Форум >
>
Искам да замина на бригада в Англия... >
Тема: Извадка от разсъжденията на един отказал се от UK.
Публикувано на 31-05-2010 10:36 | Извадка от разсъжденията на един отказал се от UK.
kals
Потребител

Цитат;;;;;България е супер държава, ако си тарикат. Тука да си тарикат си е тарикатлък. Аз самият съм голям тарикат, тарикат с бизнес. Да имам си собствен бизнес и печеля яко, а разни будали ми бачкат за по 300 лв. на месец. Супер яко. Правя ги на две стотинки. Какъв бизнес ли?Ами кафенце, няколко магазинчета, такива работи. Що им плащам по толкоз ли? Ами щом са съгласни да бачкат за толкова, защо да им плащам повече. Аз не ги карам на сила, те сами идват да си търсят работа и досега никой не ми е отказал. Някой път се изръсвам повече, за някоя пичка дето ми е работничка. Знаеш как е, джиджи-биджи, а и тя сама се навира. Мисли си, че като си отвори краката и аз ще си отворя портфейла, овчици. Глезя я, докато ми омръзне и после уволнение. А такива като нея много, с лопата да ги ринеш. Гот е да си бизнесмен в България и ти излиза евтино, особенно откъм работна ръка. Аз съм им изучил мисленето на баламите, те ценят материалните си придобивки, телефончета, дрешки или пък да ходят по разни клубове, но не си ценят труда, а те де факто само чрез него могат да си изкарат парички. Те не го разбират това, щом не се яде и пие, и не може да се пипне с ръчичка значи не е ценно. Балами, балами та баламурници. Мислят си, че след някой месец, ще им дигнат заплатата. Да ама не. Виж ако баламите бяха малко, тогава щеше да е друго. Ако си ценяха труда и имаха реална преценка колко той струва, тогава можеше да вземат и повече пари. Но те нямат самооценка, колкото им кажеш толкова. Будали! Това е. Един като си тръгне, друг ще го смени и толкоз, какво тук значи някакъв си будала. Будали много, многоо и е многоо яко че има толкова много будали. Супер е просто. Нямам думи. Доволен съм. Даже сега е криза и мисля да използвам случая да намаля заплащането на 250 лв. Що не, вече има балами съгласни да работят и за тези пари. Да са живи и здрави, всички балами в България и да се множат. Пази Боже някой ден да решат, че няма да работят за толкова пари, тогава ща не ща, ще трябва да им плащам повече. Но, докато са много няма страшно. Обичам ви будали, обичам ви, в крайна сметка аз на вас дължа богатството си, на вашия обезценен труд и вашата вяра, че утре някой ще се сети да ви вдигне заплатата. Истината е, че човек струва толкова, за колкото сам се оценяваdevildevildevilза жалост това е живота тук............БОГ да ви пази от такава съдба!

Редактирано от kals на 02-06-2010 23:07
Публикувано на 31-05-2010 13:46 | RE: Извадка от разсъжденията на един отказал се от UK.
LindseyVonFan
Потребител

Точно по тая причина от 1 година не работя в БГ за без пари.Като се научат да заплащат труда на хората , като в белите държави , чак тогава.
Публикувано на 01-06-2010 09:18 | RE: Извадка от разсъжденията на един отказал се от UK.
bobsan_84
Потребител

То в на6ата даржава толкоз будали няма ами секи втори БАИ ГАНИО станал шевче и аи да се еб-ме с хората .Те за тва повечето бягат от БГ .И дано някои ден да останат само манговците неграмотни и тогава ще вдите как се бачка с прос народ. Ништо лично кам никои ама това е истината кам момента вбг.
Публикувано на 01-06-2010 15:49 | RE: Извадка от разсъжденията на един отказал се от UK.
Fairy
Модератор
http://www.facebook.com/Fairy.Brigadiri

bobsan_84, просТ се пише с Т! и като част от този народ не мисля, че съм проста, както и повечето българи, както и работещите за малко пари. Всеки си цени труда и иска и работодателите да го ценят, но като имаш семейство, 1-2 ученика, да не говорим за студенти, като ти свършат парите кое е по- добре - да убиваш, да просиш, да крадеш, да продаваш наркотици или да работиш за 250 лв? Повечето бягат от България. но не всеки има възможност да напусне Бълария. Такава е действителността.

Публикувано на 02-06-2010 21:42 | RE: Извадка от разсъжденията на един отказал се от UK.
serendipiti
Потребител
lili__21

Бобсан, чудя се ако съм шеф колко ли пари ще давам на човек, който не се е научил да пише грамотно! Явно колкото на един манговец... До там му стига квалификацията.
Преди да пишете по форумите, се научете да пишете! Много е жалко да гледаш мнение написано с толкова много правописни грешки...
Публикувано на 02-06-2010 23:00 | RE: Извадка от разсъжденията на един отказал се от UK.
kals
Потребител

nonono ami kato ne raboti6 kakvo 6te qde6 ,,,,,,,,,,,nononono
Публикувано на 03-06-2010 09:43 | RE: Извадка от разсъжденията на един отказал се от UK.
LindseyVonFan
Потребител

То да работиш , хубаво , ако има къде.Доколкото знам и в Плевен дъге няма много работа ,тъй , че си късметлия , че изобщо си намерил нещо.А тия ,дето нямат избор са принудени да се мъкнат по скапаните бригади и да живеят със всякакви малоумници тръгнали ,като последните катунари с цялата си рода , понеже сами задника си не могат да избършат и ще ги изяде някой по пътя.
Публикувано на 06-06-2010 17:13 | RE: Извадка от разсъжденията на един отказал се от UK.
kals
Потребител

tva e jivot za zigani -katunari,,,,,,,,,,,ama nie sme si vinovni bunt i kamuni sre6tu vlastta,,,,,,,,,,,,,,,nononono
Публикувано на 24-06-2010 22:40 | RE: Извадка от разсъжденията на един отказал се от UK.
kals
Потребител

aide be nema li i drugi turgovci.........
Публикувано на 25-07-2010 22:07 | RE: Извадка от разсъжденията на един отказал се от UK.
kals
Потребител

nqma li nedovolni........
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23849 | Форумни мнения 29809 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 144 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: K_79
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 Geri1 Ivo megastas mihailova80 quiksilver batko87 mitko55 K_79 Mart1nVas1lev jordasha kengurce chiko0484 fytbolistkata14 manekena_1 KatrinPaneva Barakliyski1 Mirrko11 Djako tsvetomir901201 dragence borko75 WorkTravelEasy plamen365 micho10

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2022 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти