? нешто друго попалва ли се в тоя документ или само се потписва

като го отвориш формулъара попалнен ли е защото от това което си написал излиза че е попалнен и трябва да го подпишеш и да го изпратиш. Ако искаш препратими писмото заедно с формуляра [email protected]
Публикувано на 22-09-2011 01:38 | RE: Въпрос относно Fiddleford Mushrooms Ltd
dimitar79
Потребител

Аз вече несам във фермата затова не ме питаите защо не ви отговарят или да ли търсят хора НЕЗНАМ.
Публикувано на 26-10-2011 19:20 | RE: Въпрос относно Fiddleford Mushrooms Ltd
kash
Потребител

тея са някви луди там първо ми искаха 100 неща да им пратя после им ги пратих кога може да дойдеш после ми пишат мн хора нестава после пак ми пишат я прати тоя сертивикат ония въобще незнаят за ко става думаno
Публикувано на 02-11-2011 12:00 | RE: Въпрос относно Fiddleford Mushrooms Ltd
nasko_ajaxa
Потребител
nasko_ajaxa

и аз вече чакам 4 месеца,оня ден им писах казаха ми да бъда търпелив че документите ми оште небили готови ама вече почвам да се замислям дали изобщо ще ме викнат,иначе всичко сам пратил дори личната карта ми е там
Публикувано на 06-12-2011 17:08 | RE: Въпрос относно Fiddleford Mushrooms Ltd
bai Jul
Потребител

Прочетох няколко пъти темата още преди да се регистрирам във форума.Така или иначе съм решил да се пробвам,то полужението в БГ.го знаем.Имам няколко въпроса:Бих помолил знаещите да ми отговорят.Благодаря ви предварително!Коя е Анита? Формуляра за кандидатсване на Английски ли трябва да се попълни?Има въпроси на които отговора е задължителен,но ми е трудно на Английски да обясна в коя свера на производство е била фирмата в която съм работил и,че фирмата е фалирала(като причина за напускане).Да не говорим за „кратко описание на задълженията” Какво се разбира под „производство”?Ако формулярите за кандидатстване ще ги чете човек който знае Български ще стане.Колкото до заплащането,може ли човек с 6£ на час, да се издържа спокойно като си плати квартирата и храната поне?Преди няколко дена се върнах от Австрия.Работих в оранжерии.Успявах да спестя по-1000/1100лв. На месец.Каква е истината за тази ферма.
Публикувано на 08-01-2012 22:47 | RE: Въпрос относно Fiddleford Mushrooms Ltd
dimitar79
Потребител

bai Jul писа:
Прочетох няколко пъти темата още преди да се регистрирам във форума.Така или иначе съм решил да се пробвам,то полужението в БГ.го знаем.Имам няколко въпроса:Бих помолил знаещите да ми отговорят.Благодаря ви предварително!Коя е Анита? Формуляра за кандидатсване на Английски ли трябва да се попълни?Има въпроси на които отговора е задължителен,но ми е трудно на Английски да обясна в коя свера на производство е била фирмата в която съм работил и,че фирмата е фалирала(като причина за напускане).Да не говорим за „кратко описание на задълженията” Какво се разбира под „производство”?Ако формулярите за кандидатстване ще ги чете човек който знае Български ще стане.Колкото до заплащането,може ли човек с 6£ на час, да се издържа спокойно като си плати квартирата и храната поне?Преди няколко дена се върнах от Австрия.Работих в оранжерии.Успявах да спестя по-1000/1100лв. На месец.Каква е истината за тази ферма.

Здравей
относно твоите въпроси
1. Анита е секретарката но може и да неработи вече там много често се сменят и ти кореспондираш с нея или които е там.
2.Да на Английски трабва отиваш да работиш в Англия никои нама да ти обърне внимание на документи попалнени на Български.
3.За сжерата на фирмата пишеш само с какво се е занимавала
а за причината за напускане пишеш че ти е свършил договора нико не се интересува от тези неща и не ги проверява.
4.вече е £6.08 на час но там си на килограм по нагоре има подробно описание на това колко се изкарва и колко е квартирата последно преди да си трагна беше £70 на седмица.
5.Ако си добър пикар ще изкарваш от £150 до £250 но не всяка седмица няма да спестяваш толкова колкото в Австрия.
И накрая пиши цхе си работил в оранжерий.

страница 5 от 8

<< < 2 3 4 5 6 7 8 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23840 | Форумни мнения 29802 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 111 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: tsveti023
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Ivo tsveti023 miro75 gesha1912 D_silva papazov_ivailo emo-ivanov mihailova80 Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt batko87 mitko55 Mechoo DS Cecoboro Dok kobra80 Stan923 Korteza12 Zelenotooo stitches95

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти