Форум >
>
Ферми в UK - Англия, Шотландия... >
Тема: Tuesley Farm , Godalming , Surrey Информация за тази ферма ?

страница 1 от 3

1 2 3 >
Публикувано на 10-01-2010 10:10 | Tuesley Farm , Godalming , Surrey Информация за тази ферма ?
misho0o0o
Потребител

Здравейте.. тъй като ще заминавам за тази ферма с агента на Конкордия .. Спиро ..Искам да попитам някой има ли някаква информация за тази ферма .. Условия за живот .. заплащане ..какви плодове се отглеждат прединмо .. и такива неща ..Спиро ми каза че има някакви като бунгала и спят по 9-10 човека в една стаичка ..има ли такива бунгала в тази ферма ..или са само каравани ..

Публикувано на 10-01-2010 19:05 | RE: Tuesley Farm , Godalming , Surrey Информация за тази ферма ?
NikolayN
Потребител

misho koga zamenava6 za tam
az do kolkoto znam sa qgodi, malini, kapini i borovinki.
v karavani se jiveelo i sa okolo 6-7 4oveka
oko;p 6 paunda na 4as se pada po normata
Публикувано на 11-01-2010 13:46 | RE: Tuesley Farm , Godalming , Surrey Информация за тази ферма ?
misho0o0o
Потребител

еми аз заминавам на 20 май . за каравани знам че са по 5-6 човека ..но ме притеснява това че да няма бунгала както спонемах по горе....и ти ли там ще заминаваш ??
Публикувано на 11-01-2010 23:22 | RE: Tuesley Farm , Godalming , Surrey Информация за тази ферма ?
NikolayN
Потребител

да и аз заминавам в Tuesley Farm. И до колкото знам има ги и двата варианта или поне той така каза
Публикувано на 17-02-2010 00:28 | RE: Tuesley Farm , Godalming , Surrey Информация за тази ферма ?
bookie
Потребител

Бях в тази ферма това лято.Фермата е много добра!clap Караваните са за 6-7 човека, въпросните "бунгала" са т.нар. "бункери".В зависимост кога ще отидете ще ви настанят или в каравана или в бункер.Работата е много ама поне знаеш за какво бачкаш.Берат се ягоди ,боровинки,къпини и малини.За тая година има 1 голямо малиново поле ,което ще храни доста хора.winkTuesley farm е много добра ферма!Успех на всички и да не падате под 100 паунда на ден!
Публикувано на 04-10-2010 11:30 | RE: Tuesley Farm , Godalming , Surrey Информация за тази ферма ?
Vessko
Потребител

http://www.hallhunter.co.uk/Tuesley.aspx
Публикувано на 16-11-2010 13:45 | RE: Tuesley Farm , Godalming , Surrey Информация за тази ферма ?
izmamenata
Потребител

В Тюсли есента няма нищо, освен ровене в пръста и чупене на нокти, пръсти, кръстове, колена а и сечива, защото цялото поле се изкоренява на ръка и само който е бил там може да Ви каже колко е тежко. На пролет се съди на ново, кълнове извадени от фризера, пробвайте колко часове можете клекнали и лазейки по твърдото с навеждания във всички посоки, да си играете с лед от от формички преди да прецените дали ставате за там. Можеби в пика има месец-два на берекет посред лято, останалото е бране на боклук - зелено, изгнило, движения, които ти се изисквет да ги свършиш за да не си проверяваш редовете, но за които нищо не ти се плаща, броят ти се само качествените плодчета, а никой не го интересува за какво си принуден да губиш време за без-пари. Но желаещите можеби няма да свършат докато не отмине кизата. За останалите ферми на сдружението: http://brigadiri.com/forum/viewthread.php?forum_id=4&thread_id=1208&rowstart=10
Редактирано от izmamenata на 16-11-2010 14:03
Публикувано на 01-01-2011 16:28 | Tuesley Farm
prodanov
Потребител
pfclevski https://facebook.com/Plamen Prodanov

Здравейте, през изминалият сезон бях в тази ферма, сега отново заминавам , ако някой ще ходи и не е бил там и го интерисува нещичко , ще му споделя
Публикувано на 01-01-2011 16:34 | RE: Tuesley Farm
ico90
Потребител

еми никому нее излишна информацивя, как замина там , изкаржат ли се хубажи пари? има ли много българи или повече са поляци, какви са условията за живот...
Публикувано на 02-01-2011 01:30 | RE: Tuesley Farm , Godalming , Surrey Информация за тази ферма ?
Dieter
Потребител

izmamenata: недей подвежда хората, условията са добри в тюзли, това че ти не си изкарала пари си е твой проблем.

На края на сезона вдигнаха и минималната часовка .. така че тези които берат ще изкарат малко повече пари. Има си и добри и лоши страни фермата. Ако не си някой боклук и не ти пречи да работиш можеш спокойно да се прибереш с 2000. Ако пестиш може с 3000 и нагоре. Главния проблем в тюзли е че докарват големи боклуци от българия и румъния които се мислят за голяма работа .. от там тръгват и лошите слухове.

prodanov: Пламене ти ли си ?

страница 1 от 3

1 2 3 >

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23825 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 129 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: tishuu
Бригадири в момента или преди малко във форума:
berimbolo tishuu Iskren33 miro75 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 papazov_ivailo mitko55 everblazin91 jordasha batko87 kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83 vicicha17 Ivo Criptoslav stels Gloriq1996 borko75 orbitel

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти