Форум >
>
Искам да замина на бригада в Англия... >
Тема: UK-USA-Къде се изкарват повеече пари???
Публикувано на 24-01-2011 22:06 | UK-USA-Къде се изкарват повеече пари???
UPS
Потребител

Здравейте!!!
Виждам че тук има доста хора със практически опит във бригадите и т.н!!
Питането ми е (Въпреки че е Относително-зависи си от човека,сезона и др. фактори) Но в крайна сметка съвсем Честно-Къде човек може да изкара По-Добри пари,във UK или USA (говоря за стандартните програми предлагани от фирмите посредници-селскостопански бригади,работа във паркове,хотели и т.н)????
Сигурен съм че ще възникнат спорове но наистина ме интересува коя инвестиция е по-възвръщаема (говоря за заминаване по програма,по легалният начин както си му е редът) не със разни врътки и т.н??
Благодаря Предварително!!!!

Публикувано на 24-01-2011 22:37 | RE: UK-USA-Къде се изкарват повеече пари???
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Хм...ами според мен в Англия се изкарват повече пари. Най-малкото, че тръгваш с доста по-малко разходи.
Но също така се пестят повече, поне това са моите впечатление (не съм ходил в САЩ, но пък знам какво са спестявали мои познати).

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 24-01-2011 22:54 | RE: UK-USA-Къде се изкарват повеече пари???
iztrit-profil
Потребител

Това е много относително аз при мен имах колега които преди да дойде в нашата фарма е бил в чикаго на бригада и просто неможеше и да става дума за сравнение по това което ми разказа и по това което беше при нас и като пари и като отношение и като живот въобще,но всичко според мен е относително а този въпрос ми прилича на въпроса-колко се искарват на седмица в фермите в англия или кой колко е спестил за 3-6 месеца....Всичко е толкова относително с 1000 условности-разликата в цените на стоките примерно,цените на бензина (за тези които карат коли) просто стотици условности има и всеки може различна цифра на различните места да спести.
P.С. С една дума нищо конкретно неказах и то е щото просто няма какво конкретно да се каже-всичко е относително
Публикувано на 24-01-2011 22:55 | RE: UK-USA-Къде се изкарват повеече пари???
Pasha
Потребител

Споделям мнението на Админа, въпреки че и Аз не съм бил в САЩ.
От моя опит в Англия и отзивите на приятели ходили в Америка по-бърза възвръщаема инвистиция е Англия, с всичките си минуси и плюсове
Публикувано на 24-01-2011 22:56 | RE: UK-USA-Къде се изкарват повеече пари???
UPS
Потребител

Ivo писа:
Хм...ами според мен в Англия се изкарват повече пари. Най-малкото, че тръгваш с доста по-малко разходи.
Но също така се пестят повече, поне това са моите впечатление (не съм ходил в САЩ, но пък знам какво са спестявали мои познати).

Любопитно ми е защото съм чувал различни версии-Но май се оказва че във Англия могат да се изкарат повечко пари (както ти казваш най-малкото разходите по заминаването са доста по-ниски) а и до колкото чета (може и да бъркам) бригадите и подобни заминавания за САЩ са за 4-5месеца ,докато във Англия можеш за изкараш повечко време=на повечко пари!! Другият момент които ми прави впечатление е че заплащането на час е горе-долу еднакво (дори на моменти във Англия излиза че е по-високо) Ако бъркам някъде ще съм Благодарен да ме поправите!!! Лично за мен Щатите са Мечтана дестинация,но тук конкретно ме интересува изкарването на повече пари!!
Публикувано на 24-01-2011 23:06 | RE: UK-USA-Къде се изкарват повеече пари???
Ivo
Админ

Щом е за парите - Англия - на всичкото отгоре е близо - ако нещо се скофти - на 2 часа път със самолет - нискотарифни компании може и под 100 лв да излезе билета.

Все пак и за парите си зависи в коя ферма ще се паднеш... пък напоследък отзивите не са много хубави.

Следвай ни в Instagram
Публикувано на 24-01-2011 23:50 | RE: UK-USA-Къде се изкарват повеече пари???
zahari_acmilan
Потребител

Ами на всякаде си е до късмет на това на каква ферма или работа ще случиш. В Англия разходите ти за заминаване са двойно и тройно по - малко. В щатите тези който заминават за първа година има един соушъл сикюрити номер дето трябва да си го извадиш ако искаш да смениш работата , да почнеш 2-ра и т.н Той по принцип става до месец , но е имало не малко случеи когато е закъснявал драстично. В англия може да седиш 6 месеца ,че някъде отпускат и по-повече, докато в Уса 4 месеца с опция за още 1 ако ти разрешат, че после оставаш нелегално
В Уса живееш сред цивилизацията имаш много опции за харчене на пари, докато в Англия си в Каравани на километри от близкия град и може да спестиш някой лев от това
То си има нещо като не писано право. Ако искаш да си поживееш върви в УСА ,ако искаш да спестиш пари върви в Англия, но пак си е до късмета :0
Публикувано на 24-01-2011 23:58 | RE: UK-USA-Къде се изкарват повеече пари???
Ivo
Админ

Абсолютно.

Следвай ни в Instagram
Публикувано на 25-01-2011 00:44 | RE: UK-USA-Къде се изкарват повеече пари???
Foreign Support
Потребител
milenpreston https://facebook.com/FS travel

ей тука доста хора виждам са прoумели доста неща браво.май няма какво да се добави.Само една вметка ако може.В англия никога няма да пребиваваме неправомерно поради това че сме в еврозоната,Дори и с нелегална работа винаги ще искъраш някои кинта докато в Сащ ако те спипат спукана ти е работата.
сега май е време да отворя нова тема на разговор
КОЛКО Българи познавате да са били глобени или депортирани от Обединеното Кралство?
аз нещо не се сещам

Ivo: ползвай кредора като нямаш кирилица
Редактирано от Ivo на 25-01-2011 00:46
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23849 | Форумни мнения 29809 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 179 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: K_79
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 Geri1 Ivo megastas mihailova80 quiksilver batko87 mitko55 K_79 Mart1nVas1lev jordasha kengurce chiko0484 fytbolistkata14 manekena_1 KatrinPaneva Barakliyski1 Mirrko11 Djako tsvetomir901201 dragence borko75 WorkTravelEasy plamen365 micho10

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2022 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти