Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Nocton farm

страница 2 от 4

< 1 2 3 4 >
Публикувано на 23-01-2010 23:10 | RE: nocton farm
bosko
Потребител

Fermata izobshto ne e tolkova hubava kolkoto si mislite, niama rabota i v karavanite sa po 8 choveka a ne po shest kakto pisaha izobshto nishto ne e taka kakto ni kazaha. Za sedmica sme izlizali na rabota samo vednajdevil

Публикувано на 23-01-2010 23:13 | RE: Nocton farm
R9
Потребител

ne6tata ne sa to4no takiva kakvito gi predstavjat. bere6 1000 cvetq za 6 £. A v momenta njama nikakva rabota.v karavanata njama mjasto da pradne6,za6toto vmesto 6 4oveka spim po 8.Ako iska6.v momenta sme tuk i se 4udim kakvo da pravim.njama rabota a i parite prevar6vat.ako idvate si nosete pove4e pari .pone po 200 £.
Публикувано на 23-01-2010 23:15 | RE: Nocton farm
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

От колко време сте там и колко вадите чисто на седмица?

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 23-01-2010 23:18 | RE: Nocton farm
bosko
Потребител

ot 10 dena sme tuka i sme izkarali po 30 £. Izliazohme samo edin den na rabota.
Публикувано на 23-01-2010 23:34 | RE: Nocton farm
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Е, значи е рано да се правят сметки. Нищо не се знае wink

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 23-01-2010 23:57 | RE: Nocton farm
theend
Потребител

не се отчаиваите и аз като бях преди време парвата седмица искарвах максимум по 30 пандура на ден,но по касно стигнах до 60-70 дори когато доиде пика на цветята /нарциси/ сум правел и по 100 на ден,но все пак зависи и колко барзо береш>фермата е една добрите относно заплаштане,но шефовете доста строги,особенно мистар Алистер Картер.фермите са две едната е в област Корнуел южна англия,след приваршване на цветята там ви местят в другата която е до град Lincoln централна англия.
Редактирано от theend на 23-01-2010 23:59
Публикувано на 18-03-2010 00:41 | RE: Nocton farm
atanasova
Потребител

Тази година ходих в Ноктон, Линкълн, но не съм доволна и като затлащане и като отношение - особено отношението на работодателя и мениджъра към работниците. Успях да издържа 3 месеца. И преди това съм ходила на бригада в Англия и съм стояла до изтичането на работната ми карта, но в Ноктан не можах. И много други не можаха да издържат. Тази година нямаше и работа. Почти целия декември бях почивка. Стоях 10 дни без работа и чаках да почна. След това почивах още 10 дни и имах работни само 10. Януари месец работихме по 3 часа на ден. Живеехме в Хостели, който горе долу добре изглеждаха, но определено не бяха нещо особено. Има много влага в стаите и беше много студено, а и чакахме до 22ч да влеза да се изкъпя, защото нямаше топла вода. Това е добрата част. Шефът Пол Клак е ужасен човек. Напълно луд и побъркан. Беше бил едно момиче през ръцете, затова, че не държала "бебетата му" /цветята/, както трябва. На една момиче и беше казал, че ще и счупи ръцете и ще ги изпрати в България на майка й в колет. Обикаляше като луд във фабриката и в парниците с цветя и се чудеше на кой да се развика. Мениджъра беше същия. Цитирам него - "fucking bulgarian" "you bloody child" ......... Не мога да опиша стресът, който преживяхме всички там. Един съвет не отивайте там. Ако едете се въоръжете с "биволско спокойстие".Успех на всички!!!!!
Публикувано на 31-03-2010 13:09 | RE: Nocton farm
koraben_magnat
Потребител

Каква седмица бе човек - за януари месец хората са излизали един път на полето за по 25 паунда!?
Нека всеки каже как беше този сезон 2010...devil
Публикувано на 04-04-2010 12:11 | RE: Nocton farm
nedelcho
Потребител

Аз пристигнах на 14-ти януари в Ноктън(Cornwall) и до края на месеца имах само един работен ден.После започнсхме да излизаме малко по-често,но нашата група ни пращаха все на някакви скапани полета.Случвало ми се е от два реда да изкарам едно бънджи.Работехме между 5 и 6 часа на ден.Само два пъти сме имали 8 работни часа на ден.После започнаха да гонят хора уж защото са били бавни пикари,но реално нямаше работа за всички.И така всяка седмица си тръгваха хора.Когато дойде и моя ред за ''изгонване от къщата'' успях да си направя трансфер в последния момент и сега съдя ягоди и на ден изкарвам по 60-70 паунда.
Аа,да-в една каравана живеят 8 човека в Ноктън.
По принцип фермата си е хубава(в смисъл изкарват се пари),но тази година е мн студено в Англия и няма мн работа,затова внимавайте!гледайте какво е времето в Англия преди да се записвате.wink
Публикувано на 14-04-2010 19:53 | RE: Nocton farm
morski
Потребител

tova e ferma za cvetya s otkachen sopstvenik inache 80% sa dovolni ot fermata

страница 2 от 4

< 1 2 3 4 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23678 | Форумни мнения 29694 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 70 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: London rulez
Бригадири в момента или преди малко във форума:
Mitre miro75 Ivo London rulez matikanova niki_krystev Iamnumber1 DS bufera emo-ivanov Ionka asa_bg ivo ivanov XariPeri zlati8108 plamen365 gavielmo AnaBacheva mitko55 IvanPan Elena Georgi... statope Djako Min4ev83 Sabinka

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2020 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти